P. Fittipaldi: tikslas – atstovauti Braziliją „Formulėje-1“

P. Fittipaldi: tikslas – atstovauti Braziliją „Formulėje-1“
logo 2019 Lapkričio 15 d. 13:14, Haas

Dukart pasaulio čempiono Emersono Fittipaldi anūkas Pietro šiame sezone derino varžybas DTM serijoje su „Haas“ ekipos atsarginio piloto vaidmeniu. Jaunasis brazilas nuvažiavo 1600 km bandymuose, o štai lenktynėse pasirodė ne taip sėkmingai – ir nesurinko pakankamai balų superlicencijai gauti.

Pietro viliasi debiutuoti „Formulėje-1“ „Haas“ ekipos sudėtyje 2021 metais, o kitais metais svarsto du karjeros pratęsimo variantus – pasilikti DTM ar pereiti į japonų „SuperFormula“ seriją – abu čempionatai duoda taškus superlicencijai, o penktadieniais GP rėmuose jis tikisi dalyvauti treniruotėse su „Haas“.

Pietro Fittipaldi: „Derybos vyksta sėkmingai. Aš labai norėčiau pratęsti „Haas“ komandos atsarginio piloto darbą, kad neprarasčiau ryšio su „Formule-1“, nes mano tikslas yra atstovauti Braziliją F-1 pasaulio čempionate. Tai mano svajonė, aš noriu būti šioje komandoje – derybos dar tęsiasi ir manau, kad mums pavyks susitarti.

Šie metai buvo labai naudingi. Aš pirmą kartą dirbau su „Formulės-1“ komanda, nors „Haas“ sezonas nebuvo sėkmingas. Metų pradžioje mašina buvo greita – aš galėjau ją įvertinti bandymuose Barselonoje ir  Bahreine, o po to varžovai nuėjo į priekį, o mūsų naujienos nesuveikė – pradedant sezono viduriu ekipai buvo sunku. Bet mes daug padarėme, aš tris kartus per savaitę dirbau su simuliatoriumi, stengdamasis padėti komandai kuriant kito sezono bolidą.

Problemų priežasčių negalima apibūdinti vienu žodžiu. Negalima paprastai pasakyti: „Problema yra tame“. Sezono pradžioje mes galvojome, kad esmė yra perkaitančiose padangose, bet vėliau suradome ir kitų priežasčių – visos jos kartu ir privedė prie šios situacijos. Esmė ne vien su priekiniu sparnu ir ne galiniu – viskas yra kompleksiška, bet komanda žino, ką reikia pagerinti kitam sezonui“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos