O. Szafnaueris: V. Mallya rankos nebuvo surištos (1)

O. Szafnaueris: V. Mallya rankos nebuvo surištos
logo Sausio 31 d. 20:31, Alpine

Buvęs „Aston Martin“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris pokalbyje su „Inside Line“ kritikavo komandos savininkus.

Otmaras Szafnaueris: „Force India“ komandos savininko Vijajaus Mallya rankos nebuvo surištos. Jo sÅ«nus nesėdėjo prie vieno iš komandos bolido vairo (kaip dabartinio „Aston Martin“ savininko Lawrence'o Strollo), todėl buvo labiau objektyvus priimant sprendimus.

Abu jie – Vijajus ir Lawrence norėjo pasiekti pačių geriausių rezultatų trasoje. Aš asmeniškai jaučiau šÄ¯ presingą. Lawrence'as išleido labai daug pinigų. Vijajus irgi leido pinigus, bet Lawrence'as jų išleido kur kas daugiau. Tačiau „Force India“ savo istorijos pabaigoje lenktyniavo kur kas geriau nei „Aston Martin“. Pergyvenu, kad milžiniškos išlaidos, įskaitant ir naujos bazės statybas, neturės jokios įtakos rezultatams. PažiÅ«rėsime, kaip viskas klostysis.

Inžinieriai, kurie dirba su Lance'u Strollu, labai stengiasi, kad pasiektų normalių rezultatų. Be to, Lance'ui padeda fizioterapeutas ir sporto psichologas. Komanda net samdo dukart pasaulio čempioną, kuris vairuoja kitą komandos bolidą, kad Strollas jaunesnysis galėtų perimti patirtį. Manau, kad Lance'ui tai kažkiek padės“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rus
IP: 2902cbc | 02/01 11:44 Atsakyti
Nebloga tryda, bet norėtūsi pilnesio intervo su kontekstu...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794