Oficialu: D. Ricciardo grįžta į „Red Bull“ (20)

Oficialu: D. Ricciardo grįžta į „Red Bull“
logo Lapkričio 23 d. 15:31, Red Bull Racing

Red Bull“ komanda šiandien pranešė pasirašiusi sutartį su Danieliu Ricciardo, kuris taps ekipos trečiuoju lenktynininku.

Australas pastaruosius du metus praleido „McLaren“ komandoje, bet dėl prastų rezultatų buvo nuspręsta su sportininku nutraukti sutartį anksčiau laiko. Pats lenktynininkas pripažino, kad kitais metais nelenktyniaus F-1, bet išreiškė viltį likti čempionate.

Šiandien paaiškėjo, kad D. Ricciardo kitąmet sugrįš į „Red Bull“. Sportininkas atliks bandytojo pareigas, dirbs su stimuliatoriumi bei dalyvaus demonstraciniuose renginiuose.

„Šypsena pasako viską. Labai džiaugiuosi, kad 2023 m. sugrįšiu namo į „Oracle Red Bull Racing“ kaip trečiasis lenktynininkas“, - sakė R. Ricciardo.

„Turiu tiek daug malonių prisiminimų apie čia praleistą laiką, tačiau Christiano, Marko ir visos komandos priėmimas yra tai, už ką esu nuoširdžiai dėkingas. Galimybė prisidėti prie geriausios „Formulės-1“ komandos ir būti jos apsuptyje yra nepaprastai patraukli, kartu suteikianti man šiek tiek laiko atgauti jėgas ir persiorientuoti. Negaliu sulaukti, kada galėsiu būti su komanda ir padėti jai dirbant su simuliatoriumi, bandymų sesijose bei komercinėje veikloje.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2022 sezono taškai: 37
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (20)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: f882246 | 11/27 11:03 Atsakyti
Klepsidra
11/24 07:45

Panasu i puiku ejima bunant atleistam is kitos komandos. Pilna naujien... skaityti daugiau

svelniai tariant, biskutuka slubuoja ta versija, kad max wants a new combination. kame jos logika? silpnas naparnykas perez, kuris daznai dar ir pasiaukoja del nr,1 yra blogiau uz mr.0,2s ricardo, kuris kasdavo mv i kulnas ir ne per nago juodyma nera maziau ambicingesnis uz pereza? as doubt about that
Haris_Zekas
IP: fd881b6 | 11/25 13:24 Atsakyti
RIC yra tokioje beviltiškoje padėtyje, kad gali ir sutikti su siūlymu tapti besąlyginiu Nr. 2 - kas reikštų kad no more drama ir prašymų kad Maxas praleistų - o Maxą visada iš pirmo pareikalavimo.
Batka
IP: 95a7c2f | 11/25 13:11 Atsakyti
Nemanau kad rikis labai jau taip noriai praleistu i prieki maxiuka kaip kad perezas dare … nebent jis vabse to greicio nebeturi kad buliai ji sukeistu su perezu kad trinties komandoj nebutu. Bet tada is salies kaip atrodys toks snenarijus kai greitesnis pilotas nuimamas ir letesnis vietoj jo pastatomas … nzn nzn … manau visko galima is bulbuliu tiketis … bet kol kas logikos tame nematau
parte
IP: b9f2f65 | 11/25 12:16 Atsakyti
Jaunuju buliuku gardas tuscias, tai "juodaji" arkliuka susigrazino :)
Sharingan
IP: 8c0ca93 | 11/24 08:31 Atsakyti
Jei vis tik permes per organą Perezą - matyt apsvarsto ir tą variantą kad Ric medinis ir konstruktoriuose galės vėl uostyti.
Klepsidra
IP: 21933c8 | 11/24 07:45 Atsakyti
Panasu i puiku ejima bunant atleistam is kitos komandos. Pilna naujienu, kad Perezas kazin ar baigs kita sezona, jei is vis prades ji Red Bull, nes de facto komandos vadovas Maxas matot nera patenkintas

Hill isn’t the first to suggest Ricciardo could soon be sitting in Perez’s seat, Ralf Schumacher saying: “Not 100 per cent sure that Perez will still be the team-mate next year.

“I think Ricciardo has a good chance. Behind the scenes it must be very, very aggressive and I think Max wants a new combination.”

“Things boiled over in Brazil when Verstappen issued payback to Perez by refusing to allow the Mexican to pass.
The team hospitality quarters at Interlagos are in a permanent building behind the garages and have full glass frontages, so the ensuing row after the race was plain for all to see.
Verstappen’s manager was present along with team boss Christian Horner as angry exchanges continued for several minutes before the drivers left to give interviews to the press.“
bratka
IP: 7dc0e27 | 11/23 22:41 Atsakyti
Visi vėl gers redbull iš bato..
Minde
IP: 4f094b1 | 11/23 22:37 Atsakyti
Viskas cia gerai geriau negu nieko
Stimuliatorius
IP: f85464b | 11/23 20:05 Atsakyti
Nzn ar gerai jeigu "dirbs su stimuliatoriumi" :D
accadia
IP: 3d5eb95 | 11/23 19:46 Atsakyti
egis01
11/23 17:15

"grįžta namo" - tai kad iš tų namų išlėkė visas apsiputojes ir... skaityti daugiau

Ir tikrai, o dabar kaip kaukę užsidėjo ir ta šypsena nebevaikiška. Timas Taleris - Parduotas Juokas

> "My mind has no pride" / protas nesididžiuoja, padarys bet ką
×

TOP naujienos