O. Szafnaueris: galime duoti „Aston Martin“ pagrindą didžiuotis

O. Szafnaueris: galime duoti „Aston Martin“ pagrindą didžiuotis
logo Sausio 02 d. 10:42, Racing Point

Vakar buvo pranešta, kad „Aston Martin“ komanda, kuri iki sausio 1 d. buvo vadinama „Racing Point“, pristatė naują ekipos logotipą ir oficialų komandos puslapį internete, kuriame kol kas beveik nėra informacijos.

Taip pat buvo paskelbta, kad oficialus naujojo 2021 m. bolido pristatymas yra numatytas vasario mėnesį.

„Aston Martin“ vadovas Otmaras Szafnaueris: „Mes turėjome beveik metus pasiruošimui iki to, kol atėjo šis momentas ir dabar norime pamatyti bendrą reakciją, kai mes pagaliau galime parodyti mūsų naująjį stilių kaip „Aston Martin Formula One Team“ komanda.

Atstovauti legendinį prekinį ženklą – didelė privilegija kiekvienam mūsų darbuotojui. Mes užsitarnavome reputaciją komandos, kuri, pasiekusi aukštų rezultatų, sugeba viršyti savo galimybes, todėl esame įsitikinę, kad iš karto galėsime duoti „Aston Martin“ pagrindą didžiuotis mumis.

Prasideda nauja kelionė ir jau dabar jaučiu ekipoje papildomą energiją, o taip pat siekį išeiti į kur kas aukštesnį rezultatų lygį – kur kas aukštesnį nei dabar. Kartu su kūrybišku požiūriu, būdingu mūsų specialistams, tikra lenktynių psichologija ir ryžtu, kuris ne kartą gelbėjo mus ankstesniais metais, esame įsitikinę, kad mūsų laukia sėkminga ateitis“.

2021 metais „Aston Martin“ garbę gins keturiskart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis ir komandos bei „Aston Martin“ kompanijos bendrasavininkio kanadiečių milijardieriaus Lawrence Strollo sūnus Lance‘as Strollas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas