Ostinas pritaria “Liberty Media” veiksmams

Ostinas pritaria “Liberty Media” veiksmams
logo 2017 Sausio 27 d. 06:55, Force India
Naujieji „Formulės-1“ savininkai iš „Liberty Media“ ne kartą yra kalbėję, kad artmiausiais metais etapų skaičius JAV bus padidintas. Dabartinio JAV GP etapo organizatorius Bobbis Epsteinas mano, kad tai pozityviai atsilieps ir Ostine rengiamoms lenktynėms…
B. Epsteinas: „Etapų JAV skaičiaus didinimas sudomins daugiau žiūrovų, tai gerai mūsų sportui ir mūsų etapui. Antrasis etapas Jungtinėse Valstijose leis sirgaliams geriau suprasti „Formulę-1“.
Vienas iš „Formulės-1“ Amerikoje trūkumų – labai anksti vietos laiku prasidedančios lenktynės. Dauguma etapų startuoja kada JAV būna septynios valandos ryto ar dar anksčiau. Jei pridėsime vienerias lenktynes pagal mūsų laiko juostą, žiūrovų skaičius gerokai padidės, o tai padės mums.
Idėja JAV rengti lenktynės miesto gatvėmis? Tokios lenktynės labai brangiai kainuoja. Reikia nuo 60 iki 90 mln. dolerių pačiai trasai įrengti, o ir iš logistikos pusės viską organizuoti yra labai sunku. Be to, gatvių lenktynės dažnai būna nuobodžios, o sirgaliai iš tribūnų temato tik labai nedidelį posūkių skaičių. Pavyzdžiui, Ostine iš tribūnos galima matyti net 10 posūkių, o gatvių etapuose tematai, kaip bolidai prašvilpia šalia jūsų”.

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos