O. Szafnaueris: šeštoji vieta visai įmanoma (3)

O. Szafnaueris: šeštoji vieta visai įmanoma
logo 2018 Spalio 18 d. 12:34, Pirelli / LAT Images

Likus keturiems etapams iki sezono pabaigos, „Force India“ nusileidžia „McLaren“ komandai 15 taškų Konstruktorių įskaitoje, tačiau komanda dar gali prarasti 4 taškus, jei FIA patenkins „Haas“ protestą dėl Romaino Grosjeano diskvalifikacijos Monzoje.

„Force India“ vadovas Otmaras Szafnaueris pareiškė, kad komandai labai brangiai kainavo abiejų ekipos pilotų susidūrimas Singapūre, bet šeštoji vieta Konstruktorių taurėje yra visai įmanoma...

Otmaras Szafnaueris: „Jei ne incidentas Singapūre, situacija galėtų būti visai kitokia, kadangi mūsų pilotų susidūrimas leido „McLaren“ iškovoti 3 taškus, o iš mūsų atėmė visus dešimt.

Šeštoji vieta Konstruktorių įskaitoje yra visai įmanoma, bet tam reikia kiekvienose likusiose lenktynėse finišuoti dviem mašinomis aukščiau „McLaren“ ir stabiliai uždirbti daugiau taškų“.

Penktąją vietą Konstruktorių įskaitoje dabar užima „Haas“ komanda, kuri lenkia „Force India“ 41 tašku – atkovoti tokį didelį atsilikimą yra praktiškai neįmanoma.


Komentarai (3)
IDDQD
| 10/18 17:45 Atsakyti
O FORCE INDIA gaus savo ismoka uz kiek ten tasku surinktu per pirma sezono dali?
Black_Death
| 10/18 14:50 Atsakyti
Buna stebuklu, bet ne ant kad naujoje tevo komandoje esantis sunus neverstu komandos dirbti pagal ji. Ir tikrai nenustebsiu jei kita sezona Lance surinks daugiau tasku uz Sergio.
A85 logo rėmėjas
| 10/18 12:59 Atsakyti
Bet jei ne tie visi žaidimai su komandos perpirkimu, tai bendram rezultate RPFI stabiliai 4-a. Sudėjus FI ir RPFI taškus iš viso 102 taškai. Tikiuosi kanadiečiai nepradės ten kažkokių savo tvarkų komandoj įvedinėt, o tik stabilų finansavimą užtikrins, nes komanda dirba labai maladiec.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas