P. Gasly sieks geresnių rezultatų (5)

P. Gasly sieks geresnių rezultatų
logo 2019 Liepos 21 d. 19:29, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po sėkmingo pasirodymo Silverstoune, „Red Bull“ pilotas Pierre‘as Gasly tikisi kitose lenktynėse pasiekti geresnių rezultatų.

Austrijoje vykusiose lenktynėse prancūzas buvo aplenktas ratu komandos draugo Maxo Verstappeno, tuo tarpu Didžiosios Britanijos GP metu, pasinaudojęs varžovų nesėkme, sportininkas sugebėjo finišuoti ketvirtas.

„Po lenktynių Austrijoje ėmėmės įvairių priemonių. Daug susitikimų su komandos nariais siekiant išspręsti problemas ir pagerinti situaciją“, - kalbėjo P. Gasly.

„Atlikome daug pokyčių. Silverstoune nuo pat pirmosios dienos matėme, kad buvo žengtas didelis žingsnis į priekį. Stiprus penktadienis, stiprus šeštadienis, stiprus sekmadienis. Mėgavausi viso savaitgalio metu. Esame patenkinti padaryta pažanga.“

55 taškus kol kas iškovojęs P. Gasly tikisi kitose lenktynėse pasiekti geresnių rezultatų.

„Situacija vis dar nėra ideali. Tačiau visose srityse žengėme didelį žingsnį į priekį. Turime žengti dar vieną žingsnį, kad užliptume ant apdovanojimų pakylos. Visada esu optimistas. Visada tikėjau, kad išsprendus problemas, situacija taps geresnė. Džiaugiuosi, jog Silverstoune viskas klostėsi gerai. Turime ir toliau judėti ta kryptimi. Taip pasieksime geresnių rezultatų.“


Komentarai (5)
deivec
| 07/22 10:54 Atsakyti
antrase su gilia prasme... Gasly saunuolis, kas dabar jau nusprende siekti geresniu rezultatu :)
maxpower
| 07/22 10:50 Atsakyti
RBR
07/22 10:42

Smagu vaziuoti su komandos draugo nustatymais ir kai tau vadovai neleidzia nieko keisti:) bent jau kol kas nepanasus man jis i top pilota. Kaip nr2 igaves patirties gal ir stiprus bus, bet ne daugiau.

Man tai jis net silpnas nr 2 atrodo. Kazkokiu klaidu labai nedaro bet labai letas.
RBR
| 07/22 10:42 Atsakyti
Smagu vaziuoti su komandos draugo nustatymais ir kai tau vadovai neleidzia nieko keisti:) bent jau kol kas nepanasus man jis i top pilota. Kaip nr2 igaves patirties gal ir stiprus bus, bet ne daugiau.
Misiulis
| 07/22 08:49 Atsakyti
Bet esme, kad palaike tempa, nebe su mclarenais ir renault vaziavo, bet spaude vetteli, ilgai nepraleido MV
LewisDNF
| 07/21 21:34 Atsakyti
Jei ne sebas tai vel būtų P6, plius po pitu nesugebėjo su Sainzu susitvarkyti...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas