Oficialu: M. Chiltonas atstovaus „Marussia“ ekipai (9)

Oficialu: M. Chiltonas atstovaus „Marussia“ ekipai
logo 2012 Gruodžio 18 d. 18:07, Marussia
Šiandien „Marussia“ ekipa oficialiai paskelbė pasirašiusi sutartį su Maxu Chiltonu. Britas komandoje pakeis nuo kitų metų „Caterham“ garbę ginsiantį Charlesą Picą.
Sportininkas neslėpė džiaugsmo kalbėdamas apie tai, jog kitais metais debiutuos „Formulėje-1“.
„Sunku net nupasakoti kaip aš šiandien jaučiuosi žinant, jog kitais metais atstovausiu „Marussia“ ekipai“, – sakė M. Chiltonas.
„Man šie metai buvo fantastiški. GP2 varžybose pelniau ne vieną „pole“ poziciją, iškovojau pergalių, sudalyvavau jaunųjų pilotų F-1 bandymuose bei išbandžiau „Marussia“ bolidą Abu Dabyje vykusių laisvųjų treniruočių metu. Tad ekipos nariai turėjo puikią progą įsitikinti mano sugebėjimais.“
„Marussia“ komandos vadovas Johnas Boothas pareiškė, jog ekipa iš kart pastebėjo sportininko potencialą, kai pastarasis sėdo už F-1 bolido vairo dar rugsėjo mėnesį.
„Praleidome nemažai laiko vertindami jo sugebėjimus bandymų metu pilotuojant mūsų bolidą lenktynių trasoje“, – kalbėjo J. Boothas.
„Dar rugsėjo mėnesį pastebėjome jo potencialą bei sugebėjimus, tad nesunkiai nusprendėme, jog jis yra tinkamas žmogus būti mūsų atsarginiu pilotu. Vėliau jis tobulėjo visose srityse.“
M. Chiltonas pastaruosius tris metus varžėsi GP2 čempionate. Britui sėkmingiausi buvo 2012 m. Sportininkas nugalėjo Vengrijoje ir Singapūre vykusiose lenktynėse ir lenktynininkų įkaitoje užėmė ketvirtą vietą.

Komentarai (9)
Taraz-S
| 12/19 21:53 Atsakyti
Faktas kad kitos komandos irgi akylai stebes naujokus, juk ne taip sunku pamatyt kad pvz Chiltonas daro 0.3 sekundes savo konados drauga. O tada op ir pasiulys bandymus veliau kas nors :)
menesis
| 12/19 10:18 Atsakyti
kiekvienais metais po naują pilotą, jau 4 metai iš eilės.
Rolle
| 12/18 23:36 Atsakyti
bet tai kiek pinigu atsinese neraso.Marussia ne takomanda kuri talentus veltui verbuotu:)
MonzerO
| 12/18 23:14 Atsakyti
Gaila talentingu pilotu, pakliunanciu i nevykusias komandas...
bush
| 12/18 23:04 Atsakyti
Čia tiems kas žada dėl pinigų bliauti kaip duhai. Visada taip buvo. Be pinigų F1 nebūtų matę nei Sennos, nei Schumacherio. Taip kad tylėkit ir laukit ką jis parodys, o tada galėsite kažką komentuoti...
F-1_fan
| 12/18 21:46 Atsakyti
SB>>>>> Gi rašė, kompanija "AON"
žiūrovas >>>>>> jei būtų tavo valia tai visi gyventume tobulame pasaulyje ir būtume laimingi, o formulėje važiuotu 100 lenktynininkų kuriems visiems labai sektūsi ir visi rinktų taškus. Keistas tu.
SB
| 12/18 21:29 Atsakyti
Gal kas žino, kokie remėjai už jo nugaros?
dailiux
| 12/18 20:37 Atsakyti
Sekmes
žiūrovas f-1
| 12/18 19:06 Atsakyti
Sekmes pilotui. Gal jis pades ekipai kitamet baigti sezona 10-oje vietoje konstruktoriu iskaitoje?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas