P. Lowe‘as: L. Hamiltonas yra toks pat greitais, kaip A. Senna, bet neturi tokio agresyvumo (14)

P. Lowe‘as: L. Hamiltonas yra toks pat greitais, kaip A. Senna, bet neturi tokio agresyvumo
logo 2017 Birželio 14 d. 17:07, Daimler

„Williams“ ekipos vadovas Paddy Lowe‘as yra dirbęs su Lewisu Hamiltonu ir britą pažysta artimai. P. Lowe‘as taip pat jau dirbo F-1, kai dar lenktyniavo legendinis Ayrtonas Senna. Būtent P. Lowe‘as yra vienas iš nedaugelių žmonių, kuriam teko dirbti su abiem lenktynininkais.

Po Kanados GP kvalifikacijos L. Hamiltonas iškovojo 65-ąją „pole“ poziciją, tiek pat kiek buvo iškovojęs A. Senna.

„Jie abu yra tame geriausiųjų sąraše“, - kalbėjo P. Lowe‘as. – Tie vairuotojai visada gali įveikti ratus neįtikėtinu laiku, o tą Lewisas ir parodė šeštadienį. Nemanau, kad su „Mercedes“ bolidu buvo įmanoma įveikti ratą taip, kaip įveikė Lewisas.“

P. Lowe‘as taip pat palygino brito ir brazilo charakterius: „Manyčiau, kad jų charakteriai yra ganėtinai skirtingi. Žmonės dėl daug ko kritikuoja Lewisą, bet jis yra tikras džentelmenas ir labai sąžiningas vairuotojas“, - kalbėjo P. Lowe‘as.

„Na, o su Ayrtonu mes visada būdavome dideli optimistai. Tačiau didžiąją laiko dalį aš buvau prieš jį, o mums visada sunkiai sekdavosi Ayrtoną įveikti. Manau, kad Lewisas yra toks pat greitas, kaip ir Ayrtonas, bet jis neturi tokio agresyvumo, kokį turėjo brazilas“, - pridėjo P. Lowe‘as.

Komentarai (14)


protobokstas
| 2017 Birželio 15 d. 23:01
o kaip kitaip britai apie savo tėvynainį gali kalbėt? Tas pats ir su britų transliacijom visi chujovi tik britai geri...
Sub7
| 2017 Birželio 15 d. 23:00
zonker> atgal i instagrama proteino kokteilius ir grikius su agurkais dezutese keltis, madu diktuotojau - nuo kada visokios zmonijos siuksles kaip kardashianai ir kokie ten kanye westai, is kuriu 2016 sirdziu cempionas ima patarimus, muzikai atstovauja?
Sub7
| 2017 Birželio 15 d. 22:56
slimmmaz> bijojau ta fakta paminet, nes jautruoliai adminu tarpe uz sventos karves pateikima ne is geriausios puses daznai banina - good point there
ddt
| 2017 Birželio 15 d. 19:45
Komentarus pratrynėt, šaunuoliai, bet klaidų pavadinime pataisyt nuotaikos nebuvo?
Sajan Button
| 2017 Birželio 15 d. 15:11
As pilotu fanas Buttono, Rosbergo, Kimio ir Hulbergo, o ne komandu fanas.
zonker
| 2017 Birželio 15 d. 11:09
Sub7, nebūtina demonstruoti savo siauro suvokimo apie šiuolaikinį pasaulį, apsirengimą ir aksesuarus. Hamiltonas draugauja su muzika, tai va ir rezultatas stiliuje. Tikiuosi nereikės tau primint kaip muzikos atstovai diktuoja madas jau n metų.
Žiūrovas-F1. Tai žinoma abejok, greičiausiai turi daug stiprių argumentų tam.
deivec
| 2017 Birželio 15 d. 10:40
vel vaikai is smelio dezes cia atejo :D:D:D:D
dieve ferrari fanai, praleidot proga patyleti...
jau lietuvoje kaip uzknisa juodai, kai ferraristai meshla pila ant HAM. nepatinka matai fanatikams raudoniemis, kad musha rekordus uzsisenejusius HAM. Ferrari matai gi senokai kazkada buvo padareius realaus....tai dabar spirga kaip perkepe arbatinukai...suaukite viena karta.
Paziurekite statistika...po to snekekite...
o jeigu odos spalva nepatinka, tai nueikite pas psichologa. Valstybe ishskiris nemokama tikrai
SliMMaz
| 2017 Birželio 15 d. 10:38
Siaip sena irgi mego su bobom jahtuose tusintis, tad imant laiku skirtumas cia lygu.
Sub7
| 2017 Birželio 15 d. 04:56
dar vienas esminiu skirtumu, kad senna neatrode kaip kardasianu realybes sou dalyvis su auksinem cepurom ir hood'o dirtbago povyza
Sajan Button
| 2017 Birželio 15 d. 00:13
Senna yra vienintelis geras toks pilotas, jei butu gyvas buves tai butu tapes 10kart cempijonu. Ir Senna vairavo tikra bolina su mechanine pavaru deze. O solaikinius bolidus gali vairuoti net vaikai. Tad hami lyginti su Senna yra zema ir nepagarba Sennai.