P. Lowe: reikia kuo geriau suprasti, kas yra ne taip su mašina

P. Lowe: reikia kuo geriau suprasti, kas yra ne taip su mašina
logo 2018 Spalio 29 d. 14:47, Pirelli / LAT Images

„Williams“ technikos direktorius Paddy Lowe, kalbėdamas apie uždavinius komandai šioje sezono fazėje, pabrėžė, kad darbas su FW41 yra kažkiek tęsiamas, kadangi yra svarbu pasiruošti kitam sezonui.

Paddy Lowe: „MÅ«sų užduotis dabar – kiek galima geriau suprasti, kas yra ne taip su šių metų mašina, o tai yra nesibaigiantis procesas. Kuo geriau mes su tuo išsiaiškinsime, tuo didesnės pažangos kitąmet galėsime pasiekti. Tai yra tai, kuo mes užsiimame lenktynių trasose, o po to, kai sugrįžtame į bazę, dirbame su šia informacija, stengdamiesi ją maksimaliai panaudoti kuriant kitų metų bolidą.

Baigiamojoje sezono fazėje mes toliau stengiamės ieškoti atsakymų į klausimus, susijusius su šia važiuokle ir tuo pačiu metu užsiimame nauju projektu. Žinoma, nuolat vyksta FW41 derinimo procesas, kad kiekvienose lenktynėse išspaustumėme maksimumą iš tos technikos, kuri yra mÅ«sų žinioje, bet jei kalbėti apie naujus techninius sprendimus, tai viskas, žinoma, yra jau susiję su pasiruošimu 2019 metų sezonui“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749