Oficialu: K. Raikkonenas ir A. Giovinazzi lieka „Alfa Romeo“

Oficialu: K. Raikkonenas ir A. Giovinazzi lieka „Alfa Romeo“
logo 2020 Spalio 30 d. 12:05, Sauber

„Alfa Romeo“ komanda pranešė, kad pratęsė sutartis su Kimiu Raikkonenu ir Antonio Giovinazzi 2021 metams. Tokiu būdu, jau trečią sezoną paeiliui komandos iš Hinvilo sudėtis nesikeis.

KImis Raikkonenas: „Alfa Romeo“ man yra daugiau nei F-1 komanda, aš ją laikau savo antrąja šeima. Kolektyve tęsia darbą pakankamai daug žmonių, su kuriais aš susipažinau dar 2001 metais, kai tik debiutavau „Formulėje-1“. Unikali atmosfera ekipos viduje duoda man papildomos motyvacijos tęsti kovas trasose. Kitais metais aš jau važiuosiu savo 19-tą sezoną čia. Manęs čia nebūtų, jei netikėčiau šio projektu ir tuo, kiek daug mes galime pasiekti kartu. Komandoje labiau vertina įtemptą darbą, o ne žodžius - kaip tik tai yra mano stilius. Laukiu kito sezono ir tikiuosi, kad mes žengsime kelis žingsnius į priekį ir priartėsime prie vidurinės grupės komandų.

Antonio Giovinazzi: „Per pastaruosius dvejus metus „Alfa Romeo“ tapo mano namais „Formulėje-1“ ir esu patenkintas, kad šis laikotarpis pailgės dar vieneriais metais. Komanda tiki manimi, o aš dedu visas pastangas, kad likčiau ištikimas šiam darbui. Mes pasiekėme gerų rezultatų ir jaučiu, kad ir aš įdėjau savo indėlį. Antra vertus, priekyje - ilgas kelias ir mes kartu turime pasiekti kur kas daugiau. Daugelį šių metų modernizacijos naujienų galėsime panaudoti ir kitais metais, todėl viskas, ties kuo mes dirbsime iki šio sezono pabaigos, bus naudinga ir 2021 m. Mes pasirengę atiduoti visas jėgas.

Komandos vadovas Fredericas Vasseuras: „Džiaugiuosi, kad komanda pratęs bendradarbiavimą su Kimiu ir Antonio kitais metais. Kimis nereikalauja jokio papildomo pristatymo: jo talentas buvo akivaizdus dar 2001 m. ir aš iki šiol matau jo motyvaciją, kai jis dirba. Nereikia abejoti, kad jis iš mūsų mašinos išspaus 100 proc. jos galimybių. Kimis yra tikras lyderis tarp mūsų komandoje dirbančių žmonių.

Antonio stipriai užbaigė praėjusį sezoną ir tęsia pažangą šiemet. Pradedant darbu trasoje ir baigiant susirinkimais su inžinieriais, Antonio buvo labai naudingas ekipai, todėl visiškai nusipelnė kontrakto 2021 metais. Jo darbo etika, ištikimybė komandai ir užkrečiantis entuziazmas duoda didelė naudą „Alfa Romeo“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218