Oficialu: B. Senna lenktyniaus „Williams“ (49)

Oficialu: B. Senna lenktyniaus „Williams“
logo 2012 Sausio 17 d. 14:37, Williams/LAT Photographic
Bruno Senna šiame sezone lenktyniaus „Williams“ ekipoje, šiandien buvo patvirtinta oficialiai. Brazilas taps jau anksčiau patvirtino Pastoro Maldonado komandos draugu.
Lenktynininkas „Williams“ pakeis savo tautietį – veteraną Rubensą Barrichello. Ši žinia pastarajam, deja, greičiausiai reiškia ilgos karjeros „Formulėje-1“ pabaigą.
„Bruno pradėjo lenktyniauti būdamas tik 20 metų amžiaus, tačiau F-3 ir GP2 greitai įrodė savo talentą. Įtemptame 2008-ųjų GP2 sezone Bruno užėmė antrąją vietą čempionate, pelnydamas pažymėtinas pergales Monake ir Silverstoune (Didžiojoje Britanijoje – red. past.), pastaruoju atveju šlapioje trasoje“, - taip žinią komentavo komandos vadovas Frankas Williamsas.
„Du Bruno sezonus „Formulėje-1“ supusios aplinkybės nesuteikė jam idealios galimybės pademonstruoti pastovios formos, todėl mes su juo praleidome daug laiko, bandydami perprasti ir įvertinti jo sugebėjimus. Mes tai darėme ir trasoje, ir simuliatoriuje. Jis įrodė esantis greitas, techniškai įžvalgus ir, svarbiausia, sugebantis mokytis bei pritaikyti įgytas žinias greitai ir pastoviai. Dabar nekantriai laukiame, kada išvysime šį talentą lenktyniniame bolide“, - teigė vienas ekipos įkūrėjų ir savininkų.
B. Senna, savo ruožtu, džiaugėsi galimybe atstovauti „Williams“ komandai, kurioje 1994 m. trumpai lenktyniavo tuomet tragiškai žuvęs jo dėdė Ayrtonas Senna. Brazilas nepamiršo padėkoti ir tėvynainiams, parėmusiems lenktynininką ir taip padėjusiems jam išlikti „Formulėje-1“.
„Jaučiuosi labai privilegijuotas, kad „Williams“ mane pasirinko vienu savo pagrindinių lenktynininkų. Komanda turi didžią istoriją ir tikiuosi, kad padėsiu parašyti dar vieną gerą jos skyrių“, - kalbėjo lenktynininkas, naująjį ekipos bolidą išbandysiantis vasario 9 d. Jereze (Ispanija).
„Vertinimo procesas buvo intensyvus ir metodiškas, tačiau per bazėje praleistą laiką įsitikinau, kad komanda turi puikių žmonių ir visų geriau pasirodyti kitame sezone reikiamų išteklių. Bus įdomu atstovauti komandai, kurioje važiavo mano dėdė, ypač dėl to, kad gana daug žmonių čia yra dirbę su Ayrtonu.“
„Noriu pasiekti gerų rezultatų, taip atsidėkodamas už savo šalies man duotą paramą gauti šią poziciją. Didžiuojuosi būdamas brazilas ir esu kaip niekada motyvuotas pademonstruoti savo sugebėjimus“, - pridūrė jis.
B. Senna 2011 m. „Formulės-1“ čempionato viduryje „Renault“ ekipoje pakeitė vilčių nepateisinusį Nicką Heidfeldą ir startavo 8 lenktynėse. Taškų brazilas pelnė tik kartą, finišavęs devintas Italijos GP etape. 2010 m. jis lenktyniavo HRT komandoje.
Prieš ateidamas į „Formulę-1“, lenktynininkas 2008 m. tapo GP2 vicečempionu, o 2006 m. liko trečias Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ pirmenybėse.
2012 m. „Formulės-1“ komandos ir pilotai
2012 m. „Formulės-1“ čempionato tvarkaraštis

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (49)
MuRdeR
| 01/18 20:42 Atsakyti
Idomu kuris dbr pilotas nr.1? :)
MuRdeR
| 01/18 20:42 Atsakyti
Idomu kuris dbr pilotas nr.1? :)
STFU
| 01/18 14:40 Atsakyti
Klepsidra> ir nori pasakyt anie kai taejo i komanda nebuvo vertinami atsargiai ir nepirko vietos sau? common bro
tomas29
| 01/18 12:00 Atsakyti
Gerai kad ir pakeite rubensa, jau jam i pensija laikas. Gerai du jauni lenktynininkai komandoje bus gal progresas, o ir ilgalaikeje perspektyvoje geras pasirinkimas.
spree
| 01/18 11:18 Atsakyti
ATA Rubenso f1 baronkai :)
Klepsidra
| 01/18 10:56 Atsakyti
idomus poziuris - Montoya, Villeneuve - IndyCar cempionai, Manselai, Sennos ir pan - nepasakyciau, kad ne super komanda lenktynininku klausimu. pasidare ne super, kai eme griebti tai, kas liko ir dar kas euru atsinesa. kad ir kaip bebutu, man labai patinka Sennos dainele: "pagaliau gausiu galimybe parodyti savo sugebejimus" - su gelda? ir ta pati apie Renault giedojo. man tai vienodai rodo, kas perka vieta - Rubensas ar Senna. Rubenso lygi dar galima zinoti, o vietas perkancio jaunimo lygi reiketu vertinti itartinai - talentams atsiranda vietu ir geresnese komandose.
Tiktok51
| 01/18 10:53 Atsakyti
Kaip ir daugeliuj Dziaugiosi der Sennos bet ziaurej gaila Rubio :(
STFU
| 01/18 10:12 Atsakyti
Klepsidra> as sennos neginu, tiesiog man joukingiau, kai toks veteranas, turi ieskotis sau remeju, ka dnusipirktu sau vieta :) eitu geriau siaip dirbti kazka toj fą, nei kad lenktyniaut :) o williamsas niekad nebuvo super komanda lenktyninku klausimu, tiesiog is jaunimo vistiek papula kazkas kieto, kaip buvo su vilnevu pvz
Ayrtonas Senna
| 01/18 09:25 Atsakyti
kažkaip vis labiau tolsta nuo Willamso tie legendiniai laikai, kada jie su Manselu auksus skynė, laurais vainikuoti buvo, ir mėlynai geltonas bolidas akyse šmėžuodavo...... gražu tada buvo......
rF1
| 01/18 09:22 Atsakyti
Rubensas su 5mln. epic fail :-)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas