O. Szafnaueris: dabar turime viskas sėkmės sudedamąsias (1)

O. Szafnaueris: dabar turime viskas sėkmės sudedamąsias
logo Sausio 14 d. 11:56, Racing Point

„Aston Martin“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris kalbėjo apie būsimąjį sezoną, naują gamyklinę komandą ir Sebastiano Vettelio vaidmenį joje...

Otmaras Szafnaueris: „Šiais metais mes realiai galėsime padirbėti su pasaulio čempionu, kuris anksčiau atstovavo „top“ komandas ir laimėjusiu daug lenktynių ir titulų. Sebastiano patirtis buvo viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl mes pasirašėme su juo kontraktą. Jis turi nugalėtojo mentalitetą, mes tikimės daug ko iš jo išmokti.

Be Vettelio mes dar turime Lance‘ą Strollą – jauną, talentingą ir darbštų lenktynininką. Jis puikiai praleido praėjusį sezoną, bet esame įsitikinę, kad jis sugeba daugiau. Neturiu abejonių, jei mes sportininkus aprūpinsime gera technika, bus ir rezultatai.

Be to, Sebastianas daug padės vystant Lance‘o talentą. Strollui dar daug ką teks išmokti, bet jie motyvuos vienas kitą siekti kuo daugiau. Manau, kad turime puikų jaunystės ir patirties derinį.

Mes labai laukiame naujojo sezono. Turėjome apie metus pasiruošimui startuoti kaip gamyklinei „Aston Martin“ komandai. Kiekvienam mūsų darbuotojui yra garbė atstovauti tokį prekės ženklą. Mūsų komanda trisdešimt metų lenktyniauja „Formulėje-1“ įvairiais pavadinimais, kartais erzindavome savo rezultatais „top“ komandas prie gana kuklių išlaidų. Tai įkvepia, kad mes galėsime garbingai atstovauti „Aston Martin“ prekės ženklą.

Lenktyniausime su fantastiniu pavadinimu, turime ištikimus partnerius, kurie investuoja į lenktynių komandą, mes turime patyrusius darbuotojus – tai visas sėkmės derinys, kuris leidžia tikėtis, kad 2021 m. ne kartą užlipsime ant podiumo, o idealiu atveju ir iškovosime bent vieną pergalę. 2022 m. pabaigoje s persikelsime į naują bazę Silverstoune.

Oficialus bolido pristatymas įvyks kovą – „Gaydon Aston Martin“ gamykloje, kur mes pristatysime naujas mūsų automobilio spalvas“.


Komentarai (1)
Laurynas Sabaliauskas
IP: a687352 | 01/14 20:19 Atsakyti
Ir pavadinime klaida, ir tekste nereikalingos raides
×

TOP naujienos