P. Sauberis susižavėjęs S. Perezu

P. Sauberis susižavėjęs S. Perezu
logo 2011 Balandžio 21 d. 18:15, Sauber
Sauber“ ekipos vadovas Peteris Sauberis pripažino, jog šiemet „Formulėje-1“ debiutavęs Sergio Perezas per pirmas tris lenktynes pasirodė geriau nei iš jo buvo tikimasi.
Meksikietis jau pirmame etape finišo liniją kirto septintas. Tiesa, šis rezultatas buvo anuliuotas, kai paaiškėjo, jog „Sauber“ bolidas neatitinka taisyklių. Trečiosios lenktynės Kinijoje S. Perezui nebuvo itin sėkmingos. Varžybų metu sportininkas nesuvaldęs automobilio atsitrenkė į Adriano Sutilo pilotuojamą bolidą.
„Žinojome, kad Sergio yra jaunas ir greitas lenktynininkas. Tiesa, su naujokais kiek sudėtinga. Dėl spaudimo jie ne visada parodo tai ką gali. Kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad Sergio pasirodė geriau nei mes tikėjomės. Jis ne tik stabiliai važiuoja, bet ir puikiai moka elgtis su padangomis“, - sakė P. Sauberis.
„Nereikėtų pamiršti, jog Sergio mokosi, tad nieko keisto, kad nutinka tokie incidentai kokį išvydome Kinijoje. Tačiau jis daro pažangą. Svarbu tai, kad komandoje Sergio jaučiasi patogiai“, - duodamas interviu kalbėjo „Sauber“ ekipos vadovas.
Šveicaras gerų žodžių nepagailėjo ir daugiau patirties turinčiam Kamui Kobayashi.
„Kamui per metus laiko tapo puikiu pilotu. Dabar jis daug bendrauja su inžinieriais ir padeda jiems tobulinti bolidą tinkama linkme. Žinoma, savo lenkimais jis džiugina ne vieną. Svarbu tai, kad Kamui tapo didele komandos dalimi, iš kurio gali pasimokyti ir Sergio. Kartu jie dirba labai gerai“, - pridūrė P. Sauberis.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794