Niurburgringas ketina įsileisti 20 tūkst. sirgalių

Niurburgringas ketina įsileisti 20 tūkst. sirgalių
logo Rugsėjo 21 d. 21:59, Force India

Niurburgringo trasos atstovai atskleidė planus į F-1 lenktynes parduoti 20 tūkst. bilietų.

Minėtame lenktynių žiede Eifelio GP lenktynės bus surengtos kitą mėnesį po septynerių metų pertraukos. Bilietų prekyba bus pradėta rytoj, antradienį. Juos bus galima įsigyti tik Niurburgringo trasos interneto svetainėje. Teigiama, kad bilietas lenktynių savaitgaliui kainuos 199 eurus.

Pirmuose šių metų sezono etapuose lenktynės buvo rengiamos be žiūrovų. Tačiau pastaruoju metu vis daugiau trasų atveria duris sporto fanams.

Į lenktynes Monzoje „Ferrari“ buvo pakvietusi kelis šimtus medicinos srities atstovų. Apie 2000 sirgalių stebėjo varžybas Mugello trasoje. Dar daugiau sirgalių tikimasi sulaukti šį savaitgalį Sočyje, Rusijoje.

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis džiaugiasi, kad sirgaliai galės stebėti lenktynes Vokietijoje, bet ragina tinkamai pasiruošti šaltam orui.

„Pavadinimas „Vokietijos Sibiras“ atsirado ne be priežasties. Tad galime visko tikėtis. Jeigu pasiseks, galime tikėtis 20 laipsnių šilumos. Bet gali būti ir taip, jog bus arti nulio. Tad visų laukia nemenkas iššūkis“, - pasakojo S. Vettelis.

„Bet kokiu atveju tai puiki trasa. Turiu puikių prisiminimų. Jei neklystu, kai paskutinį kartą ten lenktyniavome, aš nugalėjau. Tad nekantriai laukiu varžybų Vokietijoje. Tai tikrai įdomi trasa. O su šių dienų bolidais ten turėtų būti itin smagu. Žinoma, oras suvaidins svarbų vaidmenį. Liksiu nustebęs, jei pasitaikys labai geras oras.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas