Nuogas V. Botto užpakalis labdarai surinko 50 tūkst. eurų (2)

Nuogas V. Botto užpakalis labdarai surinko 50 tūkst. eurų
logo Gegužės 25 d. 16:22, Alfa Romeo / Xavi Bonilla

„Alfa Romeo“ lenktynininkas Valtteri Bottas liko nustebintas, kad nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas nuogu užpakaliu, labdarai padėjo surinkti 50 tūkst. eurų.

Suomis po lenktynių Majamyje su savo drauge Tiffany Cromwell kurį laiką pasiliko JAV. Sportininkas savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas nuogas plaukiantis upėje Aspene, Kolorado valstijoje.

Kadangi nuotrauka internete sulaukė daug dėmesio, suomis su fotografu Paulu Ripke nusprendė suteikti žmonėms galimybę įsigyti nuotrauką, o visus gautus pinigus skirti labdarai.

Daugiau nei 5000 žmonių įsigijo V. Botto nuotrauką ir taip labdarai padėjo surinkti 50 tūkst. eurų.

Žurnalistų paklaustas apie nuotrauką ir surinktus pinigus labdarai, sportininkas neslėpė, jog pasijautė keistokai.

„Kol kas dar neteko pasirašyti nė ant vienos iš jų. Galbūt per autografų sesiją teks, gal ten pamatysi bent vieną“, - kalbėjo V. Bottas.

„Mačiau kitų žmonių padarytas nuotraukas. Vieni ją pasikabino miegamajame, kiti - virtuvėje. Bet mane labiausiai stebina socialinių tinklų galia. Kalbu apie tai, jog kažkieno nuogas užpakalis per 24 valandas surinko 50 tūkstančių eurų. Tai neįtikėtina. Aš viso to nesuprantu, bet, žinote, padarėme kažką gero.“

V. Bottas prasitarė, kad nuotrauką padarė jo draugė ir tik vėliau ją pakoregavo ir visus kitus reikalus, susijusius su labdara, suorganizavo P. Ripke.

„Kitą dieną mes nusprendėme, kad norime kažką atspausdinti labdarai. O kai tai padarėme, sulaukėme didelio susidomėjimo.“

Sportininkas pridūrė, kad tiems, kurie įsigijo jo nuotrauką, „labai pasisekė“, nes ateityje neplanuoja pardavinėti nuotraukų.

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2022 sezono taškai: 44
Komanda: Sauber Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zaibys
IP: 4b74e97 | 05/26 21:02 Atsakyti
50k come on, stafke yra 5 mil. Bayraktar!
Odisejas Vy
IP: 5443c2e | 05/26 09:35 Atsakyti
Kaip už penkis metus Hamio nuolat belstą užpakalį, tai dar visai padorią sumą surinko sakyčiau...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas