Oficialu: L. Hamiltonas atstovaus „Mercedes“ komandai dar dvejus metus

Oficialu: L. Hamiltonas atstovaus „Mercedes“ komandai dar dvejus metus
logo 2021 Liepos 03 d. 12:24, Daimler AG

Šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad Lewisas Hamiltonas ir „Mercedes“ komanda pasirašė naują dviejų metų trukmės sutartį. Tad britas minėtai ekipai atstovaus iki 2023 m. galo.

L. Hamiltonas „Mercedes“ komandai atstovauja nuo 2013 metų. Per tą laikotarpį britui pavyko iškovoti šešis čempionų titulus ir pakartoti Michaelio Schumacherio rekordą - viso iškovoti 7 čempionų titulus.

„Sunku patikėti, kad jau beveik devynerius metus dirbu su šia neįtikėtina komanda, ir džiaugiuosi, kad toliau tęsiu bendradarbiavimą dar dvejus metus. Mes tiek daug pasiekėme kartu, tačiau dar turime daug ką nuveikti tiek lenktynių trasoje, tiek už jos ribų“, - teigė L. Hamiltonas.

„Labai didžiuojuosi ir esu dėkingas už tai, kaip „Mercedes“ mane palaikė mano siekyje didinti įvairovę ir lygybę mūsų sporte. Jie prisiėmė atsakomybę ir padarė svarbius žingsnius kuriant įvairesnę komandą. Dėkoju visiems atsidavusiems ir talentingiems „Mercedes“ darbuotojams, dėl kurių sunkaus darbo visa tai tapo įmanoma, ir valdybai už nuolatinį pasitikėjimą manimi. Žengiame į naują bolidų erą, kuri bus sudėtinga, bet įdomi.“

Kol kas nėra aišku kas kitais metais bus L. Hamiltono komandos draugas. Pats britas praėjusį mėnesį teigė nematantis priežasties keisti dabartinės ekipos pilotų sudėties. Tačiau manoma, kad „Mercedes“ rimtai svarsto savo programos nario, dabartinio „Williams“ piloto, George‘o Russello kandidatūrą.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 110
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983