Oficialu: FIA patvirtino „Andretti Racing“ komandos paraišką

Oficialu: FIA patvirtino „Andretti Racing“ komandos paraišką
logo 2023 Spalio 02 d. 18:15, Genaral Motors

Artimiausioje ateityje „Formulė-1“ grįš prie 11 komandų. 

FIA paskelbė, kad „Andretti Formula Racing“ komandos paraiška buvo patvirtinta. Ši komanda galės varžytis „Formulėje-1“, jeigu sėkmingai praeis sekančius etapus.

Dabar „Andretti Formula Racing“ paraišką turės patvirtinti „Formulės-1“ vadovybė („Formula One Management“ – FOM).

Oficialiame pranešime FIA prezidentas Mohammedas Ben Sulayemas teigė: „FIA labai aiškiai nurodė savo kriterijus. Mūsų tikslas, po akylios peržiūros, buvo patvirtinti tik tas komandas, kurios atitiko kriterijus bei įrodė savo potencialią naudą sportui.

FIA yra įpareigota patvirtinti paraišką, kuri atitinka mūsų interesus. Mes laikydamiesi visų reikalavimų nusprendėme, kad „Andreti Formula Racing“ paraiška gali patekti į kitą etapą. Su šiuo sprendimu FIA toliau laikosi ES (Europos sąjungos) nuostatų dėl autosporto dalyvavimo ir vystymosi.“

„Andretti Racing“ komandai vadovauja buvęs lenktynininkas Michaelas Andretti bei Danas Towrisas, kuriam priklauso „Group1001“ įmonė.

Pagrindinis „Andretti Racing“ rėmėjas yra „Cadillac“ prekės ženklas. Šiai komandai patekus į „Formulę-1“, pavadinimas, veikiausiai, bus „Andretti-Cadillac“.

Neseniai užsienio žiniasklaidai M. Andretti išreiškė padėką savo rėmėjams bei taip pat padėkojo „Alpine“ komandai ir „McLaren“ generaliniam direktoriui Zakui Brownui. Jie, skirtingai nuo kitos „Formulės-1“ rikiuotės, buvo už naują komandą čempionate.

„Andretti Racing“ prie „Formulės-1“ prisijungtų 2026 metais, kuomet bus įvestas naujas reglamentas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218