Peleką išvysime ir ant „Williams“ bolido? (11)

Peleką išvysime ir ant „Williams“ bolido?
logo 2008 Gegužės 02 d. 16:44, GEPA pictures
Williams“ technikos direktorius Samas Michaelas neatmetė galimybės, jog peleko formos variklio dangčio atauga ateityje gali būti matoma ir ant jo komandos bolidų.
Šį aerodinaminį elementą pirmoji pademonstravo „Red Bull“ komanda, o praėjusiose lenktynėse Ispanijoje pelekas buvo ir ant „Renault“ bolidų.
S. Michaelas atskleidė, jog „Williams“ jau anksčiau išmėgino šią naujovę, tačiau tuomet nusprendė, jog ji būtų naudinga tik kai kuriose trasose. Komandos technikos direktorius tikino, jog panašūs elementai prieš dešimt metų buvo naudojami „Champ Car“ boliduose.
„Ne viskas, ką išmėginame, vėliau atsiduria bolide“, - šveicarų žurnalistams pareiškė S. Michaelas.
„Galbūt ant kitų bolidų tai pasiteisina. Taigi, galbūt ir mes ateityje pabandysime tai pritaikyti“, - pridūrė specialistas.

Komentarai (11)
vaidazzz7
| 05/02 16:56 Atsakyti
Vizualiai man visai gerai atrodo ant bolido.... o praktine sitos dalies verte turbut yra pakankama kad ja pradetu naudoti daugelis komandu...
moderator La Form
| 05/02 16:58 Atsakyti
Pries 10 metu... Vaje. Abejoju ar ta peleka pamatysim ant Ferrari ir McLaren bolidu.
loozeris
| 05/02 17:02 Atsakyti
Kaip teko pastebėti, tas pelekas gan neprastai 'plaukioja' į šonus, t.y. juda. Įdomu kaip su jo legalumu.
moderator La Form
| 05/02 18:06 Atsakyti
loozeris>>> kol pirmaujancios komandos jo nenaudoja, tol jis legalus;)
pou`
| 05/02 18:21 Atsakyti
COPY , PASTE :)
agagag
| 05/02 19:36 Atsakyti
kol ferrari nelenkia tai legalus,prades lenkt uzdraus
karalius1978
| 05/02 19:55 Atsakyti
Na va stai Jums ir irodymas kad kazkas tai bande anksciau bet nedriso naudoti...Cia as apie BMW nosi,kuri "kopijuojama" nuo Ferrari...
_format_
| 05/02 21:12 Atsakyti
Svarbiausias privalumas, padidėjo reklaminis plotas geriausiai matomoje vietoje :) Dabar net buliaus uodegai vietos atsirasdo :) Humoras aišku :)
Saldas
| 05/02 22:38 Atsakyti
karalius1978>>> ITV televizija visada kvalifikacijos ir lenktyniu transliacija pradeda viena valanda anksciau, per kuria rodo ivairius reportazus apie F1, analizuoja komandas, masinas, vairuotojus ir t.t. Pries Ispanijos GP rode reportaza apie tas "nukopijuotas" dalis: tilteli virs priekinio sparno, peleka, ratu gaubtus. Kalbejo ir apie Ferrari nauja nosi. Jei neklystu, tai BMW sake, kad gal ir verta pamegint ir jei pasiteisintu tai ir jie gal kazka panasaus sukurtu. Visi kalbinti inzinieriai, komandu vadovai sake, kad cia yra normalus, naturalus dalykas. As irgi taip manau. Jei pamatei, manai kad gali pasiteisint, reikia megint pritaikyt ir savo technikai.
RYCHKA
| 05/03 13:46 Atsakyti
>>agagag kol daugiau tokiu protingu kaip tu neatsiras tol neuzdraus ;)
×

TOP naujienos