Oficialu: FIA patvirtino „Andretti Racing“ komandos paraišką (5)

Oficialu: FIA patvirtino „Andretti Racing“ komandos paraišką
logo Spalio 02 d. 18:15, Genaral Motors

Artimiausioje ateityje „Formulė-1“ grįš prie 11 komandų. 

FIA paskelbė, kad „Andretti Formula Racing“ komandos paraiška buvo patvirtinta. Ši komanda galės varžytis „Formulėje-1“, jeigu sėkmingai praeis sekančius etapus.

Dabar „Andretti Formula Racing“ paraišką turės patvirtinti „Formulės-1“ vadovybė („Formula One Management“ – FOM).

Oficialiame pranešime FIA prezidentas Mohammedas Ben Sulayemas teigė: „FIA labai aiškiai nurodė savo kriterijus. Mūsų tikslas, po akylios peržiūros, buvo patvirtinti tik tas komandas, kurios atitiko kriterijus bei įrodė savo potencialią naudą sportui.

FIA yra įpareigota patvirtinti paraišką, kuri atitinka mūsų interesus. Mes laikydamiesi visų reikalavimų nusprendėme, kad „Andreti Formula Racing“ paraiška gali patekti į kitą etapą. Su šiuo sprendimu FIA toliau laikosi ES (Europos sąjungos) nuostatų dėl autosporto dalyvavimo ir vystymosi.“

„Andretti Racing“ komandai vadovauja buvęs lenktynininkas Michaelas Andretti bei Danas Towrisas, kuriam priklauso „Group1001“ įmonė.

Pagrindinis „Andretti Racing“ rėmėjas yra „Cadillac“ prekės ženklas. Šiai komandai patekus į „Formulę-1“, pavadinimas, veikiausiai, bus „Andretti-Cadillac“.

Neseniai užsienio žiniasklaidai M. Andretti išreiškė padėką savo rėmėjams bei taip pat padėkojo „Alpine“ komandai ir „McLaren“ generaliniam direktoriui Zakui Brownui. Jie, skirtingai nuo kitos „Formulės-1“ rikiuotės, buvo už naują komandą čempionate.

„Andretti Racing“ prie „Formulės-1“ prisijungtų 2026 metais, kuomet bus įvestas naujas reglamentas. Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
…..
IP: d398528 | 10/02 19:14 Atsakyti
Awesome. Kitą vertus kodėl hass tokie apgailėtini, kai būdama usa komanda per tiek metų jokio gamintojo nepritraukė bendradarbiauti, o čia andretti net nepradėję iš karto su GM eina
RBR
IP: 40d649b | 10/02 21:37 Atsakyti
…..
10/02 19:14

Awesome. Kitą vertus kodėl hass tokie apgailėtini, kai būdama usa ... skaityti daugiau

Todel, kad Haas is karto buvo toks modelis sugalvotas, jog viska ka gales pirks is Ferrari, o vaziuokle gamins Dalara. Iki siol jie praktiskai taip ir veikia. O del GM tai dar didelis klausimas yra. Negamins jie jokio variklio. Tas praktiskai visiems yra aisku. Uzdes tik grazu Cadillac lipduka 🙂 Bus naudojamas Renault motoras ir praktiskai viskas, ka gales nupirkti is Alpine. Del to ir paraiska buvo taip ilgai svarstoma, nes norejo FIA sulaukti tikru gamintoju. Bet neatsiradus, patvirtino ir tokia, nes reikia kazkaip susidomejima cempionatu parodyti😀 Juk ne garbe butu pasakyti, kad norinciu neatsirado🙂
YZF
IP: 20135ae | 10/02 21:08 Atsakyti
…..
10/02 19:14

Awesome. Kitą vertus kodėl hass tokie apgailėtini, kai būdama usa ... skaityti daugiau

Nes 'Andretti' autosporte yra jau 50+ metu ir jie turi siek tiek patirties ir suvokimo, ko reikia kad pasiektum bent pusetinus rezultatus.
Liusytė Kumpytė
IP: 9dae6a6 | 10/03 14:41 Atsakyti
Black_Death
10/03 11:52

Taip ir nesupratau, karjeros baigimo stadijoj Lewis pavairuos Cadillac... skaityti daugiau

Na, kad jau rengiasi prieš kiekvienas varžybas kaip suteneris, tai iki pilno komplekto išties betrūksta tik Cadillac :D
Black_Death
IP: 98ed44d | 10/03 11:52 Atsakyti
RBR
10/02 21:37

Todel, kad Haas is karto buvo toks modelis sugalvotas, jog viska ka ga... skaityti daugiau

Taip ir nesupratau, karjeros baigimo stadijoj Lewis pavairuos Cadillac ar dar iki tol bus išmestas, kaip musė iš barščių??
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749