Oficialiai pristatyta „Mercedes“ komanda (dar papildyta)

Oficialiai pristatyta „Mercedes“ komanda (dar papildyta)
logo 2010 Sausio 25 d. 12:31, Mercedes
Šiandien Štutgarte (Vokietija) buvo surengtas oficialus naujosios „Mercedes“ komandos pristatymas, kurio metu buvo pristatyti lenktynininkai ir pademonstruotos lenktyninio bolido spalvos.
Nuotraukų galerija: „Mercedes“ komandos pristatymas (papildyta!)
Bolido spalvos: sidabrinė, juoda ir žalsvai melsva
Ekipa, pernai „Brawn“ vardu nugalėjusi „Formulės-1“ čempionate tiek tarp lenktynininkų, tiek tarp konstruktorių, ant scenos iškilmingai pademonstravo pernykštį BGP001, nudažytą sidabrine, juoda ir žalsvai melsva spalvomis. Komandos teigimu, dalį kėbulo paviršiaus dengia žėrinčios sidabrinės spalvos sluoksnis.
Sidabrinė ir juoda bolido spalvos skirtos komandą valdančiai „Mercedes“, o žalsvai melsvos spalvos intarpai – pagrindiniam rėmėjui, Malaizijos naftos kompanijai „Petronas“, pabrėžti. Šitaip bus nudažytas ir 2010 m. komandos bolidas, pavadintas W01. Jis dienos šviesoje pasirodys vasario 1 d. bandymuose Valensijoje (Ispanija).

Prasideda nauja „Mercedes“ era autosporte
„Mercedes“ komanda sukurta vokiečių automobilių gamintojui kartu su didžiausia savo akcininke, arabų investicine bendrove „Aabar“, įsigijus praėjusiais metais pergales skynusią „Brawn“ ekipą, kuri dar prieš 18 mėnesių buvo žinoma „Honda“ vardu.
Kompanijos viceprezidentas, atsakingas už veiklą autosporte, Norbertas Haugas pareiškė, kad savarankiškos komandos suformavimas žymi naują šios įmonės istorijos autosporte etapo pradžią ir didžiulius iššūkius.
„Šiandienos „Mercedes GP Petronas“ „Formulės-1“ komandos pristatymu prasideda naujas ir neabejotinai pats svarbiausias daugiau nei šimtą metų siekiančios „Mercedes-Benz“ autosporto istorijos etapas. Naujajame „Formulės-1“ sezone mūsų laukia patys didžiausi iššūkiai per šešiasdešimt metų siekiančią šio sporto istoriją“, - pristatydamas komandą, kalbėjo vienas „Mercedes“ vadovų.
„Nekantriai laukiame bendradarbiavimo su savo lenktynininkais: puikius sugebėjimus ir didžiules perspektyvas turinčiu Nico Rosbergu ir septyniskart pasaulio čempionu Michaeliu Schumacheriu, kuris dabar yra motyvuotas ne mažiau nei tuomet, kai pradėjo savo profesinę karjerą su „Mercedes-Benz“ ir mūsų remiamas žengė pirmuosius žingsnius „Formulėje-1“, - pažymėjo vokietis.
„Šiandien taip pat pasveikinu mūsų naujus pagrindinius partnerius „Petronas“, taip pat kartu su mumis investavusius „Aabar/IPIC“ bei visus kitus mūsų komandos partnerius. Šiltai į „Mercedes“ šeimą priimu visus mūsų kolegas iš praėjusių metų pasaulio čempionės „Brawn GP“ komandos, vadovaujamos Rosso Brawno ir Nicko Fry'aus. Mūsų laukia iššūkiai, kuriuos pasitiksime galia, nuoseklumu ir didele motyvacija“, - sakė jis.
R. Brawnas džiaugiasi užtikrinta komandos ateitimi
Komandą praėjusių metų pradžioje išgelbėjęs ir už simbolinę kainą iš „Honda“ įsigijęs Rossas Brawnas vadovaus jai ir toliau. Britas neslėpė savo džiaugsmo nuostabiai susiklosčiusiais įvykiais.
„Tai keli dalykai viename: nuostabi ateitis mūsų komandai, kuri dar prieš metus ateities apskritai neturėjo; tokia įdomi partnerystė ir toks įdomus mums įsitraukimas. Tai puikus dalykas – galimybė ir vėl dirbti su Michaeliu yra labai didelis malonumas. Nemaniau, kad taip dar kada nors nutiks. Visa tai labai įdomu ir labai motyvuoja tiek mane, tiek ir komandą“, - sakė garsus specialistas.
„Nico (Rosbergas – red. past.) yra labai perspektyvus ir bus puikus Michaelio partneris. Nico lenktyniauja jau daug metų, tačiau jam patiks dirbti su Michaeliu ir matyti, kaip dirba septyniskart čempionas.“
„Paskutinis dalykas – galimybė būti tokio žymaus autosporto vardo, kaip „Mercedes“, atgimimo dalimi. Praėjo 55 metai nuo tada, kai „Mercedes“ turėjo savo komandą. Man karjeroje ne kartą teko garbė įsitraukti į tikrai ypatingus dalykus, ir šiame dalyvauti tikrai labai įdomu.“
M. Schumacheris nustebintas fanų reakcijos
Žinią, kad daugiau nei po penkiasdešimt metų pertraukos į „Formulę-1“ sugrįžta savarankiška „Mercedes“ komanda, praėjusį gruodį nustelbė naujiena, kad jos gretose lenktyniaus legendinis Michaelis Schumacheris. Vokietis teigė likęs nustebintas netikėtai didžiulės gerbėjų reakcijos.
„Dalinai tai buvo galima akivaizdžiai matyti dar vasarą, tačiau aš vis tiek buvau nustebintas tokios reakcijos, kai buvo paskelbta, kad tapsiu sidabrinių strėlių komandos dalimi“, - sakė septyniskart pasaulio čempionas.
„Iš išorės mane supa stiprūs jausmai ir emocijos, todėl labai dėkoju visiems tuo pasižymintiems gerbėjams. Dėl to aš dar geriau jaučiuosi ir noriu dar labiau spausti.“
N. Rosbergas: tikras svajonės išsipildymas
M. Schumacherio partneris „Mercedes“ komandoje Nico Rosbergas galimybę atstovauti šiai ekipai prilygino svajonės išsipildymui.
„Be abejo, man visa tai yra labai labai ypatinga, tikras svajonės išsipildymas – galėsiu vairuoti pirmąją per daugiau nei penkiasdešimt metų sidabrinę strėlę“, - sakė jaunasis lenktynininkas.
„Nekantriai to laukiu, taip pat darbo su tokiais žmonėmis kaip Norbertas (Haugas – red. past.), Rossas (Brawnas – red. past.) ir Nickas (Fry'us – red. past.) bei komandos draugu Michaeliu. Laukia puikus sezonas“, - pažymėjo jis.
Atsarginio lenktynininko neįvardino
Nors Štutgarte buvo tikimasi išgirsti ir „Mercedes“ komandos piloto bandytojo asmenybę, to neįvyko. Ekipos atstovų teigimu, atsarginis lenktynininkas turėtų paaiškėti savaitės viduryje.
Realiausiu kandidatu užimtą šią poziciją yra laikomas pernai „BMW Sauber“ lenktyniavęs Nickas Heidfeldas, tačiau kalbama ir apie jauno švedo Marcuso Ericssono, pernai tapusio Japonijos „Formulės-3“ čempionu, kandidatūrą.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066