P. Wehrleinas: „Sauber“ bolidas užgožė mano pasirodymus (7)

P. Wehrleinas: „Sauber“ bolidas užgožė mano pasirodymus
logo 2017 Gruodžio 11 d. 13:30, Sauber

Panašu, kad Pascalio Wehrleino karjera F-1 bent jau trumpam sustos. Vokietis po sezono „Sauber“, kai pelnė visus 5 komandos taškus, sužinojo, jog komanda nutarė pasirinkti Marcuso Ericssono ir Charleso Leclerco duetą kitam seoznui.

Vienintelis P. Wehlreino šansas – „Williams“ ekipa, tačiau nepanašu, jog jie linksta prie jaunojo vokiečio.

„Aš visada atidaviau visą save. Manau, kad tai yra pats geriausias dalykas, kurį gali pasakyti apie save. Kai tik buvo kokia galimybė, aš ją griebiau.

Visada yra dalykų, kuriuos galėjai padaryti geriau. Su daugiau patirties tu pagalvoji: „Ech, prieš vieną ar dvi lenktynes aš važiavau šita trajektorija. Dabar žinau, kad tai buvo blogai ir turėjau važiuoti kita trajektorija.“ Visada kažko išmoksti. Bet galiu užtikrintai pasakyti, kad visada atidaviau visą save“, - kalbėjo lenktynininkas.

Taip pat pilotas atskleidė, kad itin nekonkurencingas „Sauber“ bolidas su metų senumo „Ferrari“ varikliu neleido parodyti jo viso talento.

„Antroje sezono pusėje skirtumas buvo tiesiog per didelis. Net jei ir turėjome geras lenktynes antroje sezono pusėje, jūs to nematėte, nes skirtumas buvo per didelis.

Pavyzdžiui, Suzukoje aš buvau aplenktas ratu priešpaskutinio bolido. Tai ką gali padaryti tokioje situacijoje? Pelnėme penkis taškus ten, kur galėjome pelnyti taškus ir tai yra svarbu. Tačiau antroje sezono dalyje aš turėjau geresnių lenktynių, tačiau jūs to negalėjote matyti.

Malaizijos GP buvo vienos iš jų. Buvome arti antrosios kvalifikacijos sesijos ir lenktynės buvo visai geros. Brazilijoje pasirodėme neblogai. Ten irgi buvome visai arti antrosios kvalifikacijos sesijos. Pritrūko vienos ar dviejų dešimtųjų“, - nuogąstavo P. Wehrleinas.


Komentarai (7)
Aurimas Ziulys
| 12/13 02:02 Atsakyti
Tai kad jis su kibiru net taskus veze
TFSI
| 12/12 02:06 Atsakyti
Galejo ta sony eriksona prrastumt, o princess palikt, tas bent tasku parinko
Fernandoisfasterthanyou
| 12/11 22:44 Atsakyti
Kokią patirtį jam ten kaupti, jis jau ten viską pasiekęs?
tu_irgi
| 12/11 18:36 Atsakyti
Šiaip turi vaikis potencialo, o ypač Vokietijoj speciai jį gana stipriai giria, tai reik tikėtis, kad kažkada grįš, o dabar galės kaupt patirtį DTM, ko gero.
Klepsidra
| 12/11 14:43 Atsakyti
damn damn kaip bicas susigadino sau busima karjera kvailu elgesiu Force India... Sedetu dabar ramiai Ocono vietoje
paulius773
| 12/11 14:22 Atsakyti
Manau jis vertas buvo likti Formulėje - 1, tai visiška tiesa, jokių šansų jis neturėjo su Sauber kažką rodyti. Tai visiškas kibiras ką jis vairavo.
Mendoza69
| 12/11 13:38 Atsakyti
DTM gales sau vazuoti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas