Nuomonė: L. Hamiltonas nieko nebelaimės, o M. Verstappenas laimėtų su „Ferrari“ (16)

Nuomonė: L. Hamiltonas nieko nebelaimės, o M. Verstappenas laimėtų su „Ferrari“
logo Balandžio 15 d. 14:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Nuo kito sezono Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ kelsis į „Ferrari“ ir ten sieks iškovoti savo aštuntą pasaulio čempionato titulą. Nors daugybė fanų su nekantrumu laukia momento, kada galės pamatyti britą raudonajame automobilyje, tačiau šis perėjimas susilaukia ir nemažai kritikos.

„Ferrari“ žingsnį įsigyti L. Hamiltoną dabar gana skeptiškai įvertino olandų lenktynininkas Michaelis Bleekemolenas. Pastarasis pareiškė, jog L. Hamiltono šlovingiausi laikai jau yra praeitis ir jam nepavyks pasiekti dar vieno titulo.

„Viskas dabar atrodo labai blogai. Manau, kad jo geriausi laikai yra jau praeitas etapas. Jam nesiseka pasiekti rezultatų ir nemanau, kad kažkas gali pasikeisti. Viskas nepasikeis ir jam prisijungus prie „Ferrari“. Galbūt jis sugebės užimti antrą ar trečią vietą čempionate. Tačiau, tiesa sakant, nemanau, kad nutiks ir taip. Ar jis gali laimėti aštuntą titulą? Ne“, - kalbėjo M. Bleekemolenas.

Tiesa, 74-erių buvęs sportininkas kur kas gražiau atsiliepė apie savo tautietį Maxą Verstappeną ir teigė, jog jo rezultatai nėra susiję tik su tuo, jog jis turi patį geriausią automobilį.

„Tiesa sakant, aš visada tikėjau tokiais Maxo rezultatais. Visuomet sakiau, kad jis bus geriausias. Po starto jis visuomet atitrūksta keliomis sekundėmis. Ir tai visiškai nėra susiję su automobiliu. Perezas su tokiu pačiu bolidu važiuoja jam iš paskos ir negali pasiekti nieko panašaus.

Manau, kad Perezas yra tarp geriausių vairuotojų. Jis yra to paties lygio kaip Sainzas ir Leclercas. Yra tik vienas žmogus, kuris išsiskiria iš visų kitų. Įprastai visose klasėse matome vieną išskirtinį vairuotoją. Tai dažnai neturi nieko bendro su automobiliu, o viską lemia tai, jog vairuotojas moka viską suvaldyti sumaniau.

Nemanau, kad kas nors gali sustabdyti Maxą. Jis tiesiog laimi, kadangi yra geriausias. Manau, kad jeigu jį šiemet pasodintumėte į „Ferrari“, jis laimėtų lenktynes, o gal net ir titulą. Jis yra tiesiog geresnis“, - M. Verstappeną gyrė M. Bleekemolenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Belenkas
IP: e3c202d | 04/15 14:10 Atsakyti
Pavadinime truksta 74 metu amziaus OLANDO nuomone 😁 objektyvumas auksciausiam lygy. Straipsnis komentarams rinkti, ir sirgalius kirsinti. Laukiam kokio UK Jackie Stewarto "nuomones" kad maxas laimi tik del geriausio automobilio o LH pakels ferrari i nauja pergaliu era :DDD
F-Fanas-1
IP: 3f7d836 | 04/15 14:20 Atsakyti
Belenkas
04/15 14:10

Pavadinime truksta 74 metu amziaus OLANDO nuomone 😁 objektyvumas au... skaityti daugiau

tai davai iskreskime bajeri adminams, ir nesikirsinkim :) Skirtumas tarp visu pilotu minimalus, tad automobilis padaro lemiama persvara siais laikais .. nebe tie laikai kai Senna daro nakajima 4 sekundem tokiam paciam bolide - visi profesionalai dabar
Zdarovas
IP: b6e80e7 | 04/15 19:09 Atsakyti
aj kazkoks gogelmogelis saviski giria...
Viską pasako
IP: 184fbee | 04/15 18:28 Atsakyti
Paskaitykit ant kiek briedas, jis ir Perezą laiko CL lygio :))) toliau galima neskaityti
Belenkas
IP: e3c202d | 04/15 15:06 Atsakyti
F-Fanas-1
04/15 14:20

tai davai iskreskime bajeri adminams, ir nesikirsinkim :) Skirtumas ta... skaityti daugiau

Tikra tiesa. Dabar technologijos visai kitame lygyje. Tukstanciai nustatymu ir reguliaciju, elektronika viska reguliuoja. Techninis sportas. Lenktynininkas didziaja dalimi yra tik kaip etikete, prekinis zenklas. Visi yra top ir labai greiti.
DDOD
IP: 274e2b9 | 04/15 14:11 Atsakyti
Jeigu Ferrari padarys sekundę greitesnį bolidą, laimės tas Hamiltonas. Tik aišku, pirma Leclercą dar teks kažkaip aplenkti
Arnius
IP: 3936926 | 04/15 23:18 Atsakyti
eustachijus
04/15 21:24

Šizofreninis sportas.
Primetu kas būtų jei ALONSO perimtų V
... skaityti daugiau

Matėm kaip ocona prievartavo,kai tas su perezu apylygiai važiavo,o strola prievartauti daug sugebėjimų nereikia
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472