Nemalonumai Melburno gydytojams

Nemalonumai Melburno gydytojams
logo 2003 Lapkričio 07 d. 12:51, .
Viktorijos medicinos teisininkų valdyba apkaltino du gydytojus neprofesionaliu elgesiu gelbstint kol kas paskutinę "Formulės-1“ auką - Melburno trasos maršalą Grahamą Beveridge'ą.
Įtarimus komisijai pirmiausiai sukėlė faktai, jog kažkodėl visuose archyvuose buvo pakeista mirties vieta bei laikas, nurodant, jog maršalas mirė ne Albert Park trasoje, o Alfredo ligoninėje. Po tyrimo paaiškėjo, jog G.Beveridge'as jau buvo miręs 14:47 vietos laiku Albert Park trasos medicinos centre, tačiau vyriausias gydytojas D.Vissenga liepė malūnsparniu nutransportuoti jau mirusį australą kaip gyvą į miesto ligoninę. G.Baveridge'as į ligoninę buvo atvežtas 15:05, o 15:08 buvo diagnozuota, kad maršalas mirė ir mirė ligoninėje.
Kol kas nemalonę užsitraukusiems gydytojams pareikšti įspėjimai, tačiau jei paaiškėtų dar naujų faktų dėl galimo jų aplaidumo, būtų neišvengta papildomų teisminių procesų.
Priminsime, jog nelaimė įvyko per pirmąjį 2001-ųjų metų GP. Tada Australijos GP metu ties trečiuoju posūkiu Jacqueso Villeneuve'o BAR tiesiog perskrido Ralfo Schumacherio pilotuotą "Williams“ bolidą, trenkėsi į metalinę tvorą ir vienas ratas sunkiai sužalojo toje vietoje stovėjusį trasos maršalą, kuris vėliau mirė.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821