Pasiūlymai ir pastabos F-1.LT

2021 Kovo 01 d. 22:44

Matau kad F-1.lt perėjo prie mobiliems telefonams skirtos komentavimų rašymo ir skaitymo sistemos (nedidelis žinučių skaičius ekrane ir žinutės rašomos iš apačios į viršų). Senos patogios normalios sistemos neliko. Bjauru kai sėdi prie 32" monitoriaus ir jautiesi tarsi žiūrėtum į mobilaus telefono ekraną. Suprantu, kad norite padėti tiems, kad internetą naršo su mobiliais, bet turėkite padorumo ir palikite bent galimybę pasirinkti rėžimą naršymui su normaliu stacionariu ekranu.

2021 Kovo 01 d. 22:44

a9>> Paziurek i viska is teigiamos puses. Bent gavai proga pasisakyti koks didelis pas tave monitorius.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Sugrazinkit komentavimo sistema ir komentarus kaip buvo anksciau..

2021 Kovo 01 d. 22:44

Loyal to Ferrari> pjauni pro sona. Ir smarkiai.

2021 Kovo 01 d. 22:44

megdavau paskaityti komentarus.buvo visks gerai .klausimas?kam suknysot atvirkstyne tvarka komentarus ,kad nesinori net skaityt.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Tikrai geriau grazintu kaip buvo. Dabar kazkoks bardakas.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Komentarų vidurkis šiais metais 12 per naujieną ir jei viršyjama tai dažniausiai gerokai daugiau, todėl daugumoje naujienu visi komentarai telpa ir "nėra slepiami".
Rikiavimas pritaikytas norintiems parašyti komentarą iškart, grįžtantiems skaityti bei naujienas skaitantiems kitur (kas visur Lietuvoje įprasta).
Taip pat atsirado mygtukai "naujausi" ir "seniausi" leidžiantys "šokinėti" į viršų, apačią. Dar pataisėmė jei spaudžiama "seniausi" komentarai (kai būna neišskleisti visi komentarai) iškart atidaromi "visi komentarai" ir nukreipiama į seniausią komentarą.
a9 geras pastebėjimas, mobiliais dabar naršo didžioji dalis lankytojų, tai kodėl neturėtume jiems pagelbėti?

2021 Kovo 01 d. 22:44

Tai gal nafik reklamas išjungt, kai su mobile naršai?

2021 Kovo 01 d. 22:44

Prie nicko butu idomi tokia informacija, kaip:
Kada prisijunge, komentaru skaicius, ispejimu/banu skaicius

2021 Kovo 01 d. 22:44

MS >>> manau tai nepatiktų tiems, kurie fake profilių prisikuria dėl SK ir spėlionės. :)

2021 Kovo 01 d. 22:44

F1> sitame saite komentaru rasymas ir skaitymas siek tiek skiriasi nuo statistinio naujienu portalo komentuotoju. Pabandyk atspeti kuom. Ten (visoje Lietuvoje) kiekviena karta vis nauji zmones ir nauji parasymai, tokie bendrinio pobudzio. Cia, labai daznai, buna susirasinejimai tarp tu paciu zmoniu. Ir kai "grįžtantys skaityti" atsivercia ta pacia naujiena, pirmas dalykas ka jie mato - kazkieno atsakyma i kazkoki zemiau esanti komentara. Vadinasi tu skaitai 'reply' o tik poto skaitai kazkur apacioje originalia zinute. Taigi tu turi perskaityti pirma zinute tada browsinti i apacia ir kazkur susirasti ta zinute i kuria dabar buvo atsakoma. Pabandyk suvokti sita procesa. Jis iskarto pasidaro daug sunkesnis negu ankciau, kuomet viskas eidavo nuosekliai pagal laika: nuo pirmos zinutes iki sekanciu zinuciu kurios budavo atsakymas i ta pirmaja. Esama sistema irgi galima naudoti, bet tada turi buti atskira linija (sub-sekcija) kurioje yra atsakymai i tam tikra zinute. Tuomet bus viskas gerai, naujausi komentarai virsuje o prie kiekvieno komentaro tu gali paskaityti visus atsakymus (komentaro komentarus) i ji. Bet pas jus sistema sena ir cia reikia is esmes perdaryti komentaru skilti... Jeigu nori kad zmogus iskarto galetu rasyti komentara tai ant buvusios sistemos padaryk mygtuka, kuri paspaudus iskarto nusoka i apacia ir rasai ta komentara. "grįžtantiems skaityti bei naujienas skaitantiems kitur" - situ priezasciu nesuprantu? Kazkokios nelogiskos. Gal galetum paaiskinti?

2021 Kovo 01 d. 22:44

YZF >>> diskusijoms tarp narių yra skirtas forumas, o naujienose komentarai tik nuomonių išsakymams, o ne rietenoms ar rašymams "aš pirmas".

2021 Kovo 01 d. 22:44

Life> pasakei ir prisnigo. Nuo sios akimirkos, daugiau nebebus nei vienoje naujienoje komentaru-atsakymu i kitus komentarus. Aha, kurgi ne. Jeigu vartotojai taip daro, vadinasi saitas turi prie to prisitaikyti o ne viska uzblokuoti. Nes tuomet vartotjai po truputi iskeliaus kitur.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Sutvarkytas rikiavimas ir atsirado galimybė cituoti kitų vartotojų komentarus.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Būtų gerai galimybė cituoti tik DALĮ pranešimo. Kiti pripila rašinį, o nori atrašyt tik į mažas dalis. Bet, tikiuosi, viskas su laiku :)

2021 Kovo 01 d. 22:44

Aš tik noriu paklausti, ar komentarų rikiavimas sugedo dėl kažkieno kreivų rankų ir nepavyksta greitai sutvarkyti, ar norima atsikratyti komentarų skaitytojų?

2021 Kovo 01 d. 22:44

O čia specialiai taip sumanyta, kad neregistruotiems vartotojams praktiškai nerealu suprasti, kad cituojama kita žinutė?
Viršuje kaip matomas komentaras prisijungus, apačioje tas pats komentaras neprisijungus: http://i.imgur.com/dW3Pbfx.png
Specialiai nesiregistravau šioje svetainėje, kad nesusilaikęs nepanerčiau į tą jovalą komentaruose, bet teko, norint suprasti kas vyksta.
Ir dėl komentarų rikiavimo - labai nesudėtinga padaryti nustatymus, kad kiekvienas pasirinktu kaip jam patogiau stebėti komentarus. Bent jau registruotiems skaitytojams tai tikrai.

2021 Kovo 01 d. 22:44

LiesaVarškė> cia yra vadinama bug'u. Sutvarkys. Ir prie to pacio, tikiuosi gerai istestavot citatu komentavimo situacijas? Na kad nebutu piramidziu arba zinutes kuri bus 2x ilgesne nes sumuosis du tekstai ir t.t. O siaip gerai, zingsnis teisingon pusen.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Beje, css siek tiek nusimuse kai idejot citatas. Baltas bg fonas uz ribu.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Sutvarkytas ir bg komentaro fonas ir citatos atvaizdavimas neprisijungus.

2021 Kovo 01 d. 22:44

O su komentarų rūšiavimu žadate ką nors keisti? Nes berods daugumai nepatiko ta naujovė, kai naujausi komentarai viršuje.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Galima ideti balsavima, zmones pasakys savo nuomone, ir bus aisku visiems kas geriau

2021 Kovo 01 d. 22:44

LiesaVarškė >>> daugumai kaip tik patiko, visada aktualiausi naujausi turi būti viršuje. Visuose naujienų partaluose taip yra.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Sutinku su YZF , geriausia butu padaryt apklausa, jei jiems rupi sio puslapio vartotojai.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Aj, dar labai gerai, kad būtų galima prie kiekvieno vartotojo pasirašyti pastabą sau, kurią matyčiau tik aš. Pavyzdžiui: "kaušas kuriam patinka atvirkštinė komentarų rikiavimo sistema".

2021 Kovo 01 d. 22:44

LiesaVarškė >>> tai čia šitą gali sau pasirašyti, jei esi toks, kuriam svarbu parašyti "pirmas" ir nori matyti komentarus kitaip nei daugumoje naujienų portalų. :)

2021 Kovo 01 d. 22:44

Life> kuom komentaras parasytas po poros valandu yra 'naudingesnis' uz komentara parasyta per pirmaji pusvalandi nuo naujienos patalpinimo? Ijunk logika. Visi komentarai turi vienoda verte (laiko prasme). Taip kad cia yra grynai skonio reikalas, kaip juos rusiuosi. Nieko daugiau. Galetu netgi buti nustatymas 'settinguose', kur kiekvienas galetu sau pasidaryti kaip nori.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Tuom, kad kiekvieną kartą, kai į tą pačią naujieną ateini, matymum naujausius komentarus, o ne visąlaik tuos pačius senus ir nereiktų žemyn važinėti. Ypač tas aktualu, kai vyksta varžybų komentarai "tiesiogiai".

2021 Kovo 01 d. 22:44

O kai kiekviena karta atsidarai naujiena, nenervuoja kad tas pats naujienos tekstas stovi virsuje ir tenka scrolinti zemyn? Tokiu atveju naujai idetas mygtukas viska issprendzia: paspaudei knopke ir atsidurei apacioje, jeigu tas svarbu. Kitas dalykas kad 'live komentarai' yra tik vienoje naujienoje o likusius 99% atveju tas nebeaktualu. Tai keisti visa saito struktura del vieno tipo temos irgi nelogiska? Tai cia jeigu kalbeti apie kalbejima. Siaip man asmeniskai visiskai vienodai, bet senesnes sistemos logika atrode normalesne. Nors kai dabar citavimai padaryti tai skirtumo nelabai yra.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Citavimo atnaujinimas vis dar kažkoks nesusipratimas - netyčia paspaudžiau cituoti, matau atsirado pasirinkimas kokį komentarą cituoju. Kadangi nenorėjau nieko cituoti, tai perkroviau puslapį ir nebesimatė, kad ką nors cituočiau, bet kai paskelbiau savo komentarą, vis tiek buvo įtrauktas ir atsitiktinio komentaro citavimas.

Ar nebūtų galima citavimą padaryti kaip visame pasaulyje? Su [citata] ar panašių žymių pagalba?

Ir komentarų redagavimas irgi būtų šaunu. Ar bent jau galimybė ištrinti, nes dabar tas citavimas mano komentare nei į tvorą nei į mietą.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Būtų pravartu, jei kiekvienas narys kitam nariui galėtų išsiųsti žinutę. Nereiktų rašinėt komentaruose kontaktų, būtų galima užmegzti pažintis, kažkur nuvaryt alaus išgert ir pan. Siūlau!

2021 Kovo 01 d. 22:44

Baikit juokus, tai susirinktų pikti komentatoriai į barą, viskas baigtųsi kaip tame "psichbaryje" prieš kelis metus... Pažiūrėkit, kaip vieni kitiems gerkles pjauna komentuodami. :(

2021 Kovo 01 d. 22:44

:D gal taip nebūtų. Bet tikrai manau, kad turėtų būti smagu. Beje, iš kur esi, Life?

2021 Kovo 01 d. 22:44

Pristatome naujų pranešimų (notification) beta versiją, po komentavimų ar citavimų pamatysite kaip viskas veikia. Apie klaidas informuokite forume, dėkui :)

Asmeninių žinučių klausimas ateityje bus svarstomas.

[citata] ar [quote] ar dar kito "programavimo" nenusimato, nes net ir dabar dar didžioji dalis cituoti neranda kur paspausti ir korektiškai cituoti, tai ką kalbėti apie "programavimus". O būtent toks citavimas nebūtų susietas ir matomas naujame pranešimų lange.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Tai todėl niekas ir nesinaudoja tuo citavimu, kad jis labai neįprastas. Patys bandėte telefone pasinaudoti citavimo funkcija? O [qoute] tikrai tikiu, kad dauguma sugebėtu pasinaudoti, nes jau greitai bus 20 metų, kai bbcode naudojasi visas pasaulis ir problemų nemato.
Beje, čia forume irgi nėra citavimo.
Tai greičiausiai turite problemų su šio svetainės kodu, kurio niekas neužsiima tobulinti. Bet tokiu atveju ar nepaprasčiau pereiti prie naujesnių turinio valdymo sistemų į kurias tikrai be problemų persikeltu ir senasis turinys ir atsirastu daugia galimybių.
O komentavimą padarius tik iš FB, tai nė moderacijos nebereikėtu, nes visi padoriau pradėtu elgtis :D

2021 Kovo 01 d. 22:44

Komentavima tik is FB? Kas cia per nesamone. Yra zmoniu kurie dar blaivaus proto neprarado ir FB nesinaudoja.

2021 Kovo 01 d. 22:44

Pasibaigtų YZF nesąmones, jei tik per FB leistų komentuoti, jis neisdristu savo vardo čia paskelbti.. :D

2021 Kovo 01 d. 22:44

Dėl FB komentavimo gal kiek ir pasikarščiavau, nes resursas iškart numirtu - naujienas skaitau kitur, čia užsuku pagrinde dėl komentarų. Ir kai vieną dieną, Lietuvoje bus įteisintos tos paties lyties santuokos, tai nusimato masinės vestuvės tarp komentatorių :D

2021 Kovo 01 d. 22:44

F1> kazkaip nepastebejau jokiu notification...kur jie cia turi buti?

2021 Kovo 01 d. 22:44

Galėtų iš vis "Vartotojo zona" būti perkelta iš kairės į dešinę pusę, nes nepatogu, nieko nėra toj pusėj be tinklapio logo. Ir tada dešinėj būtų notification visi + laikui bėgant chat ar kažkas pan.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas