Nuo 2022 m. „Williams“ naudos „Mercedes“ pavarų dėžes (2)

Nuo 2022 m. „Williams“ naudos „Mercedes“ pavarų dėžes
logo Sausio 05 d. 19:54, Williams

Williams“ paskelbė praplėsianti techninį bendradarbiavimą su „Mercedes“ ir nuo 2022 m. pradės naudoti jų pavarų dėžes. Britų ekipa taip pat ketina naudoti kitus pastarojo gamintojo sukurtus elementus, kuriuos bus leidžiama įsigyti laikantis F-1 taisyklių.

„Williams“ ne vienerius metus naudoja „Mercedes“ variklius, bet pavarų dėžes gamina pati. Savininkus pernai pakeitusi ekipa priėmė sprendimą nuo 2022 m. naudoti ne vien tik „Mercedes“ variklius, bet ir pavarų dėžes bei kitus hidraulikos elementus.

„Williams“ ilgą laiką pati gamino pavarų dėžes bei kitus hidraulikos elementus. Tačiau sustiprinę partnerystę su „Mercedes“, visa tai galėsime įsigyti iš „Mercedes“, o resursus, iki šiol skirtus pavarų dėžių gamybai, galėsime panaudoti kitose srityse. Kitus važiuoklės elementus „Williams“ toliau gamins pati“, - teigiama pranešime spaudai.

„Williams“ „Mercedes“ sukurtus variklius naudoja nuo 2014 metų, kuomet prasidėjo V6 motorų era. Tačiau priešingai nei kitos ekipos, britų komanda pati gaminosi pavarų dėžes.

„Williams“ pastaruosius kelis sezonus baigė paskutinėje vietoje, tuo tarpu „Mercedes“ čempionate yra nesustabdoma nuo 2014 m. Tad atsižvelgus į komandos rezultatus, pokyčiai buvo būtini. Pasikeitus ekipos savininkams ir sustiprinus techninę partnerystę su „Mercedes“, nuo 2022 m. „Williams“ nebebus visiškai nepriklausoma konstruktorė, iki šiol naudojusi tik kito gamintojo sukurtus variklius.


Komentarai (2)
Pavlikas_Marozov
IP: 764d25d | 01/05 23:46 Atsakyti
Dar gal prieš 2 savaites sakė kad oi, viską patys tradiciškai gamisim nepriklausoma komanda ir še tau
ddt
IP: 21ec4ad | 01/05 20:01 Atsakyti
Negi buvo sunku nusifotkint? Hmm...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas