N. Rosbergas pataria V. Bottui kaip įveikti L. Hamiltoną (41)

N. Rosbergas pataria V. Bottui kaip įveikti L. Hamiltoną
logo 2019 Lapkričio 05 d. 11:00, GES-Sportfoto

Nico Rosbergas prieš ketverius metus buvo Lewiso Hamiltono komandos partneriu „Mercedes“ komandoje ir kai 2016 metais aplenkė britą ir tapo pasaulio čempionu, iš karto paskelbė apie karjeros pabaigą. Dabar Nico atvažiuoja į „Formulės-1“ lenktynes kaip televizijos ekspertas ir po varžybų Ostine „Sky Sports F1“ eteryje patarė Valtteri Bottui kaip iškovoti pergalę prieš Lewisą ne vienose lenktynėse, bet pagal viso sezono rezultatus.

„Mano nuomone, šio sezono pradžioje Valtteri buvo labai geras psichologiniuose žaidimuose,- sakė N. Rosbergas. – Jis atvažiavo į pirmas lenktynes ir parodė visiems, kad dabar jis – Valtteri 2.0 – jis labai stiprus lenktynininkas. Ir toks požiūris suveikė.

Idealus variantas – susikoncentruoti ties savimi, dirbti, kad tu taptumei kiek įmanoma stipresnis, siekti gerų rezultatų. Manau, kad tai yra vienintelis būdas, kadangi variantas paerzinti Lewisą nesuveiks. Jis taptų tik piktesnis ir dar greitesnis. Todėl reikia surasti šią ploną ribą.

Valtteri turi visą sezoną praleisti labai aukštame lygyje. Kai kuriais momentais jis būna greitesnis už Hamiltoną, bet vėliau Lewisas sugrįžta stipresnis ir paprasčiausiai „žudo“ ekipos draugą daugelyje lenktynių.

Mano galva, esminė Valtteri problema – lenktynių tempas.  Tai būtent ta sritis, kurioje jis turėtų pasitempti. Lyginant su Lewisu, jam daugelyje varžybų stipriau dėvėjosi galinės padangos ir tai tikrai buvo didelė problema“.

Komentarai (41)


Micius
| 2019 Lapkričio 08 d. 13:34
masterpiece
| 2019 Lapkričio 06 d. 08:27

Cia tipo labai svarbu? :D pas tavo Sutila kartais neatlepusios? Savo nuotrauka irgi galetum ikelt kazkur, ivertintume. Siaip nieko nebuvo tuo metu smagiau nei matyti NR dziaugsma ir Hamiltono fanboju desperacija

Čia tik pastebėjimas. Nieko nenorėjau blogo pasakyti. Smagu kad atsimeni mano mėgstamą pilotą :D Mano nuotraukos ir kelti nereikia, pats žinau, kad esu negražus. O Nico laimėjo ne dėl to kad jis buvo geresnis pilotas, o dėl to kad taip sukrito kortos.
iXsas
| 2019 Lapkričio 07 d. 17:10
YZF, kur LH pats blogai suvažiavo ir parašiau. Kai Rosbwrgas laimėjo savo talento dėka irgi parašiau. Taip, rinkau faktus tik apie LH. Bet tikrai jam nesisekė su technikos patikimumu. Nenuvertinu Rosbergo, bet jam tiek negado. O ir kelios pergalės buvo, kai konkurentas negalėjo lygiom sąlygom kovoti. Iš principo man patiko jų duetas. Buvo gerų tarpusavio kovų.
YZF
| 2019 Lapkričio 07 d. 15:59
iXsas> tu labai saliskai (nes LH fanas) viska surasei. Visu pirma, jeigu LH nebutu gedes, visiskai nereiskia kad NR nebutu pries ji laimejes. Antra, mes tokiu paciu pasiteisinimu ir apie NR buvom prirase. Tikrai tingiu kartotis, bet pvz Austrijoje turejo buti NR pergale jeigu ne LH taranai ir panasiai. Plius, tavo parasymai kad "LH startavo is blogos trasos puses" tai tikrai very cheap ir nerimti. Ir galiausiai, tu ramiu veidu surasei jog paskutines 4 pergales buvo tikrai pelnytos ir tikrai NR su juo kovojo is paskutiniuju...cia ir durniui aisku kad taip nebuvo. P.S. Nepamirsk paskutiniuju 3 pergaliu 2015 sezone, nes butent nuo tada prasidejo NR musis pries LH.
f40
| 2019 Lapkričio 06 d. 22:05
iXsas> nesivargink. tu pateikei ,,sausa,, statistika,o saito ,,protai,, stebeje ir analizave ta sezona puikiai prisimena ,,biberio vakarelius,, ir vieninteli hamio gedima,bei rosbio pergale ,,titanisko darbo,, pastangomis.
iXsas
| 2019 Lapkričio 06 d. 21:44
Sezoną suskaidžiau į keturias dalis. 1 ir 3 sekasi Nicui, bet kodėl. Vien dėl greičio? 1 dalis. 4 Rosbergo pergalės, du Lewiso gedimai. 3 dalis. 4 vokiečio pergalės, kai dukart britas vėl genda. Ir dabar pasakykit, kad Rosbergas tik savo talento dėka, o ne ir dėl sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių įveikė Hamiltoną. Būtų užtekę nors vienu gedimu mažiau...
iXsas
| 2019 Lapkričio 06 d. 21:37
18-21 etapai keturios Lewiso pergalės iš eilės...
iXsas
| 2019 Lapkričio 06 d. 21:35
13. Belgija. Nico laimi. Greitesnis už Lewisą. Aišq, kai varžovas vėl dėl tech problemų startuoja priešpaskutinis. 14. Italija. 15 Singapūras. Rosbergas pelnytai laimi. 16. Malaizija. LH užtikrintai pirmaujant vėl sugenda! 17. Japonija. Vėl LH blogas startas iš šlapios trasos pusės. 5 etapai vėl dvi tech problemos. Iš kurių viena labai įtakojo sezono rezultatus. -25 taškai, skaudus smūgis.
iXsas
| 2019 Lapkričio 06 d. 21:18
6-12 etapai. 5 LH pergalės per 6 etapus. 5 vieta Europos etape, jau ne dėl tech gedimo, o pačio klaidos. Ar tuo metu Rosbergas turi nors vieną gedimą?
iXsas
| 2019 Lapkričio 06 d. 21:08
Pradedam. 1. Australija. LH laimi pole. Blogai startuoja, po to Rosbergas jį išstumia. Finišuoja antras. 2. Bachreinas. Vėl pole, vėl blogas startas. Šįkart Botas įkala į LH, šiaip ne taip finišuoja trečias. 3. Kinija. LH greičių dėžės keitimas, startuoja paskutinis, finišuoja septintas. 4. Rusija. Kvaloj vėl sugenda LH bolidas, startuoja dešimtas. 5. Ispanija. Turbūt net neverta patarinėti avarijos, vis tiek nerasim bendro sutarimo. Per pirmus 5 etapus LH du tech gedimai, Boto įkalimas. Rosbergui 0 tech gedimų bei avarija kur abu nukenčia. Galima dayti išvadą, kad vokiečiui sekėsi, o britui ne?
iXsas
| 2019 Lapkričio 06 d. 20:23
YZF, gal mano komentarą neįdėmiai skaitei. Taip Rosbergas laimėjo 4 iš 5. Pradedam, Belgija, LH startuoja iš galo dėl gedimo! Singapūre vėl techninis gedimas. Tai bet kas gali įveikti pilotą kurio bolidas sugedęs. Vat ir atsigauna Rosbergas, kai Hamiltono bolidas blogai veikia...
×

F-1.lt pulsas