O. Molas: D. Kvyatą „AlphaTauri“ komandoje pakeis Y. Tsunoda

O. Molas: D. Kvyatą „AlphaTauri“ komandoje pakeis Y. Tsunoda
logo 2020 Rugsėjo 24 d. 22:18, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Ziggo“ F-1 komentatorius Olavas Molas yra įsitikinęs, kad Daniilo Kvyato dienos „AlphaTauri“ komandoje yra suskaičiuotos. Anot olando, ruso vietą ekipoje kitais metais užims „Honda“ protežė Yuki Tsunoda.

Minėtasis D. Kvyatas „Formulėje-1“ debiutavo 2014 metais. Bet ruso kelias čempionate nebuvo lengvas. Karjerą pradėjęs „Toro Rosso“ (dabar „AlphaTauri“) komandoje, vėliau buvo pakviestas į „Red Bull“. Tačiau ten ilgai neužsibuvo ir buvo vėl išsiųstas atgal į „Toro Rosso“. Galų gale sportininko paslaugų buvo atsakyta. D. Kvyatas kurį laiką nelenktyniavo, tad turėjo pasitenkinti bandytojo role. Bet pernai vėl buvo pakviestas atstovauti „Toro Rosso“ ekipai, kurios garbę gina iki šiol. Tiesa, panašu, kad rusui tai bus paskutinis sezonas.

„Jei kalbėti apie pokyčius, manau, kad jie pakeis Daniilą Kvyatą „AlphaTauri“ komandoje. Bet tai bus padaryta dėl politinių priežasčių“, - sakė O. Molas.

„Honda“ turi sutartį, kuri galioja iki kitų metų galo. Po to jie galės pasitraukti iš sporto. Bet jeigu vienoje iš komandų atsidurs lenktynininkas iš Japonijos, pasitraukti nebus taip paprasta. Nes pasitraukimas reikštų ne tik variklių gamybos nutraukimą, bet ir jauno sportininko karjeros pabaigą. O Japonija jau ilgą laiką neturėjo savo F-1 piloto. Tad manau, kad vienoje iš komandų atsidurs Tsunoda.“

O. Molas nemano, kad pasibaigus šių metų sezonui Pierre‘as Gasly turėtų grįžti į „Red Bull“.

„Aš taip su juo nepasielgčiau. Leisčiau jam likti ten, kur yra dabar. Kol kas jam puikiai sekasi, tad kam rizikuoti ir po to galbūt vėl atsisakyti jo paslaugų?“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos