2016 metų „Formulės-1“ pasaulio čempionas Nico Rosbergas mano, kad sezonas, kuris šiemet nuolat atidėliojamas dėl koronaviruso pandemijos, turi būti sudarytas mažiausiai iš 16 etapų. Nico mano, kad prie mažesnio lenktynių skaičiaus smarkiai padidėja tikimybė, kad čempiono titulo likimą galėtų nuspręsti netikėtas aplinkybių sutapimas.
Nico Rosbergas: „Aš norėčiau pamatyti bent aštuonis sudvejintus etapus, kad per sezoną įvyktų mažiausiai 16 lenktynių. Jei varžybų bus mažiau, tai statistiškai padidės šansai, kad čempionatą laimės autsaideris.
Jeigu favoritą, pavyzdžiui, Lewisą Hamiltoną, dažnai persekios nesėkmės, tai jam paprasčiausiai gali pritrūkti etapų, kad jis galėtų ištaisyti padėtį. Tai būtų ne visai sąžininga, kadangi nesinori, kad čempiono likimas būtų apspręstas vien sėkmės faktoriumi. Norisi, kad sezone būtų kuo daugiau lenktynių.
Karantino sąlygomis lenktynininkams yra paprasčiau nei kitiems sportininkams, kadangi nė vienas negali treniruotis prie bolido vairo. Pažiūrėkite, pavyzdžiui, į „Tour de France“ nugalėtoją Chrisą Froome‘ą. Jis dabar kasdien po 5-6 valandas važiuoja su dviračio treniruokliu savo svetainėje. Tuo tarpu „Formulėje-1“ kol kas visi turi vienodas sąlygas ir viena, ką jie gali daryti, tai išlaikyti gerą sportinę formą“.