Patarimas „Mercedes“: siekite Maxo bet kokia kaina (15)

Patarimas „Mercedes“: siekite Maxo bet kokia kaina
logo Vasario 10 d. 16:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Po to, kai F-1 pasaulį sukrėtė žinia apie sensacingą Lewiso Hamiltono perėjimą iš „Mercedes“ į „Ferrari“, iškart pradėta svarstyti kas 2025-aisiais galėtų užimti legendinio brito vietą. Įvairiuose pranešimuose tarp kandidatų atvykti į „Mercedes“ šmėžuoja ir pastarųjų trijų metų čempiono Maxo Verstappeno pavardė.

Olando kontraktas su „Red Bull“ galioja iki 2028-ųjų ir išties mažai tikėtina, kad jis norėtų palikti dabartinę ekipą. Kita vertus, L. Hamiltono ėjimas parodė, jog iš esmės jokie perėjimai nebeturėtų stebinti.

Dabar apie „Mercedes“ ir M. Verstappeną pasisakė buvęs F-1 pilotas Christianas Danneris. Jis siūlo „Mercedes“ vadovui Toto Wolffui pabandyti įveikti visas teisines ir pinigines kliūtis, kad jau kitame sezone savo ekipoje turėtų dabartinį „Red Bull“ lyderį.

„Turi būti aptartas kiekvienas galimas variantas. Neturi būti jokių teisinių, jokių piniginių kliūčių. Amžius taip pat neturėtų būti svarbus kriterijus. Taip pat ir sutartys, kurias turi dabartiniai pilotai. Kiekvienas vairuotojas, kuris yra aukščiausio lygio turi būti „Mercedes“ radare. Būtent todėl „Mercedes“ turi galvoti apie Maxą Verstappeną.

Be abejo, kad Maxas būtų pats geriausias pasirinkimas. Tačiau jeigu to padaryti nepavyktų, reikėtų galvoti apie „McLaren“ sportininkus. Tiek Lando Norrisas, tiek Oscaras Piastris taip pat galėtų būti puikūs įpėdiniai Lewisui. Abu turi viską, ko reikia norint laimėti pasaulio čempiono titulą, jei tik turi tam reikiamą automobilį“, - „Bild“ sakė C. Danneris.

Kalbant apie M. Verstappeną, dėl „Mercedes“ galimo dėmesio greičiausiai kiek yra sunerimusi ir „Red Bull“ vadovybė. Šios komandos patarėjas Helmutas Marko teigė, jog T. Wolffas bandys įsigyti jų atstovą, tačiau šios pastangos nebus vaisingos.

„Toto Wolffas bandys tą padaryti, bet jam nepavyks. Maxas turi labai gerą atmintį ir prisimena, kiek kritikos iš „Mercedes“ vadovo gavo prieš porą metų“, - „sport.de“ teigė 80-ies metų specialistas.Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rolle
IP: 1c3bfd8 | 02/10 17:23 Atsakyti
Mažiausiai MB reikia Maxo su tetuku priesaky!
A
IP: 0d310e5 | 02/10 16:11 Atsakyti
Būtų labai juokinga pažiūrėti i tuos mb fanus kurie kur tik yra proga nuolat stumia ant MV ivairiausiais epitetais. Spėju, kad iškovojus pergalę taptų dievu.
egis013
IP: d95347c | 02/10 16:55 Atsakyti
dar palaukti reikia kaip viskas baigsis su horneriu ir newiu - žiūrėk kad sezono pabaigoje pats maxius nebėgtu pas mersus.
Žilvinas Vanagickas
IP: 2628f6d | 02/10 16:51 Atsakyti
A
02/10 16:11

Būtų labai juokinga pažiūrėti i tuos mb fanus kurie kur tik yra p... skaityti daugiau

Nelygu kaip elgtųsi, jei marozintų kaip dabar - man netaptų tuo pilotu, kurį norėčiau matyti Mercedes. Bet taip, jei Verstappenas pereitų į Mercedes, kiltų dilema. Tik kas tame juokingo?
Tuskas
IP: 2b8015a | 02/10 18:50 Atsakyti
Visa atmintį galima užkišti eurais...
Patarimas Mercedes
IP: 0389abd | 02/10 21:53 Atsakyti
Siekite Alonso bet kokia kaina! Jo auditorija rimta, subrendusi, moki ir vertinanti talentus.
mirkam
IP: cdc89c5 | 02/10 18:20 Atsakyti
Buvo kažkada tokia save gerbianti vokiečių komanda BMW, gyveno su Heidfieldu, voliojosi kaip kokia Toyota... Nematau problemų kad MB užims šitą rolę su lyderiu GR.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0