Paskelbtas preliminarus kito sezono tvarkaraštis (5)

Paskelbtas preliminarus kito sezono tvarkaraštis
logo 2020 Lapkričio 10 d. 13:13, Daimler AG

Neįprastą sezoną dėl koronaviruso pandemijos išgyvenanatis „Formulės-1“ čempionatas kitais metais turėtų sugrįžti į sau įprastas vėžias. Antradienį F-1 pristatė preliminarų 2021 metų sezono tvarkaraštį, kuriame šiuo metu numatytas rekordinis lenktynių skaičius – net 23.

Numatoma, kad sezonas startuotų kovo 21 dieną lenktynėmis Australijoje, o finišuotų gruodžio 5-ąją Abu Dabyje. Kol kas vis dar nėra aišku, kur vyks etapas balandžio 25 dieną, kai buvo numatytas Vietnamo GP, tačiau po šalį sukrėtusio korupcijos skandalo FIA atsisakė planų rengti lenktynes šioje trasoje. Skelbiama, kad Vietnamo GP vietą norėtų užimti Italija (Imolos trasa), Turkija (Stambulo trasa) ir Portugalija (Portimao trasa).

Vis dar nėra aišku ir kurioje trasoje vyks lenktynės Brazilijoje. F-1 pateiktame tvarkaraštyje kol kas įrašyta San Paulo trasa, tačiau čempionato organizatoriai vis dar neatmeta galimybės, kad lenktynės bÅ«tų perkeltos į Rio de Žaneirą.

Neseniai paskelbta, kad kitą sezoną F-1 atvyks į Saudo Arabijoją, kur lenktynės numatytos lapkričio 28 dieną.

„Formulės-1“ išleistame pranešime taip pat skelbiama, kad čempionato organizatoriai tikisi, jog kito sezono lenktynes trasose jau galės stebėti ir žiÅ«rovai, tačiau sveikata bei saugumas toliau išliks visų pagrindiniu prioritetu.

„Esame laimingi galėdami pristatyti preliminarų kito sezono tvarkaraštį. Labai tikimės ir planuojame, kad jau nuo pirmųjų lenktynių Australijoje į tribÅ«nas sugrįš žiÅ«rovai bei vėl galėsime mėgautis jų kuriama atmosfera.

Šiemer įrodėme, kad net tokiomis sudėtingomis sąlygomis galime saugiai organizuoti čempionatą. Daugelis šalių nori išnaudoti „Formulės-1“ lenktynes bei parodyti, kad pandemijos laikotarpiu nestovi vietoje“, – teigė F-1 vykdomasis direktorius Chase'as Carey.

Preliminarus kito sezono tvarkaraštis:


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (5)
Fonsvinkunas
IP: 8ddcc20 | 11/11 08:12 Atsakyti
Tokį kalendorių pamatęs pirmą kartą noriu 3 ir 4 koronaviruso bangos
ddt
IP: 21ec4ad | 11/10 20:04 Atsakyti
"Vėžias"? Kas yra "vėžios"? "Pasimėgavimo" sinonimas, "Arabijoją" analogas ar "šiemer" alternatyva? Negerkit vidury savaitės, gerb žurnalistai, nes šiandien tiek gramatikos kliurkų jūsų straipsniuose, kad ėch..
Ir - nuo kada Vietname F1 nebus dėl korupcijos skandalo? Iki šiol girdėjau, kad dėl COVID.
Senas_Kareivis
IP: fa3679c | 11/10 17:02 Atsakyti
Arabijoją :D
Fekkalli
IP: 77b763e | 11/10 15:15 Atsakyti
Vel kruva lievu trasu
ub1s
IP: d4dc4f0 | 11/10 13:31 Atsakyti
Tikiuosi Turkija užims Vietnamo vietą.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas