„
Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas teigia esąs ramus, nors jo persvara lenktynininkų įskaitoje prieš Lewisą Hamiltoną sumažėjo iki 1 taško.
Prieš susidūrimą Ispanijoje vokiečio persvara prieš britą siekė net 43 taškus. Tačiau praėjus dar penkerioms lenktynėms, du „Mercedes“ pilotus skiria vos 1 taškas.
N. Rosbergas išlieka ramus nepaisant to, jog pastaruoju metu sėkmė ji ne visada lydi.
„Sezono pradžia buvo velniškai gera. Tuo aš esu labai patenkintas“, – kalbėjo N. Rosbergas.
„Turėjau gerų lenktynių. Varžybos Austrijoje klostėsi puikiai, tačiau jos baigėsi tikrai ne taip, kaip aš to norėjau. Taip, tokių dalykų pasitaiko. Tada geros lenktynės Silverstoune, ypač tada, kai trasa ėmė džiūti. Nors varžybų pradžia nebuvo itin gera, nutiko daug pozityvių dalykų.“
„Bet kokiu atveju jaučiuosi puikiai, o kova su Lewisu tik aštrėja. Aš neskaičiuoju taškų, nes mūsų laukia dar daug lenktynių. Man nepatinka tai daryti.“