N. Rosbergas įvardijo silpną V. Botto vietą (5)

N. Rosbergas įvardijo silpną V. Botto vietą
logo Sausio 15 d. 13:13, Daimler AG

Nico Rosbergas apie karjeros „Formulėje-1“ pabaigą paskelbė po kelių dienų, kai 2016 m. laimėjo pasaulio čempiono titulą. Vokietį „Mercedes“ komandoje pakeitė Valtteri Bottas, kuris komandoje praleido penkerius metus ir šiais metais vietą užleido jaunajam George'ui Russellui.

Nors V. Bottas buvo pakankamai greitas ir iškovojo 10 pergalių, jis negalėjo konkuruoti su Lewisu Hamiltonu, todėl dabar suomiui teks važiuoti „Alfa Romeo“ komandoje.

Rosbergas įvertino Botto pasirodymus ir paminėjo pagrindines Valtteri problemas.

„Taip, žinoma, „Alfa Romeo“ jis yra vertingas pirkinys, - Nico kalbėjo „Sky F1“ eteryje. - Bet jei kalbėsime apie pagrindinę jo silpną vietą, tai į tame, kad Valtteri pagal lenktynių tempą yra blogesnis už Lewisą. Dar vienas momentas – kova ratas į ratą, lenkimai. Čia jis taip pat pralaimėjo komandos partneriui“.

2021 m. V. Bottas dažniausiai važiuodavo neišraiškingas lenktynes ir tikrai labai gerai pasirodė tik viename etape – Turkijoje, kur Hamiltonas gavo baudą už motoro keitimą. Ten Valtteri priminė apie geriausias jo dienas, startavo iš „pole“ ir nuskynė užtikrintą pergalę. Taip pat suomis buvo labai stiprus per šeštadienio sprintus Monzoje ir Brazilijoje.

Dar vienas pasaulio čempionas, britas Jensonas Buttonas pripažino, kad sprendimas išsiskirti su V. Bottu „Mercedes“ komandos buvo priimtas laiku.

„Būdavo dienų, kai jis važiavo fenomenaliai greitai – aiškino britų ekspertas. - Bet jei kalbėsime apie rezultatų stabilumą, tai jo negalima lyginti su Lewisu Hamiltonu ir Maxu Verstappenu. Šie du yra visai kitame lygyje.

Tačiau kartu sezono eigoje Valtteri gana dažnai lenkdavo Lewisą į kvalifikacijose, ypač antroje sezono dalyje“.

Kalbėdamas apie suomio perėjimą į „Alfa Romeo“, J. Buttonas pridėjo: „Jam reikėjo permainų. Permainų karjeroje, kurias visada lydi perėjimas į kitą komandą. Kartu su savimi jis atsineš ir daug žinių ir galės viską pradėti iš naujo, nuo tuščio lapo“.

Lenktyniaudamas „Mercedes“, V. Bottas du kartus – 2019 ir 2020 metais tapo pasaulio vicečempionu.

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2022 sezono taškai: 46
Komanda: Sauber Amžius: 32 m.
Plačiau


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Nematau
IP: 888a016 | 01/17 12:18 Atsakyti
Lucky Luke
01/15 20:48

Nu man jis liks visu laiku antru geriausiu Barichello

Nematau jokio gerumo, neskaitant kad kazkada starte issitaske, savo vairavimu kaip nr2 niekuo nepadedavo nr1, visalaika nesimaisydavo net ir red bulliams, tai sitoki nr2 vaidmeni bet koks is rikiuotes pilotas butu atlikes
EamonK
IP: 543f554 | 01/16 01:42 Atsakyti
Lucky Luke >>

Skaitai mano mintis.

Jis buvo super Nr2 Variantas, drasiai gali stovet salia: David Coulthard, Nick Heidfeld, Perezo, Pilymo Massa. Aisku biski truko iki geriausio visu laiku Nr 2 piloto - Rubenso Barichelo, bet tikrai sauniai suvaziavo tuos 5 metus. Per daug nesimaise Hamiui, rinko stabilai taskus. As manau tai buvo tobuliausias pirkinys sitai pozicijai tuo momentu. Dabar paseno - tanka nusaut, bet toks gyvenimas.
Lucky Luke
IP: a5d43d7 | 01/15 20:48 Atsakyti
Nu man jis liks visu laiku antru geriausiu Barichello
Trololol
IP: ae918c1 | 01/15 15:58 Atsakyti
Koby
IP: 8f31669 | 01/15 14:21 Atsakyti
Botui pasisekė, kad turėjo galimybe važiuoti su pergalingu bolidu. Daugelis pilotų neturi galimybės gauti tiek podiumų, pergalių ir pnš.
×

TOP naujienos