P. Symondsas: G. Russellą verta įsidėmėti (1)

P. Symondsas: G. Russellą verta įsidėmėti
logo 2019 Rugpjūčio 18 d. 10:49, Williams

George‘o Russello pasirodymai jo debiutiniame sezone „Williams“ komandoje palieka gerą įspūdį daugeliui ekspertų, tame tarpe ir Patui Symondsui, „Formulės-1“ technikos direktoriui.

FW42 bolidas, regis, yra dar blogesnis nei pernykštė „Williams“ ekipos mašina, ji beviltiškai atsilieka net nuo artimiausių varžovų, tačiau 21 metų britui iš savo mašinos pavyksta išspausti viską ar net daugiau.

Kvalifikacijoje Vengrijoje jis vis dėlto kažkokiu būdu aplenkė ne tik savo komandos draugą, bet taip pat abi „Racing Point“ mašinas ir Danielio Ricciardo „Renault“. Vėliau „Williams“ ekipos vadovo pavaduotoja Claire Williams sakė, kad Russellas turi būsimojo pasaulio čempiono bruožų.

Patas Symondsas anksčiau yra dirbęs su Michaeliu Schumacheriu bei Fernando Alonso, o dabar su pagyrimu atsiliepia apie Russellą.  Kai jo paprašė paminėti lenktynininką, kurį jis laiko būsimuoju potencialiu pasaulio čempionu, Symondsas sakė: „Mano atsakymas bus labai netikėtas. Aš stebėjau Russello pasirodymus „Formulėje-2“ ir jis man paliko didelį įspūdį.

Mačiau, kaip jis per lenktynes protingai elgėsi skirtingose situacijose – ir kai pirmaudavo, kontroliuodamas situaciją trasoje ir kai verždavosi per bolidų grūstį, esant sausam orui ir per lietų. Kai kas nors klostydavosi ne taip, jis parodydavo užsispyrimą. Manau, kad šį lenktynininką verta įsidėmėti“.

Jei „Williams“ pavyks pratęsti pažangą, parodytą Vokietijoje ir Vengrijoje, visai įmanoma, jog Russellas dar ne kartą nustebins ir ekspertus, ir sirgalius.

Komentarai (1)


fnatic
| 2019 Rugpjūčio 18 d. 13:49
Ruselas gal ir nieko - dabar blogiem pilotam sunku patekti į F1, nebent pinigų labai daug turi. Tai Kubica ir Strollas, kiti pusė velnio, bet šitie tragiški. Nors Kubica ne del savo kaltės toks.
×

F-1.lt pulsas