Penktadienį Barselonoje ir vėl buvo greičiausi „Mercedes“ pilotai (4)

Penktadienį Barselonoje ir vėl buvo greičiausi „Mercedes“ pilotai
logo Vasario 21 d. 19:02, Daimler AG

Trečiąją F-1 bandymų dieną Barselonoje, Ispanijoje, geriausius rato įveikimo  laikus užfiksavo „Mercedes“ komandos lenktynininkai - Valtteri Bottas ir Lewisas Hamiltonas. Pastarasis duetas artimiausią varžovą pranoko daugiau nei sekunde.

V. Bottas geriausią rezultatą užfiksavo pirmoje dienos pusėje. Suomis tai padarė naudodamas minkščiausio mišinio padangas C5. Tai buvo geriausias rezultatas per pirmas tris šių metų bandymų dienas ir beveik puse sekundės geresnis nei prieš metus užfiksuotas rezultatas toje pačioje trasoje.

„Ferrari“ buvo pirmoji, dėl kurios kaltės teko stabdyti važiavimus. Sebastianui Vetteliui važiuojant trasoje sugedo jo bolide sumontuotas variklis. Jis buvo pakeistas, o vokietis vėliau grįžo į trasą, tačiau jam nepavyko peržengti įveiktų 100 ratų ribos.

Šiandien gedo ir „Mercedes“ variklis, tiesa ne „Mercedes“ komandos bolide. Dėl sugedusio motoro nemažai laiko komandos garaže teko praleisti „Williams“ pilotui Nicholui Latifi.

Po pietų trasoje pasirodęs Kevinas Magnussenas įveikė vos keturis ratus ir po suktuko sustojo septintame posūkyje. Danas vėliau trasoje taip ir nebepasirodė.

Paskutinis trasoje buvo sustojęs „Renault“ atstovas Danielis Ricciardo. Priešingai nei K. Magnussenas, australas po kurio laiko tęsė pasirodymą ir viso įveikė 93 ratus.

Komentarai (4)


kimmi
| Vasario 22 d. 10:10
ar uždraus ar neuždraus DAS, mersas yra mersas ir joks feraris jam tikrai neįkas, lyginti italus su vokiečiais tiesiog neišeina
Pit Crew
| Vasario 22 d. 09:32
AWD555
| Vasario 22 d. 08:08

Viskas aisku. Galima nebeziureti, jei neuzdraus DAS. Laukiame 2021m sezono.

O kas pasikeis jeigu uždraus DAS?;)
AWD555
| Vasario 22 d. 08:08
Viskas aisku. Galima nebeziureti, jei neuzdraus DAS. Laukiame 2021m sezono.
Swaggy
| Vasario 21 d. 19:05
Solidziai praeitais metais apie 1sek lėčiau baigėsi! O cia dar liko dar važiuoti

Skaityti daugiau: https://www.f-1.lt/penktadienio-ryta-barselonoje-dominavo-v-bottas-n41510
×

F-1.lt pulsas