Nuo kitų metų - daugiau dėmesio jauniems sportininkams

Nuo kitų metų - daugiau dėmesio jauniems sportininkams
logo Rugsėjo 11 d. 22:57, Renault Sport

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas prasitarė, kad nuo kitų metų komandos privalės suteikti daugiau galybių jauniems sportininkams išbandyti „Formulės-1“ bolidus ir tai turės padaryti treniruočių metu.

Dėl to, jog jau kurį laiką sporte yra stipriai apribotas bandymams skirtų dienų skaičius, jauni sportininkai beveik neturi galimybės išbandyti F-1 bolidų. Siekiant išspręsti šią problemą, nuo kitų metų čempionato dalyvės privalės suteikti galimybę jauniems lenktynininkams išbandyti F-1 automobilius.

„Kelis kartus per metus visos komandos privalės suteikti galimybę jauniems sportininkams išbandyti F-1 bolidus penktadieniais vyksiančių važiavimų metu“, - sakė R. Brownas.

Kol kas visi sportininkai, kurie dalyvaus kitų metų sezone, jau yra praeityje startavę F-1. Tuo tarpu tokiems sportininkams kaip Oscaras Piastri, kuris pastaruosius du metus triumfavo įvairiuose čempionatuose, kitąmet negaus galimybės startuoti „Formulėje-1“.

R. Brawnas atkreipė dėmesį, kad talentingi sportininkai anksčiau ar vėliau patenka į F-1.

„Pažiūrėkite kas per pastaruosius kelerius metus pateko į F-1. Į čempionatą atėjo tokie sportininkai kaip George‘as, Charlesas, Maxas, kiti lenktynininkai. Tad jei esi geras, anksčiau ar vėliau galimybių patekti į F-1 pasitaiko. Džiugu, jog galime padėti, bet nemanau, kad yra per mažai jaunų sportininkų, patenkančių į šį sportą.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas