Oficialu: D. Ricciardo grįžta į „Red Bull“

Oficialu: D. Ricciardo grįžta į „Red Bull“
logo 2022 Lapkričio 23 d. 15:31, Red Bull Racing

Red Bull“ komanda šiandien pranešė pasirašiusi sutartį su Danieliu Ricciardo, kuris taps ekipos trečiuoju lenktynininku.

Australas pastaruosius du metus praleido „McLaren“ komandoje, bet dėl prastų rezultatų buvo nuspręsta su sportininku nutraukti sutartį anksčiau laiko. Pats lenktynininkas pripažino, kad kitais metais nelenktyniaus F-1, bet išreiškė viltį likti čempionate.

Šiandien paaiškėjo, kad D. Ricciardo kitąmet sugrįš į „Red Bull“. Sportininkas atliks bandytojo pareigas, dirbs su stimuliatoriumi bei dalyvaus demonstraciniuose renginiuose.

„Šypsena pasako viską. Labai džiaugiuosi, kad 2023 m. sugrįšiu namo į „Oracle Red Bull Racing“ kaip trečiasis lenktynininkas“, - sakė R. Ricciardo.

„Turiu tiek daug malonių prisiminimų apie čia praleistą laiką, tačiau Christiano, Marko ir visos komandos priėmimas yra tai, už ką esu nuoširdžiai dėkingas. Galimybė prisidėti prie geriausios „Formulės-1“ komandos ir būti jos apsuptyje yra nepaprastai patraukli, kartu suteikianti man šiek tiek laiko atgauti jėgas ir persiorientuoti. Negaliu sulaukti, kada galėsiu būti su komanda ir padėti jai dirbant su simuliatoriumi, bandymų sesijose bei komercinėje veikloje.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 28
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749