P. Fittipaldi lieka „Haas“ komandoje

P. Fittipaldi lieka „Haas“ komandoje
logo Vasario 19 d. 19:50, LAT Photo

Pietro Fittipaldi lieka „Haas“ komandoje. Brazilas ir toliau bus ekipos atsarginis bei pilotas bandytojas.

Pernai sportininkas dvejose lenktynėse pakeitė į avariją patekusį ir traumas patyrusį Romainą Grosjeaną. P. Fittipaldi tai bus trečiasis sezonas, kai jis atstovaus „Haas“ ekipai.

Komandos vadovo Guentherio Steinerio teigimu, ekipa liko patenkinta brazilo atliktu darbu, todėl buvo priimtas sprendimas pratęsti sutartį.

„Jei esi bandytojas ar atsarginis pilotas, tai reiškia, kad visai netikėtai komandai gali prireikti tavo paslaugų, kaip tai nutiko pernai su Pietro Bahreine. Nepaisant to, jog jis turėjo labai mažai laiko pasiruošimui, Pietro puikiai padirbėjo. Reiktų nepamiršti, kad pernai jis net nebuvo bandęs mūsų bolido“, - sakė G. Steineris.

„Nepaisant visko, jis išliko ramus, padarė tai, kas jam buvo liepta - finišavo tiek lenktynėse Bahreine, tiek Abu Dabyje.“

Šių metų sezone P. Fittipaldi vėl sės už bolido vairo tuo atveju, jeigu kas nors nutiks pagrindinės sudėties pilotams - Mickui Schumacheriui arba Nikita Mazepinui.

„Su komandos inžinieriais dirbau paskutinius du metus. Jaučiuosi, jog priklausyčiau didelei šeimai. Man itin malonu, kad galėsiu toliau dirbti šioje ekipoje. Kadangi pernai pasitaikė proga sudalyvauti dvejose lenktynėse, įgijau naudingos patirties. Net neabejoju, jog man tai pravers toliau dirbant su šia komanda“, - teigė sportininkas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos