Oficialu: „McLaren“ traukiasi iš Australijos GP (137)

Oficialu: „McLaren“ traukiasi iš Australijos GP
logo Kovo 12 d. 14:06, McLaren F1

Pasaulyje ir toliau plintantis koronavirusas gerokai korgeuoja ir įvairius sporto renginius. Nors „Formulės-1“ sezono startas ir toliau numatomas artėjantį savaitgalį, ketvirtadienį paaiškėjo, kad etape Australijoje nedalyvaus „McLaren“ komanda.

Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai vienam iš komandos narių pasitvirtino COVID-19 diagnozė.

Skelbiama, kad užsikrėtęs asmuo vos pajutęs pirmuosius simptomus ėmesi visų atsargumo priemonių ir buvo izoliuotas nuo kitų žmonių. Jo sveikata rūpinasi Australijos medikai.

Komandos pranešime rašoma, jog toks sprendimas priimtas ne tik dėl komandos narių, tačiau ir varžovų bei „Formulės-1“ fanų saugumo.


Komentarai (137)
tuberkolioze
| 03/12 14:21 Atsakyti
Jonaitis
03/12 14:17

Nu gerai 1 uzsikretes, susirgo. Izoliuotas. Tai kokio xujo visa komanda sako ate ? Ar cia tipo toks solidarumo "gestas" ?

Todėl, kad jis bendravo su likusia komanda. Tu bent pradinę mokyklą baigei? Su mastymu kaip pas darželinuką :(
tuberkolioze
| 03/12 14:43 Atsakyti
Tai pagaliau išsidavei, kad neturi žalio supratimo kaip virusai plinta, bet esi vienas iš garsiausių grėmės neigėjų.
Tikiuosi, kad tau tiesiog 12 metų, nes trylikamečiai elgiasi atsakingiau nei tu.
Life
| 03/12 14:30 Atsakyti
#čiatikgripas
A85 logo rėmėjas
| 03/12 14:19 Atsakyti
Na, jei nenutrauks lenktynių, o viruso užsikrėtimo atveju daugės, bus masyvi reputacinė žala tiek F1, tiek, ypač, vietinei valdžiai. Manau, kad netrukus paskelbs, kad etapas atšaukiamas. Nenustebčiau, kad sezono pradžia kaip minimum nusikels į gegužę, jei ne dar vėliau, nes Europoj dar net nepasiektas sergamumo pikas. Taip, kad, tikriausiai, laukia viena ilgiausių žiemos pertraukų sporto istorijoj.
Rokas1 logo rėmėjas
| 03/12 14:23 Atsakyti
Laukiam mūsų virusologijos eksperto YZF komentaro. Dar neseniai teigė, kad garantuoja, jog jei GP įvyktų niekam nekreipiant į nieką dėmesio, niekas net neužsikrėstų. Įdomu kaip atrodys vartymasis šįkart
Rokas1 logo rėmėjas
| 03/12 14:35 Atsakyti
YZF
03/12 14:31

Butent. Eilinis virusas. Susirgo, pasveiks. Drama lygioje vietoje

Taigi nu, pasveikstama nuo visko. Blyn varyk į WHO tiesiai ir pamokyk tuos daunus ką reiškia gripas. Prisigalvoja dabar visi nesąmonių. Gerai, kad bent tu protingas, vienas vilkas tarp avių. Taip ir toliau palaikyk frontą ir skleisk švietimą!
tuberkolioze
| 03/12 14:38 Atsakyti
Tai dabar jau visas pasaulis durniai ir likai paskutinis protingas? Gal jau laikas pasikonsultuoti su kuo nors dėl to savo išskirtinumo. Siūlau eiti pas gydytoją ir papasakoti, koks esi unikalus ir vienintelis išmanantis ne tik F1 niuansus, bet ir kaip geriau žmonijai elgtis paskelbus pandemiją.
Rokas1 logo rėmėjas
| 03/12 14:46 Atsakyti
Kvaikiuk tu, oro lašeliniu būdu plintantis virusas ir plinta taip lengvai. Prieš porą dienų Vokietijoj paskelbė tyrimą kur nustatė, kad corona atveju per inkubacinį laikotarpį burnoje viruso koncentracija 5 kartus didesnė, nei buvo su SARS ar MERS. Kitaip sakant, to "labas" pilnai užtenka. Ai bet ką čia aš aiškinu, ką virusologai nustatė. Maurai gi jie, tu geriau žinai.
P.S. Nuo kepurės Š matyt jau giliau skverbiasi
politras logo rėmėjas
| 03/12 15:14 Atsakyti
Ezo
03/12 14:17

vienas myznius piktinasi, o ne 'draiveriai'

Bukim biedni, bet teisingi.. ne vienas... tegul buna jie tamstos akyse mizniai visi iki vieno, bet visas sitas reikalas perauga i rimta situacija. Man, kaip fanui , butu skaudu prarasti keleta etapu, bet jei tai pades, tai tik pirmyn... Nerodysiu cia savo ziniu ar isprusimo, bet tik visiskas neismanelis gali neigti sio viruso gresme...
Life
| 03/12 18:00 Atsakyti
Jonaitis
03/12 17:39

Nu Mclarenas cia ir uzvire shudo... visa etapa cancelins per viena serganti. Nejaugi neatsiras nei vieno su nepazeistom smegenim tenais ?

Siaip cia tik tu vienas su pazeistom smegenim, jei atrodo, kad lenktynes svarbiau uz sveikata.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas