Pasiūlymai ir pastabos F-1.LT

2006 Lapkričio 04 d. 02:25

fatalissimo> Esme tame, kad jie uz si puslapi pinigus gauna (reklama).

2006 Lapkričio 04 d. 10:13

Eliux > esme tame, kad tu ne velnio neismanai kas ir uz ka gauna ;] taip kad neskubek svetimu pinigu skaiciuoti. ok?

2006 Lapkričio 04 d. 15:51

Jeigu kam truksta naujienu gali angliskuose,vokiskuose,rusiskuose ar prancuziskuose puslapiuose skaityti,cia ne vienintelis puslapis pasaulyje rasantis apie F-1.
As zinau,kad visiem patogu cia lietuviskai skaityti,bet jeigu kam ko truksta,galimybiu daugiau negu reikia ;):D

2006 Lapkričio 04 d. 21:36

Sveiki, kada bus atnaujinta info apie pilotus?

2006 Lapkričio 05 d. 13:55

karolizz >> turbut tada, kai bus zinomos visu komandu sudetys kitam sezonui ;)

2006 Lapkričio 11 d. 00:08

pastabele.
jaudrius2006 11 10 17:33:20

Kai kurie žmonės nesupranta dviejų dalykų:

1. Tavo įsitikinimai nebūtinai yra teisingi.
2. Kitas žmogus gali turėti irgi labai stiprius įsitikinimus, kuriuos pakeisti ne tavo jėgoms.

Dėl to veliamasi į ginčus, bandant kažką įrodinėti. Ir prasideda kitų durninimas, kas nėra leistina.

Tema uždaroma dėl kai kurių vartotojų nesugebėjimo valdytis.

cia temoje apie "tiesa Brazilijos gp".
tai Bridestone vadinasi durnino 1_P ir gavo bana? nu gerai. o 1_P taip pat durnino Brigestone ir negavo net geltonos? hmm...

dabar, jaudriau, zr i savo virsui pateikto posto 1 ir 2 punktus... Brigestone turi kitus labai stiprius isitikinimus, aisku ne tavo jegom juos pakeist...bet kuriam laikui juos uztildyt - Tau imanoma :D
nu zodziu - nesigincyju, bet, kad objektyvumu ir demokratija sitam saite senai nekvepia tai ir taip visiem aisku. juk daug patogiau yra kazka nutildyt :D kaip pasake buves Sovietu sajungos "jaudrius" : "Yra zmogus - yra problema. nera zmogaus - nera problemos" :lol:


2006 Lapkričio 11 d. 00:42

dr._Lauda>>Bijau,kad siuo postu tapai ,,problema" :lol: O 1_Protingas yra patogus raudonu problemu ieskiklis.

2006 Lapkričio 11 d. 09:14

dr.Lauda>tu nesutinki su jaudriaus tais dviem argumentais,pvz.
1.Tu įsitikinęs,kad MS padarė klaidą Monako GP kvalifikacijoje,o aš netikiu,va čia ir prieinama prie antro argumento
2.Ne tavo jėgom mane įtikinti,kad tai buvo papraščiausia klaida.

2006 Lapkričio 11 d. 12:47

Simse> as nesigincyju del nieko cia, tiesiog vienas uz "durninima" raudonas, o kitas toliau putas lieja.. :)

2006 Lapkričio 11 d. 13:13

dr._Lauda> Bridgestone nepageidaujamas cia, todel atitinkamai ir baudziamas. dar turi klausimu?

2006 Lapkričio 11 d. 13:15

jaudrius>>Tai gal paskelbtumėte "nepageidaujamų" sąrašą, vietoje taisyklių ???

2006 Lapkričio 11 d. 13:22

jaudriau, tai cia dar yra pageidaujami ir nepageidaujami??? o as naiviai galvojau, kad salinami tik tie, kurie nusizengia taisyklems.. tada galetum i taisykles irasyti punkta, kad visi priestaraujantys jaudriui - tampa "nepageidaujami" :) viskas, aisku, daba zinosiu, kad "nepageidaujami bus atitinkamai baudziami" :D krc..

2006 Lapkričio 11 d. 13:30

dr._Lauda> jis nepageidaujamas ne dėl to, kad man nepatinka, o dėl to, kad nuolat pažeidinėja taisykles ir visiškai negerbia kitų diskusijų dalyvių bei jų nuomonės. dėl taisyklių esi teisus - reikia jas papildyti, kad už nuolatinius taisyklių pažeidimus gali būti atimta teisė naudotis šia svetaine.

2006 Lapkričio 11 d. 14:02

jo jo, tas Bridgestonas, saitas kaip saitas butu jei ne ji cia, gi pastoviai taisykles vienintelis pazeidineja ir gadina F-1.lt, o dar ir FERRARRRISTAAAAAS, ane jaudriau :lol:

2006 Lapkričio 11 d. 14:11

kadze> gali galvoti ka tik nori, bet ferrari fanai kazkaip savo nuomone cia reiskia be didesniu problemu ;) svarbu tai daryti pagarbiai kitiems, o pas kai ka su tuo problemos.

2006 Lapkričio 11 d. 14:14

jaudrius> as noriu paklausti ar vienintelis siame saite Bridgestonas yra toks setonas, kuris "nuolat pažeidinėja taisykles ir visiškai negerbia kitų diskusijų dalyvių bei jų nuomonės" ir yra "nepageidaujamas"? Daugiau tokiu nera? :)

2006 Lapkričio 11 d. 14:20

ei, ppl peace :confused: Gyvenam raudonojoj santvarkoj, na aisku truksta cia raudonos spalvos. Bet anyway, gi jau buta tokiu diskusiju 100-tai kartu. Ir bet koks rezistencinis pasipriesinimas buvo numalsintas istremimu dviem savaitem is sito saito.. Taigi, kol nebus "Berija2" :die!: tol istorija nepasikeis :sad:

2006 Lapkričio 11 d. 14:21

p.s. O tuo Berija2 galetu buti :rolleyes: tarkim sugedes jaudriaus pc ir nepriteklius isigyti nauja, kas galiausiai pastumetu perduot valdzia kitoms, naujosios kartos rankoms :lol:

2006 Lapkričio 11 d. 15:02

Ne, cia tai jau geri bajeriai prasideda :D Nepageidaujamu sarasas... F-1.lt isivede face control'a :D
Bridgestone> Sveikinu patekus i isrinktuju sarasa :)

2006 Lapkričio 11 d. 15:07

svayux>>Taip,nemaisytu sitam saite,,perestroika".jaudrius>>Siulau,,Ferrari"fanus uzdrausti.Ir isivyraus tavo asmeniniam F-1.LT saite palaimingas sastingis su tau lojaliais pasipliurpimais ir pasaulio gelbetojo paslovinimais.

2006 Lapkričio 11 d. 16:03

svayux, Eliux, karel> kas trukdo jums naudoti kitas svetaines, ar ikurti savo? kur ferraristai nebus persekiojami, saudomi ir gales apsiseileje bendrauti tarpusavyje, negirdeti sirdi veriancios kitu nuomones, o tuos kitus kvailelius diskutuojancius kituose saituose bus galima durninti kiek sirdis leidzia? juk dabar yra taip, demokratija, rinkites, keliaukit - kas trukdo? :)

bet ne, jums cia patinka, nieko geresnio nerandate, naudojates ir dar spjaudot i veida. taip ir toliau!

2006 Lapkričio 11 d. 16:18

Josifai Visarionoviciau>>Atleisk mums,mes nezinom ka darom.I tave daugiau nespjaudysiu.O i ka nors kita galima?

2006 Lapkričio 11 d. 16:20

Tai aisq, kad mums cia patinka. Ir siaip, man gali netaikyt tokiu komentaru, mesk nors ir visus :) tiesiog labai linksmai nuskambejo tas juodasis sarasas :D

2006 Lapkričio 11 d. 16:47

Nu as manau kad esu jau senai tam Black liste, o man kas:D

2006 Lapkričio 11 d. 17:24

bet zinokit kiekvienas turintis blacklista turi ir whitelista:satan:

2006 Lapkričio 11 d. 17:38

Ezhiukas7>> :satan: Visi numanom,kas ten Nr.1 :lol:

2006 Lapkričio 11 d. 18:28

jaudrius> matai, svetaine vadinasi F-1.lt, todel cia renkasi visu komandu fanai, jei pakeistum pavadinima i koki f-1/maklaren.lt ar f-1/antiferrari.lt tai ir neitumem :D ir jei jau siulai vadovautis demokratiniais principais, tai juos galetum taikyti ir sau, administruojant sia svetaine ;)
ps: gerai tu ten apie ta "pastoviai taisyklems nusizengianti ir kitu nuomones nepaisanti".. :) turbut padarytum apklausele apie toki zmogu, tai net zinau, kuris senbuvis ir mesijas surinktu daugiau nei 90%.. :) bet tiek jau to...

"tegyvuoja tautu draugyste" :lol:


2006 Lapkričio 11 d. 18:46

Turiu radikalų pasiūlymą.Pervadinti svetainę i "FERRARI valdo" su emblema [dance] [dance]Du šokėjai dėl to,kad komandoje du pilotai.Bandytojo,kaip ne pagrindinio galim neskaičiuoti.Bet,jei kas noretų trijų šokėjų,tai kodėl gi ne?O devizas galėtų būti"Nanditas niekada nelaimės".Išsakykit savo nuomonę,kolegos.

2006 Lapkričio 11 d. 22:22

[url=http://www.f-1.lt/images/meniu/off/sezonas_2004.gif]Sezono[/url] paveiksliukas su kazkokiu bruksniuku centre. Nieko dramatisko, tik akivaizdi klaidele; graziau butu be jos :rolleyes:

2006 Lapkričio 11 d. 23:09

Minzz> aciu, pataisyta.

2006 Lapkričio 11 d. 23:10

dr_Lauda > manau pats žinai kodėl taip viskas pasisuko, bet bandai atėjęs paverkti, kad galėtum atrodyti kaip auka ir susilaukti užuojautos.... Negera vieta užuojautai.
Tau kyla klausimų dėl Bridgestono? Gal pasiažiūrim kaip ten buvo?
Jei pameni, tai su labai didele arogancija Bridgestonas iššoko ir pateikė visą TIESĄ apie brazilijos GP, kuri sudarė gal net kokias pusantros minutės - koki 4 lenktynių posūkiai likus 14 ratų. Surado visą TIESĄ žmogus ir su tokiu tonu atėjo kad klausyk... Jei netiki dėl tono, tai pasižiūrėk ką jis man atrašė, kai pasakiau, kad video pažiūrėsiu rytoj ir tada pasikalbėsim. Bridgestonas kaip matei su visa arogancija agresyviai puolė, pasakodamas kad aš išsisukinėju ir dabar va turiu kažką daryti iš karto, nes visa TIESA mane turės greitai užspausti ir kol ji galutinai manęs neuždusino tai Bridgestonas norėtų išgirsti mano gailų paskutinį inkštimą.... Ne taip buvo?
Ryte jaudrius pateikė Todo interviu ištrauką. Ką darė Bridgestonas? Be abejo, kaip ir turėjo būti, kaip aš ne kartą sakęs apie šumacheristus ir dėl to Bridgestono rūstybę užsitraukęs kad nuorodų nepateikiu, kad į tokius dalykus šumacheristai ir šiuo atveju Bridgestonas įungia ignorą arba juos atmeta, išvadino todo atsakymą paistalais niekalais ir visokais - tai mol nesąmonės, o sąmonė ir TIESA tik pas jį.
Čia ne arogancija ir kito nuomonės nepaisymas?
Tada aš po pietų pažiūrėjau įrašą ir natūraliai pasakiau, kad ten šumis turėjo problemų su pavaromis. Nu ir ką tai pakeitė? Lenktynių metu tai atrodė kaip klaida, nu buvo kitaip. Ir tai jau visa TIESA? Apie visas Brazilijos GP? Tai gal kaip Kritikūnas rašė gal visa tiesa apie 2006 sezoną :)
Na ir kaip po to Bridgestonas elgiasi? Ogi ir vėl su visa arogancija grįžta ir plūstasi toliau. Gal negavo to inkštimo kurio tikėjosi, bet plūdosi be ribų.
Nu tai dabar sumuojam: bičas ateina su arogancija ir savo TIESOS įtaiga besiplūsdamas + joks komentaras nenuramina jo, o tik skatina didesnį įniršį + po kitokios nuomonės ir faktų juodu ant balto tai nuomonei įjungiamas ignoras ir prasideda eilinis plūdimasis + plūdimasis ir įniršis nenustoja net gavus atsakymą kurio jis ir laukė. Nu tai kaip čia dabar visiems ignoras, tik jis TEISĄ žino, kiti pusdurniai ir įniršis. Nu negalima taip - ribos turi būti.
Beje mano nuomone Bridgestonui reikėjo kalti geltoną, o temą rakinti, nes Bridgestonas ten nesivaldė - tik jo pateikta TIESA tik į tai žiūrėkit, o visi kitu su kitu lyskit kur norit....Juokinga, negražu

2006 Lapkričio 11 d. 23:23

1_Protingas>>Gal taisyklėse parodysi kur baudžiama už arogancija ir kas sprendžia argontiškas vartotojas ar ne ??? Kaip ir apie tamsta dabar galima pasakyti atlėkei pilnas arogancijos ir išvadinai dr.lauda verksniu. Na kad pripažinai kad tai ne klaida o problemos su pavaromis, Bridgestonui reiškia daug. Nors sunku įsivaizduoti agrsyvų arogantišką žmogų :D

2006 Lapkričio 11 d. 23:29

1_Protingas> as i ta diskusija jusu per daug nesigilinau (atsibosta skaityt jusu kilometrinius postus apie ta pati per ta pati..), bet tik tiek, kad mano nuomone, cia yra diskusijos ir jose kiekvienas reiskia savo nuomone. matai, dar vienas dalykas - pas mane kompas kazkur pusantru metu senumo, tad nelabai perteikia ta tavo pamineta "inirsi, pludimasi.." :) su kokia nuostata skaitai komentara - toks jis tau ir atrodo. o apie arogancija, tamsta, jau kam kam, bet paciam tai reiketu patyleti :)
tai va, tavo minetos uzuojautos neiieskau, tiesiog pabreziau objektyvuma. gal Brigestone vietomis ir nepagarbiai i tave kreipesi, bet ta pati nemaziau darei ir pats. o liko nubaustas tik vienas... maFIA? :lol:

ps - ir jei dar ka atrasinesi, pasistenk trumpiau, bo nervuoja tie tavo pastovus testamentai :)

2006 Lapkričio 12 d. 16:04

dr_lauda > suprantu - stengiausi trumpiau - bet tai tiek dalykų dar jus reikia išmokyt....
Jei pastebėsi, tai Bridgestono tema buvo sukurta grynaai provokacijai ir nuo jos užuomazgų buvo skatinama priešprieša, neapykanta ir nepagarba kitiems ir kitai nuomonei. Bridgestonas išdurnino pačią pirmą nuomonę, kuri netiko jam. Be to rėkė: atsakyk, neapsimetinėk, dabar parodyk, tu netikėli, aš parždžiau, o ką tu ir t.t. grynas neaapykantos kurstymas.... Va todėl ir reikėjo temą uždaryti. Bridgestonas ne pirmą kartą demonstruoja nesivaldymą.
Aš jo negerbiu, bet tai yra juk tokių individų kurių negalima gerbti. Pagalvok apie Liamaadonnną...
Skirtumas visoj TIESOJ, kad rietenas skatino Bridgestonas o ne aš.
Beje ka jau kas bet pagal išbaninimų kiekį ko gero jūs visi kartu sudėjus pralaimėtumėt man vargšui.....

2006 Lapkričio 12 d. 16:57

Protingas> na taip, "tu vargsas" tikrai esi raudoniausias is cia visu :D na tarkim Brigestone ir izeide tave, bet tu taip pat atsakei izeidimu ka as ir pabreziau... vienu zo - baigiu sia diskusija, nes ji visiskai beprasme :)
ps - labai keista, bet del vieno sutinku...taip taip - to(-s) pacio :lol:

2006 Lapkričio 12 d. 17:17

dziugu,kad bridgestouno video deka visi pamateme,kad MS tikrai TUREJO problemu su pavaru perjungimu,NORS siu problemu priezastys galejo buti ir Schumio pastangos vaziuoti "beyond the limit", apie ka kalbejo Todtas jaudriaus pateiktam interviu:)...ir apmaudu, kad isbanintas pasikarsciaves autorius, sukures bent jau logiska ir pakankamai idomia tema, kai tuo tarpu neeilio talento provokatorius ir demagogas a ka a.zuokas vis dar laisveje demonstruoja pagarba kitiems:)

2006 Lapkričio 12 d. 17:33

Viki> :goodjob: su palyginimu tai taikliau nebuna! :)

2006 Lapkričio 13 d. 18:59

Gal galit padeti? As negaliu prisijunkt prie jokio saito,isskyrus sita.Ka daryt?

2006 Lapkričio 13 d. 22:23

xlinelisx>>Matyt likimas čia praleisti visą gyvenymą :D

2006 Lapkričio 13 d. 22:33

gal jau pradesim skaiciuot laika iki artimiausio GP?

TOP naujienos

F-1.lt pulsas