Oficialu: "Williams" susitarė su "Martini" (57)

Oficialu: "Williams" susitarė su "Martini"
logo 2014 Kovo 06 d. 14:13, Williams
Williams“ oficialiai paskelbė savo naująjį bolido dažymą ateinančiam sezonui. Puikius rezultatus priešsezoniniuose bandymuose demonstravusios ekipos bolidus puoš legendinės „Martini“ spalvos.
Paskutinį kartą toks dažymas buvo naudojamas dar 1975 m. „Brabham“ komandos.
„Esame sujaudinti galimybe į savo šeimą priimti „Martini“. Oficialiai komanda vadinsis „Williams Martini Racing“, – neslėpė džiaugsmo ekipos įkūrėjas seras Frankas Williamsas.
„Mes natūraliai tinkame vieni kitiems, nes daugelį metų „Williams“ ir „Martini“ dalijosi turtinga automobilių sporto istorija. Atitinka mūsų vertybės ir atsidavimas lenktynėms. Bus nuostabu matyti „Martini“ juostas, sugrįžtančias į F-1“, – pridūrė britas.
Tuo metu „Bacardi Global Brands“ kompanijos, priklausančios „Martini“, prezidentas Andy Gibsonas džiaugėsi proga sustiprinti „Martini“ prekinį ženklą.
Williams Martini Racing“ suteikia galingą, integruotą rinkodaros platformą, dinamiškas galimybes stiprinti mūsų prekinį ženklą“, – teigė A.Gibsonas.
Williams“ ekipa užbaigė žiemos bandymus Bahreine, užfiksuodama geriausią vieno rato įveikimo laiką. Tai, panašu, padėjo gauti sutartį su gėrimų kompanija po nesėkmingo praėjusio sezono.
„2014-ieji metai turėtų būti nuostabūs. Keitėsi techninis reglamentas, kuris pakeis komandų išsidėstymą rikiuotėje ir suteiks galimybę ekipoms žengti į priekį. Per žiemą nuveikėme didelį darbą ir padarėme daug teigiamų pakeitimų: turime naują porą lenktynininkų, naują vadovaujantį personalą technikos skyriuje, įgavome kelis naujus komercinius partnerius“, – pridūrė seras F.Williamsas.
[gallery id=1041 rand=rand]

Komentarai (57)


Badoer
| 2014 Kovo 09 d. 23:48
Tech> na kam cia be reikalo tulzi ant brazilo lieji? Jei ne tobulas Masiaus, kaip "oro maiso" vaidmuo Ferraryje, tavo HEROJUS ir be medinio medalio butu likes :DD
nirwanaz
| 2014 Kovo 09 d. 22:30
bandei m.f-1.lt ? man puikiai veikia,aisku trukumu nemazai bet naujienas perskaityti pakanka
Tech
| 2014 Kovo 08 d. 14:45
BigUns> man taip pat, neesu pries ji nusiteikes, bet kazkoki pajuokos objekta stato is saves,o tai jau ne vyriska. butent man jis nepatinka, tuo, kad manosi karjeros virsuneje, bei tas jo pastovus nuskriaustojo vaidmuo ( kuri pats beje ir uzsitarnavo), bei pastovus viesi nusikalbejimai. ko jam reikia kad suprastu? kad siemet Bottas stipriai pakrautu jam i kaili (kuo net neabejoju), gal tada suvoks, kad jau tikrai saulelydis. o jei nesupras, bus grazioj formoj isleistas i pensija, kaip ir pries tai tWilliamse pensijos sulauke jo tautieciai Brazilai :) nors ka ten Massai suprasti, jeigu net patys jo salyginiai Fanai, tebemano, kad Felipe kietas bicas ir netgi stipresnis nei Alonso, tik aplinka kalta turejo Ferraryje :) na nieko,jau kai truktels Williamse, tai maza nepasirodys niekam, bandymu ir treniruociu cempionas Felipe Massa.
BigUns
| 2014 Kovo 08 d. 14:27
Tech, siaip man Massa patiko iki tos nelemtos avarijos Vengrijoj. Buvo ne tik greitas bet ir lojalus Ferrari narys. Bet po to, uzuot pasitraukes ir uzleides savo vieta greitesniam pilotui, liko i ja isikibes iki Ferrari turejo jam graziaai parodyt duris. Na negrazu taip. Deja jis vis dar galvoja, kad yra greitas pilotas. Nezinau kas turi nutikt, kad jis suprastu, jog ta avarija jam pakenke negriztamai. Cia kaip ir su Kubica, deja jis nebebus toks geras pilotas kaip iki tos traumos.
Tech
| 2014 Kovo 08 d. 13:30
BigUns> ko tu stebiesi? cia panasus atvejis kai 2010-2012 daug kas stume ant Fetelio, o po Schumacherio " palieku ipediniu Feteli" atirado minios gerbeju, ir net daug is tu paciu lojusiu 2010-2012 iki Brazilijos Gp :) o Massa jau nuo 2010 apturejo minias gerbeju, kai Fernandas pasirode Feraryje. o dabar tie patys melsis, kad tik Felipe atklersytu tam, kuris i ji visus 4 metus sluostesi kojas :)
BigUns
| 2014 Kovo 08 d. 10:27
Klepsidra, dar juokingiau kad vos tik Massai perejus i Williams, kaip grybai po lietaus pradejo dygt jo fanai. Tu matai brazilas pas italus buvo engiamas, negalintis realizuot savo potencialo ir panasiai :D. Komedija,antras Barrichelas :D
Tech
| 2014 Kovo 07 d. 20:53
bolidas grazus. gal Bottas kazka ir islaus is jo. o kazin kiek siemet Felipe situ masineliu sudauzys?
Klepsidra
| 2014 Kovo 07 d. 19:22
uzteko bolida Martini spalvom nudazyti ir jau Williams su Massa champa nesa. braukiu asarele.
sambobmhs
| 2014 Kovo 07 d. 16:09
Pirmą kartą su redspeedu sutinku ( tikiuosi daugiau taip nebus ) - čia tau, tolerantiškasis Zetai tiesiai in akį - maldonadu ir co. advokate, massa tikrai už tavo ginamuosius neprastesnis.
LeBronius12
| 2014 Kovo 07 d. 13:34
Man šiame bolide patinka pats pirmasis lipdukas ant priekinės nosies, ten kur su Senna'os atvaizdu. Aišku, ir naujasis dažymas gražus.
×

F-1.lt pulsas