N. Todtas: Leclercas – mano rimčiausias pasididžiavimas (8)

N. Todtas: Leclercas – mano rimčiausias pasididžiavimas
logo 2019 Gruodžio 24 d. 12:27, Ferrari

Vakar „Ferrari“ penkeriems metams pratęsė kontraktą su Charlesu Leclercu. Lenktynininko vadybininkas Nicolas Todtas pakomentavo naująją sutartį...

Nicolas Todtas: „Aš pradėjau dirbti su Charlesu, kai jam buvo 14 metų. Tuo momentu jam užsibaigė pinigai ir jis ruošėsi palikti lenktynes, bet aš nutariau jam padėti. Po dviejų metų aš jį pristačiau „Ferrari“ ir šiandien jis lenktyniauja už šią komandą. Niekas negali pasakyti, jog tai išėjo savaime – Charlesas lenktyniauja Scuderijoje todėl, kad mes padarėme savo darbą. Charlesas – mano pats didžiausias pasididžiavimas. Jis atėjo į „Ferrari“ ir iš karto parodė rezultatus.

Man patinka ieškoti būsimųjų žvaigždžių ir padėti jiems įgyvendinti svajones. Aš – vienintelis vadybininkas, kuris investuoja savus pinigus į jaunųjų pilotų karjerą. Tai yra mano ypatumas.

Lengva pasakyti: „padaryk tai ir tai“. Lengva dalinti patarimus, kai jūs nerizikuojate savais pinigais. Jūs galite pasakyti: „Nupirk šį namą“, bet ar pats esate pasiruošęs susimesti tokiam pirkiniui? Tai iš esmės keičia situaciją. Jei aš tikiu kuriuo nors lenktynininku, aš į jį investuoju.

Žinoma, aš bandau surasti rėmėjų, kurie man daug padeda, tačiau jei man tai nepavyksta, aš investuoju vienas. Taip aš pasielgiau su Jules Bianchi, taip aš pasielgiau ir su Leclercu. Aš investuoju į tuos pilotus, kuriuos laikau ypatingais.

Bet kas gali padaryti klaidą. Aš turiu būti įsitikinęs, jog mano sprendimas bus teisingas. Tačiau neįmanoma visuomet priiminėti tik teisingus sprendimus. Pažiūrėkite į „Red Bull“ – įvairiais metais per jų jaunimo programą perėjo bene 15 lenktynininkų ir tik du ar trys dabar lenktyniauja „Formulėje-1“.

Klaidingi sprendimai neišvengiami, be aš negaliu sau leisti palaikyti iš karto 15 sportininkų karjeros – aš neturiu tokio biudžeto. Aš išsirenku vieną ar du pilotus ir tikiuosi, jog mano pasirinkimas yra teisingas“.


Komentarai (8)
YZF
| 12/25 12:58 Atsakyti
Viskas buvo gerai su ta pirmaja antraste, labai jau ***fobai visi pasidare. Tik viena prasme tam zodziui ir teturi.
tribeca
| 12/25 12:45 Atsakyti
Kai kas eina i bendrus dusus stajakais su kitais vyrais pasimatuot, kai kas tai daro internetu, kai kas isvis daugiau niekuom apart stajako pasididziuoti neturi...
Black_Death
| 12/25 09:46 Atsakyti
Is kur jie zino koks kieno pasididziavimas? Bendru dusu naudojasi? Ar per briefingus matuoja?
kart
| 12/24 17:18 Atsakyti
egis01
12/24 16:43

Normali ta antraste - kiekvienas sprendzia pagal savo sugedimo laipsni. Butu liudniau jei antraste butu - 'leclercas mano ilgiausias pasidydziavimas'.

Na, prieš tai buvo panašiai "didžiausias pasididžiavimas"
egis01
| 12/24 16:43 Atsakyti
Normali ta antraste - kiekvienas sprendzia pagal savo sugedimo laipsni. Butu liudniau jei antraste butu - 'leclercas mano ilgiausias pasidydziavimas'.
nma
| 12/24 15:22 Atsakyti
kiek centimetru taip ir neparase
Catto
| 12/24 13:00 Atsakyti
Šaunuoliai vertėjai, antraštė 10/10
×

TOP naujienos