P. Fry'us „Williams“ komandai žada titulą (3)

P. Fry'us „Williams“ komandai žada titulą
logo 2023 Lapkričio 30 d. 18:23, Ferrari

2023 metų sezoną „Williams“ komanda užbaigė septintoje Konstruktorių taurės įskaitoje ir tai yra geriausias komandos rezultatas nuo 2017 metų. Nuo lapkričio 1 d. „Williams“ technikos direktoriaus postą užėmė Patas Fry'us, kuris žada per kelis metus komandą paversti vienu iš pretendentu į pasaulio čempionų titulą.

Patas Fry'us: „Labiausia mane įkvepia tas faktas, kad komandos direktorių taryba žiūri tik į priekį. Jie yra pasiruošę investuoti viską, kas būtina, kad būtų palaikomas komandos kilimo procesas. Bus labai malonu atgaivinti britų lenktyninę ikoną.

Komandą apsprendžia keturi faktoriai: žmonės, instrumentai, metodologija ir, kas svarbiausia, komandinė dvasia. Mes žadame sukurti kultūrą, kuri skatins priiminėti rizikingus sprendimus. Reikia būti drąsiems ir dirbi bendrai. Mes galėsime klysti, bet kiekvienas turės įnešti savo indėlį, kad išeitumėm į priekį. Mes turėsime skatinti vieni kitus.

Man reikia apsispręsti, kokių technologijų reikės mums per artimiausius penkerius metus. Aš jau kalbėjausi su visų skyrių vadovais ir turiu įsivaizdavimą apie tai, kur mes esame šiuo metu ir kur mes turime nueiti.

Galutinis tikslas – tapti pretendentais į čempionų titulą. Per artimiausius dvejus, trejus ar ketverius metus mes turime įsijungti į kovą ir prasimušti į pirmąjį trejetą. Tai sudėtinga užduotis, turint galvoje dabartines mūsų pozicijas, bet manau, jog tai yra pasiekiama.

Aš dirbau su Ronu Dennisu, dirbau „Ferrari“ - tose komandose švenčia tik pergales ir nieko daugiau. Mes turime perimti tokias nuostatas ir padaryti viską, kad „Williams“ pradėtų nugalėti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
xrd
IP: 9528eee | 11/30 21:11 Atsakyti
Ir kur man tai girdėta...
Spėju visi jie tą pačią motyvacinę knygą skaito.
Ghhmm
IP: c8beb76 | 12/01 11:50 Atsakyti
Cia tipo, turim nebloga ambicingą komandą, visos investicijos rizikingos, bet gal norit investuot i mus.. mes pasistengsim
Klepsidra
IP: ebcf803 | 12/01 12:09 Atsakyti
paskutiniu metu sekmingai padare cempiones is Ferrari, McLaren ir Alpine, bet nieko tokio - jei bolidas prastas, o lenktynininkai nores laimeti jis patars tiesiog kvalifikuotis auksciau
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237