P. Gasly: „Honda“ per žiemą puikiai padirbėjo

P. Gasly: „Honda“ per žiemą puikiai padirbėjo
logo Vasario 19 d. 23:16, Red Bull Content Pool

Naujasis „Red Bull“ pilotas Pierre‘as Gasly neslepia, jog liko patenkintas nauja „Honda“ jėgaine ir per žiemą japonų atliktu darbu.

Pernai pilotavęs „Toro Rosso“ bolidą su „Honda“ varikliu, šiandien prancūzas pirmą kartą išbandė naująjį „Red Bull“ automobilį, kuriame buvo sumontuota japonų jėgainė.

„Kol kas dar anksti lyginti, bet pirmieji įspūdžiai yra tikrai teigiami. Manau, kad žiemos pertraukos metus jie puikiai padirbėjo“, - sakė P. Gasly.

„Mums pavyko šiandien įveikti daug ratų. „Toro Rosso“ taip pat įveikė daug ratų. Tad kol kas esame labai patenkinti.“

„Dar per anksti kalbėti apie sau keliamus tikslus. Visų pirma norime perprasti turimą paketą. Buvo svarbu kuo daugiau praleisti laiko trasoje. Kol kas viskas klostosi gerai. Išbandėme įvairius dalykus. Prieš iškeldami sau tikslus, turime dar viską gerai perprasti.“

P. Gasly pasirodymas antrąją bandymų dieną baigėsi anksčiau nei planuota, nes viename iš posūkių prancūzas nesuvaldė bolido, išlėkė už trasos ribų ir trenkėsi į apsauginę sieną.

„Dešimtame posūkyje perjungiau pavarą ir tuo metu ėmė slysti bolido galas. Nebegalėjau suvaldyti automobilio. Gaila, jog dėl to darbą teko užbaigti likus valandai iki važiavimų pabaigos.“

Komentarai (0)


×