Ostinas dar neapsisprendė dėl JAV GP etapo surengimo (4)

Ostinas dar neapsisprendė dėl JAV GP etapo surengimo
logo Birželio 26 d. 10:37, Red Bull Content Pool / Getty Images

JAV GP etapo organizatorius Bobby Epsteinas papasakojo, kaip yra sunku šiuo metu įvertinti etapo Jungtinėse Amerikos Valstijose surengimo šiais metais perspektyvas. Jo teigimu, sprendimas dėl lenktynių organizavimo arba atsisakymo turėtų būti nukeltas į patį vėliausiai įmanomą laiką.

Bobby Epsteinas: „Šiuo metu mes negalime aiškiai įsivaizduoti, kas mūsų laukia rudenį. Manau, kad „Liberty Media“ europietiškų etapų organizavimo pavyzdžiu suprato, jog gali tempti iki paskutinio momento priimant vienokį ar kitokį sprendimą. Ostino atveju mes dar toli nuo tos situacijos, kai priimti sprendimą būtų per vėlu. Kalba neina apie tai, ar mūsų etapas įvyks be žiūrovų ar su jais, o apskritai, ar atvažiuos šiais metais „Formulė-1“ į JAV, ar ne. Tačiau šiuo momentu varžybas mes planuojame.

Reikia atsižvelgti į daugelį faktorių, kurių Teksasas negali įtakoti, tokius kaip logistikos klausimai. Ar galės komandos iš Ostino grįžti namo be būtinumo dvi savaites atsėdėti karantine? Per trumpą laiką suplanuota daug lenktynių ir niekas nenori, kad krovinys su įranga arba darbuotojai kur nors įstrigtų. Panašūs dalykai apsunkina sprendimo priėmimą, nes šiuo momentu mes galime tik spėti, kokios bus taisyklės keliaujantiems“.


Komentarai (4)
kart
IP: a8aee9d | 06/26 23:07
Trespasser
IP: 80ddba2 | Birželio 26 d. 18:58

Net antraštei klaidos..

Aha "antraštei".
obivan
IP: 8a5a816 | 06/26 23:06
Trespasser
IP: 80ddba2 | Birželio 26 d. 18:58

Net antraštei klaidos..

mulki, kam?- antraštei ar vis tik kur? - antraštėj
Trespasser
IP: 80ddba2 | 06/26 18:58
Net antraštei klaidos..
×

TOP naujienos