N. Rosbergas įvardijo silpną V. Botto vietą

N. Rosbergas įvardijo silpną V. Botto vietą
logo 2022 Sausio 15 d. 13:13, Daimler AG

Nico Rosbergas apie karjeros „Formulėje-1“ pabaigą paskelbė po kelių dienų, kai 2016 m. laimėjo pasaulio čempiono titulą. Vokietį „Mercedes“ komandoje pakeitė Valtteri Bottas, kuris komandoje praleido penkerius metus ir šiais metais vietą užleido jaunajam George'ui Russellui.

Nors V. Bottas buvo pakankamai greitas ir iškovojo 10 pergalių, jis negalėjo konkuruoti su Lewisu Hamiltonu, todėl dabar suomiui teks važiuoti „Alfa Romeo“ komandoje.

Rosbergas įvertino Botto pasirodymus ir paminėjo pagrindines Valtteri problemas.

„Taip, žinoma, „Alfa Romeo“ jis yra vertingas pirkinys, - Nico kalbėjo „Sky F1“ eteryje. - Bet jei kalbėsime apie pagrindinę jo silpną vietą, tai į tame, kad Valtteri pagal lenktynių tempą yra blogesnis už Lewisą. Dar vienas momentas – kova ratas į ratą, lenkimai. Čia jis taip pat pralaimėjo komandos partneriui“.

2021 m. V. Bottas dažniausiai važiuodavo neišraiškingas lenktynes ir tikrai labai gerai pasirodė tik viename etape – Turkijoje, kur Hamiltonas gavo baudą už motoro keitimą. Ten Valtteri priminė apie geriausias jo dienas, startavo iš „pole“ ir nuskynė užtikrintą pergalę. Taip pat suomis buvo labai stiprus per šeštadienio sprintus Monzoje ir Brazilijoje.

Dar vienas pasaulio čempionas, britas Jensonas Buttonas pripažino, kad sprendimas išsiskirti su V. Bottu „Mercedes“ komandos buvo priimtas laiku.

„Būdavo dienų, kai jis važiavo fenomenaliai greitai – aiškino britų ekspertas. - Bet jei kalbėsime apie rezultatų stabilumą, tai jo negalima lyginti su Lewisu Hamiltonu ir Maxu Verstappenu. Šie du yra visai kitame lygyje.

Tačiau kartu sezono eigoje Valtteri gana dažnai lenkdavo Lewisą į kvalifikacijose, ypač antroje sezono dalyje“.

Kalbėdamas apie suomio perėjimą į „Alfa Romeo“, J. Buttonas pridėjo: „Jam reikėjo permainų. Permainų karjeroje, kurias visada lydi perėjimas į kitą komandą. Kartu su savimi jis atsineš ir daug žinių ir galės viską pradėti iš naujo, nuo tuščio lapo“.

Lenktyniaudamas „Mercedes“, V. Bottas du kartus – 2019 ir 2020 metais tapo pasaulio vicečempionu.

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2024 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332