Oliveris Oakesas mano, kad pernai jo komandos garbę F-2 čempionate gynęs Nikita Mazepinas sulaukė perdėtai daug kritikos ir neigiamų komentarų.
Minėtasis rusas šiemet debiutuos „Formulėje-1“. Bet sezonui dar net neprasidėjus sportininkas susilaukė daug kritikos dėl savo elgesio už trasos ribų - socialine tinkle patalpinto video, kuriame buvo užfiksuotas nepadoriai liečiantys moterį, sėdinčią ant galinės automobilio sėdynės.
„Nikita sulaukė daug kritikos. Bet žmonės pamiršo, kad mes visi klystame, ypač būdami jauni. Kiek iš tų jaunų žmonių, kritikuojančių Nikitą, galėtų pasakyti, jog nepadarė nieko blogo, dėl ko vėliau gailėjosi? Dėka socialinių tinklų ir žiniasklaidos, dabar labai lengva diskredituoti žmones“, - sakė „Hitech“ vadovas O. Oakesas.
Pastarajam užkliuvo ir ne taip seniai išsakyti „AlphaTauri“ vadovo Franzo Tosto komentarai, kuriuos jis išsakė kalbėdamas apie jaunus sportininkus: „Triumfuoja tik tie pilotai, kurie yra protingi ir žinantys ką daro“.
„Turbūt dabar ir man reiktų užduotį tą patį klausimą, kurį kadaise uždavė Lewisas Hamiltonas: Kas tas Franzas Tostas? Žmogui, sėdinčiam F-1 burbule, lengva komentuoti nežinant kas iš tikrųjų vyksta žemesnės kategorijos čempionatuose. Turbūt ne veltui visus „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ sprendimus priima Helmutas Marko.“
O. Oakesas neteisina N. Mazepino veiksmų, kurie buvo užfiksuoti video medžiagoje, tačiau specialistas mano, jog žiniasklaida iš viso to išpūtė per didelį burbulą.
„Visada neigiamai žiūriu į priekabiavimą, nesvarbu, nukenčia vyras ar moteris. Bet tame video nieko itin blogo neįvyko. Jis buvo nufilmuotas žmonių, kurie buvo išgėrę ir tiesiog kvailiojo. Net mergina, kuri buvo nufilmuota, pripažino, kad tai buvo pokštas. Bet visi pamatę tą video staiga puolė kritikuoti. Nikita atsiprašė už savo veiksmus ir iš to pasimokys. Prieš kelis metus panašiai pasielgė vienas F-1 pilotas, bet jo veiksmai nesulaukė tokios reakcijos.“
O. Oakesas mano, kad N. Mazepinas neturėtų būti kritikuojamas dėl to, jog turi stiprų finansinį užnugarį.
„Mane stebina, jog žmonės, turintys finansinį užnugarį, sulaukia tiek daug kritikos. Nei vienas pilotas, lenktyniaujantis F-3, F-2 ar F-1 nėra vargšas. Tokia šio sporto natūra.“
„Manau, kad Nikita nustebins daug žmonių. Jis visada buvo greitas pilotuodamas F-1 bolidą, nes jis tinka jo agresyviam vairavimo stiliui. Nesvarbu, patinka jis jums ar ne, Nikita yra kovotojas.“
Tai aš nustebčiau, kad tiek laiko su ja pragyvenus, negrybštelsi už vieno ar kito minkštesnio jos kampo. Negi čia buvo tas atvejis kad "seksas tik po vestuvių"? :) Bet niekur nematėm video, kad HAM būtų čiupinėjęs kokį jauną vaikinuką ar studenčiokę.
Prie ko cia berniukas... Twiteryje sedi ala tokie kaip tas komiksu pardavejas is simpsonu ir jauciasi labai svarbus. Gina Carano kai issake savo nuomone del BLM, ja twiteryje uzsipuole, bet ji ne puole atsiprasinet, o atrase pagrisdama savo nuomone tai prasidejo Bullyingas pries ja su hash'u #FireGinaCarano, ir dar prie viso sito buvo postai "say BLM and post links and we'll stop" va ko jiems reikia, kad keliaklupsciautu atsiprasinetu pries tuos Twiterrio trolius visi, o kas graudziausia, kad kompanijos klauso tu atsilikeliu ir atleidineja. Islenda kur nors spenelis, koks nors susireiksmines aktyvistas uzsinori demesio ir prasideda, be atsiprasymo jau niekaip, o dar ziurek, kad neatleistu... nesuprantu kompaniju elgiasio.
Pamenu Rodmanas pavelavo i rungtynes ir atvyko i sale jau ipusejus pirmam keliniui, per didziaja pertrauka jo paklause kodel pavelavo tai tas tiesiai sviesiai pasake: Las Vege Madonna *** :) Dabar tai jau butu suspenduotas metam ne uz ka :) Kad ir cia Marozinas griebe uz to papo, jei pana nepadave pareiskimo, ko cia klykaut? Gal jie pora? Kai visokie Disney, Sony, Microsoft, Apple baigs kreipt demesi i ta twitter bullinga gal susitvarkys viskas :)
kažkada buvo nutekintas video, kaip Lewisas Nicolei graibė už krūtinės, gal čia apie tai? :D
Na Mosley beda, kad jis ten su nacistines vokietijos uniforma mergas plieke, tai pagrinde del sito sukilo, nors vel gi, kiekvienas role play'ina kaip nori :)
Šiaip tai Oakes'as ne tas, kuris būtų objektyvus tuo klausimu. Sėdi toje pačioje Mazepin ze daddy kišenėje.
Idomu apie koki f1 pilota jis cia kalba pasielgusi panasiai kaip Mazepinas? Pamirsau kazkaip ta istorija. O del pinigu tai teisingai pasake, kad nei vienas pilotas nera vargsas:) tik vieni labai turtingi, o kiti tiesiog turtingi :D
Jis gal turėjo omenyje Mosley? :) Kaži ar kam buvo juokinga, nebent Oakes'as iki šiol krizena, prisimindamas seno gero Mosley pokštus orgijose :)
jei būtų berniuką pačiupinėjęs, visi tik paplotų
Pamenu Rodmanas pavelavo i rungtynes ir atvyko i sale jau ipusejus pirmam keliniui, per didziaja pertrauka jo paklause kodel pavelavo tai tas tiesiai sviesiai pasake: Las Vege Madonna *** :) Dabar tai jau butu suspenduotas metam ne uz ka :) Kad ir cia Marozinas griebe uz to papo, jei pana nepadave pareiskimo, ko cia klykaut? Gal jie pora? Kai visokie Disney, Sony, Microsoft, Apple baigs kreipt demesi i ta twitter bullinga gal susitvarkys viskas :)
Idomu apie koki f1 pilota jis cia kalba pasielgusi panasiai kaip Mazepinas? Pamirsau kazkaip ta istorija. O del pinigu tai teisingai pasake, kad nei vienas pilotas nera vargsas:) tik vieni labai turtingi, o kiti tiesiog turtingi :D