Pasaulis atsisveikina su legendiniu N. Lauda (2)

Pasaulis atsisveikina su legendiniu N. Lauda
logo 2019 Gegužės 29 d. 13:52, Daimler

Trečiadienis - liūdna diena sporto pasaulyje.

Sirgaliai ir garsenybės į paskutinę kelionę palydės gegužės 20 dieną mirusį legendinį „Formulės-1“ pilotą Nikį Laudą.

Tūkstančiai žmonių plūsta atsisveikinti su garsiuoju austru į Vienos katedrą, o pagerbimo kalbas sakys buvę lenktynininkai Gerharas Bergeris, Alainas Prostas, Austrijos prezidentas Alexanderis Van der Bellenas, buvęs Kalifornijos gubernatorius bei aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris.

Mišių metu skambės mėgstamiausios N. Laudos dainos - Tracy Chapman „Amazing Grace“ ir „Fast Car“, Johno Lennono „Imagine“, „Family Of The Year“ kūrinys „Hero“.

Pastaraisias metais triskart pasaulio čempioną N. Laudą kamavo sveikatos problemos, o prieš devynis mėnesius austrui buvo atlikta plaučių transplantacija.

N. Lauda „Formulė-1“ čempionate triumfavo 1975 ir 1977 metais su „Ferrari“ ekipa, o 1984 metais buvo nenugalimas vairuodamas „McLaren“ bolidą.

1976 metais lenktynininkas „Grand Prix“ etapo Vokietijoje metu pateko į baisią avariją, tačiau sugebėjo atsigauti prabėgus vos 40 dienų. Šis sugrįžimas laikomas bene labiausiai neįtikėtinu per visą „Formulės-1“ istoriją.

Komentarai (2)


Accadia
| 2019 Gegužės 30 d. 17:35
Mes nežinome, kas būna po mirties, todėl nei džiugu, nei liūdna - žmogus nuėjo ilgą kelią ir parodė pavyzdį, kad galima prisikelti iš pelenų. Mes galime bent kiek pasimokinti iš jo ir mažiau fail'inti. Lai mūsų komentaruose atsispindi Niki išmintis ir drąsa. Ir einam toliau. Rip.
Senas_Kareivis
| 2019 Gegužės 29 d. 19:57
Šiaip Tracy Chapman moteris, but thats none of my bussiness...
×