P. Lowe norėtų, kad taškai būtų skiriami visiems pilotams (1)

P. Lowe norėtų, kad taškai būtų skiriami visiems pilotams
logo 2018 Rugsėjo 12 d. 22:30, Williams / LAT Images

Williams“ technikos skyriaus vadovas Paddy Lowe palaiko idėją keisti taškų sistemą ir ateityje skirti taškų pirmiems 15 arba 20 pilotų.

F-1 valdžios atstovai svarsto įvairias idėjas, kurios dienos šviesą išvystų 2021 metais arba net anksčiau.

Kol kas taškai skiriami tik pirmiems dešimt sportininkų, pasiekusių finišą lenktynėse. Bet ateityje, siekiant motyvuoti sportininkus kovoti dėl kiekvienos pozicijos, svarstoma skirti taškų pirmiems 15-ai arba net visiems 20.

„Ateityje galbūt bus pakeista taškų sistema. Daugelis tokią idėją įvertino teigiamai. Manau, kad sportas pasistūmėjo į priekį, tad galbūt derėtų pakeisti taškų sistemą. Būtų gerai skirti taškų pirmiems 15 arba 20 sportininkų“, - sakė P. Lowe.

Anot „Williams“ specialisto, papildomi taškai motyvuotų ne tik sportininkus, bet ir komandų darbuotojus.

„Vienas iš mūsų pasiekimų yra tas, jog šiemet lenktynių finišą su abiem bolidais pasiekėme daugiau kartų nei kai kurie mūsų varžovai ir už tai nebuvome įvertinti. Vyrukai, kurie dirba daug valandų, nesvarbu bolidas greitas ar lėtas, jie turi pasirūpinti, kad jis pasiektų finišą. Jie atlieka savo darbą ir už tai nieko negauna.“

„Papildomi taškai motyvuotų visus. Kalbu ne tik apie žmones trasoje, bet ir apie tuos, kurie dirba komandų bazėse. Tai sunkus darbas, tad papildomi taškai galėtų motyvuoti daugelį.“

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2018 Rugsėjo 13 d. 21:44
Geras dalykas tas, kad nebutu pilotu baigusiu sezona su 0 tasku.
×

F-1.lt pulsas