Olandai nenori mokėti pinigų už lenktynes be žiūrovų (5)

Olandai nenori mokėti pinigų už lenktynes be žiūrovų
logo Gegužės 06 d. 20:51, Red Bull Content Pool / Getty Images

Olandai sutiktų rengti F-1 lenktynes Zandvoorto trasoje be žiūrovų, bet tik tuo atveju, jei sporto komercijos teisių savininkė „Liberty Media“ padengs išlaidas.

F-1 varžybos po 35 metų pertraukos šiemet gegužės 3 dieną turėjo būti surengtos minėtoje Zandvoorto trasoje, bet dėl koronaviruso lenktynės buvo atidėtos. Nyderlandų valdžia uždraudė šalyje rengti didelius renginius iki rugsėjo mėnesio. Tuo tarpu F-1 vadovai tikisi šiemet surengti ne vienas lenktynes be žiūrovų Europoje.

„Žinoma, kad mes svarstytume galimybę surengti lenktynes be žiūrovų. Bet tai nereiškia, kad mes norime už tai mokėti“, - sakė Zandvoorto trasos sporto direktorius Janas Lammersas.

„Mes iš tokių lenktynių nieko neuždirbtume, varžybų organizavimui turėtume investuoti daug laiko ir energijos, tad dalinai taip pagelbėtume sportui. Bet Zandvoortas turi elgtis atsakingai, ypač į viską žvelgiant iš finansinės pusės. Pasakysiu paprastai: mes neturėtume mokėti už tai pinigų. Tad jei FOM ir „Liberty“ nori Zandvoorte surengti lenktynes be žiūrovų, jie turi padengti visas eksploatacines išlaidas. O tai nemaža pinigų suma.“

„Norime kažko panašaus į Hockenheimo situaciją. Jie greičiausiai pasiūlys lenktynes surengti nemokamai. Tas pats liečia ir Imolos bei kitas trasas. Bet kai tik lenktynės tose trasose bus surengtos, jos bandys išlikti F-1 tvarkaraštyje. Tada jie sakys, kad padėjo F-1 krizės metu, todėl bandys susitarti dėl geresnės sutarties.“


Komentarai (5)
Life
| Gegužės 07 d. 15:39
Čia tas pats, jei ateitum pavalgyti į restoraną ir pats restoranas tau už tai mokėtų. :)
tuberkolioze
| Gegužės 07 d. 13:07
Kur tie visi optimistai rašę, kad Liberty sumokės visiems. Aj, jie piktinasi, kad vieni verslai, nenori taškytis pinigais tam, kad kiti verslai užsidirbtu.
ddt
| Gegužės 07 d. 07:24
Nesuprantu aš tų savininkų. Renginių dydis nusakomas bendru juose dalyvaujančių asmenų skaičiumi, tai reiškia kad ir komandų/aptarnaujančio personalo skaičium. Jei jis viršija ribas - forgetnite pliz savo visas lenktynes. Ir šiaip siūlau jiems Zandvoort'e šiuos metus forgetnulint. Na, taip iš serijos, VISIŠKAI. Vaikykit aplink tą savo trasą tas savo dešimtis tūkstančių dviračių, kuriais į trasą turėjo atvažiuoti žiūrovai.
maxpower
| Gegužės 06 d. 21:27
deivec
| Gegužės 06 d. 21:11

Kodel trasu savinikai tokie stuborne
Tipo linerty problemos. Mes cia ne prie ko. Kur kompromisai ?

Paprasciausias verslas nenori investuot pinigu ir poto is to nieko negaut
deivec
| Gegužės 06 d. 21:11
Kodel trasu savinikai tokie stuborne
Tipo linerty problemos. Mes cia ne prie ko. Kur kompromisai ?
×

F-1.lt pulsas