Padangų nusidėvėjimas (12)

logo 2002 Kovo 30 d. 10:19
Po Australijos bei Malaizijos GP vėl prasidėjo kalbos dėl padangų nusidėvėjimo ribos nustatymo.
Ypač tai matėsi Sepange, kur tiek "Ferrari", tiek "Williams" bolidų padangos buvo labiau panašios į "slick" tipo, negu į padangas su grioveliais, nors nei viena komanda ar padangų gamintoja nebuvo nubausta.
"Michelin" vadovas Pierre'as Dupasquier teigia, kad dar prieš sezoną bandė atkreipti FIA dėmesį į šią problemą, nors nesulaukė jokių oficialių taisyklių pakeitimų.
Pierre'as mano, kad tai yra didelis taisyklių trūkumas, nes iki šiol neaišku, ar visiškai nusidėvėjusi padanga atitinka FIA F-1 reglamento reikalavimus.
Priminsime, kad Brazilijos GP metu trasos danga įšils iki 40-45 laipsnių pagal Celsijų, tad visai tikėtina, kad padangos vėl labai smarkiai dils.

Komentarai (12)
Explosive
| 03/30 20:40 Atsakyti
Nu jo reikala sita senokai reikejo sutvarkyt, bet negi jus FIA vietoj baustute Ferrari? :/
mafaz
| 03/30 19:34 Atsakyti
tai gal ir su 1 ltr visa trasa pravaziuot
moria
| 03/30 15:19 Atsakyti
O jei rimtai, tai tikrai, jau sita reikala, tai manau seniai reikejo sutvarkyt. >gediminasss Taip, dar galetu abu bolidus 1 mechanikas aptarnaut :)
moria
| 03/30 15:17 Atsakyti
As tai siulau taip: draudziama eksplotuoti transporto priemones (siuo atveju bolidus) jei ju padangu protektoriaus rasto gylis mazesnis kaip 1.6mm :)
| 03/30 14:26 Atsakyti
FIA galetu apribojima toki padaryti: per vienerias rungtynes vienas variklis, vienas komplektas padangu ir tik vienas uzsukimas i boksus uzsipilti degalu...... vienu zodziu visko po viena...
nToshka
| 03/30 14:10 Atsakyti
modus> labai tiksliai pasakyta, juk rimtai nevienas kartas buvo, kai teisejai, naudoja tokias priemones visokioms diskvalifikacijoms.
Modus
| 03/30 14:08 Atsakyti
Kodel tiksliai Ferrari neleidzia?FIA megsta ta komanda is kurios gali daugiausia uzdirbti.Jei siuo metu tai yra Ferrari,tai dar nereiskia, kad kitais metais megstamiausia komanda vel nebus, kad ir Williams.
mafaz
| 03/30 11:11 Atsakyti
JO cia ferrari neleidzia fia apibrezyti sito punkto kadandi kai reikes ferrari fia negales ko nori diskvalifikuot isskyrus ferrari.Taigi viskas daroma ferrari naudai.
rapidplay
| 03/30 11:04 Atsakyti
aha
Modus
| 03/30 11:00 Atsakyti
Na as manau,kad cia labai paprasta problema:FIA reikia kuo daugiau "kabliuku",kad esant reikalui galetu kazka diskvalifikuoti,anuliuoti rezultatus.Kitais zodziais-padaryti cempionata idomesni(pelningesni) ir prastumti i pirmas vietas tuos kuriuos reikia.Tuo labiau,kad tai butu nebe pirmas kartas F1 istorijoje.O tikslius reikalavimus padangom FIA nustatytu tik nebeturedama kitos iseities.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas