P. Lowe gali tapti “Williams” vadovu (10)

P. Lowe gali tapti “Williams” vadovu
logo 2017 Sausio 10 d. 20:31, Mercedes
Jau pranešta, kad iš „Mercedes“ komandos pasitraukė buvęs jos technikos direktorius Paddy Lowe, kuris galimai eis vadovauti „Williams“ ekipai.
Galimą P. Lowe perėjimą galima būti traktuoti kaip plano, pagal kurį „Mercedes“ gauna antrą pilotą – Vallteri Bottą, dalimi. „Auto Motor und Sport“ žurnalistai svarsto apie tai, kodėl abiem pusėms kol kas nepavyksta surasti tinkamo sprendimo.
Klausimas dėl lenktynininko, kuris pakeis atsistatydinusį Nico Rosbergą, kol kas lieka atviras. Jo spendimas priklauso nuo trijų faktorių: visų pirma Felipe Massa turi sugrįžti į „Formulę-1; antra – „Williams“ neturi tikėtis, kad ji, paleisdama Valtteri Bottą, gaus labai didelę kompensaciją už jį. Trečiuoju faktoriumi yra galimas P. Lowe perėjimas į „Williams“ komandą.
„Mercedes“ kol kas dar neforsuoja reikalų, o sandoris su „Williams“ nėra jau toks paprastas. Atrodytų, kokios čia gali būti problemos? Felipe Massa nutraukia užsitarnautą poilsį ir sugrįžta į lenktynes, Valterri Bottas pereina į „Mercedes“, o Pascalis Wehrleinas – į „Sauber“. „Williams“ gaus kažkokią finansinę kompensaciją ir kaip bonusą – patyrusį ir autoritetingą P. Lowe.
F. Massa reikalingas „Williams“ ekipai dėl dviejų priežasčių: komandai reikia bet vieno patyrusio lenktynininko, kadangi ji pasirašė kontraktą su jaunuoliu Lance Strollu, kuris tik debiutuoja „Formulėje-1“. Be to „Martini“, titulinis „Williams“ rėmėjas, reikalauja, kad vienam iš komandos pilotų būtų daugiau nei 25 metai – toks amžiaus cenzas reikalingas, kad būtų galima be apribojimų vykdyti reklaminę kampaniją globaliu mastu.
Jei Massa priims „Williams“ pasiūlymą, tai dviem komandoms beliks susitarti dėl V. Botto. Bet „Mercedes“ jau leido suprasti, kad labai daug už jį yra nepasirengę mokėti.
Trečias dviejų komandų derybų punktas – galimas Paddy Lowe perėjimas į „Williams“, kuris jau nutraukė saitus su „Mercedes“. Tik dar ne visai aišku, į kokį postą jis pretenduoja. Sakoma, kad jis nori vadovauti visai komandai, ko kelerius metus siekė „Mercedes“, tačiau šiame poste puikiai tvarkėsi Toto Wolffas. Bet jei „Williams“ sutiks su Lowe keliamomis sąlygomis, tai Claire Williams taptų komandos prezidente, šiame poste pakeisdama savo tėvą serą Frenką Williamsą.
Taip pat sklando akivaizdūs gandai, kad „Toro Rosso“ technikos direktorius Jamesas Key taip pat ruošiasi pereiti į „Williams“, bet tik 2018 metais, todėl čia prieštaravimų neturėtų iškilti. Tačiau kas tada 2017 m. pasiims sau „Williams“ technikos direktoriaus postą, jei Patas Symondsas jau parašė atsistatydinimo pareiškimą ir pasitraukė į pensiją. Iš principo, Paddy Lowe šiame sezone gali derinti du postus.
Informuoti žmonės sako, kad Laurence Strollas, Lance tėvas, sumokėjęs „Williams“ labai didelius pinigus, palaiko ir Felipes Massos sugrįžimą ir tai, kad į komandą ateina P. Lowe, kadangi brazilas bus puikus mokytojas jo sūnui, o Lowe-Key tandemas labai sustiprins „Williams“ komandos technikos departamentą.

Komentarai (10)


Helis
| 2017 Sausio 11 d. 17:50
Bet jo vardas Paddy, nabagėlis...
bush
| 2017 Sausio 11 d. 17:03
Helis>> Reikia išmokt ieškot ir nekils tokie klausimai: http://jobinf1.com/useful-resources-2/f1-job-roles/technical-director/
Helis
| 2017 Sausio 11 d. 13:47
Ką konkrečiai šis žmogus veikė Mercedes? Turiu omeny ne pareigų pavadinimą, bet konkrečią veiklą lenktynių metu ar gamykloje?
astralas
| 2017 Sausio 11 d. 11:43
RBR > Williamsai norejo JB, bet JB nelabai norejo ten.
mariusis
| 2017 Sausio 11 d. 11:02
Na taip, kad Lowe tik ir neatsukęs tu kranu :D
RBR
| 2017 Sausio 11 d. 08:49
Jau geriau paimtu Buttona jei tai realu. Butu visai nieko Buttonas ir Strollas. Bet matyt tevelis darys viska, kad sunus negautu stipraus porininko. O cia Massa kaip ir tinkantis variantas yra. Kas liecia Mercedes, tai matyt deda visas pastangas, jog Lowe neparodytu kaip atsukti ta stebuklinga kraneli, kad motoras suktusi visu pajegumu ir Williams bent jau toj srity vaziuotu lygiomis. O jei dar ir aerodinamika pavyktu, tai ir uzvestu keliuose etapuose:) vienu zodziu sunkios derybos vyksta, iskaitant kad motorus tures uz dyka visa sezona duoti.
errnis
| 2017 Sausio 11 d. 05:31
Butu labai vertingas aktyvas komandai niekas Jo neismastu gan logiskai mersai elgiasi

F-1.lt pulsas