Mes čia tokių būrėjų iš kavos tirščių ir be tavęs turim nema...skaityti daugiauMes čia tokių būrėjų iš kavos tirščių ir be tavęs turim nemažai, tad gal kitą kartą ir pats palauk popieriaus vietoje to, jog skleisti fake info. O jeigu nori dėmesio, tai nueik į fia.com arba bet kokią live data ir susistemink duomenis pats greičiau už kitus.
Čia apie tuos kalbi, kur sakė kad Lec normalios salygom greitesnis? Žinok daugelis patikėjo tokia neteisybe, nes normaliom salygom tai neįmanoma, na nebent kai buna jos nenormalios kaip pernai - nei stabdžių, nei balanso, nei nieko.
Ar šis etapas jau bus tas normalus ar dar kito lauksim?
Šaunuolis, kad daliniesi, dabar lengva kalbėti, kai turi ant popieri...skaityti daugiauŠaunuolis, kad daliniesi, dabar lengva kalbėti, kai turi ant popieriaus viską,o aš stebėjau per tv ir atrodė beveik tas pats viskas.
Mes čia tokių būrėjų iš kavos tirščių ir be tavęs turim nemažai, tad gal kitą kartą ir pats palauk popieriaus vietoje to, jog skleisti fake info. O jeigu nori dėmesio, tai nueik į fia.com arba bet kokią live data ir susistemink duomenis pats greičiau už kitus.
Kaip ir pirmoje Austrijos GP treniruotėje, taip ir antroje buvo žiau...skaityti daugiauKaip ir pirmoje Austrijos GP treniruotėje, taip ir antroje buvo žiauriai karšta. Komandoms ir pilotams toliau darbą trasoje apsunkino iki beveik 50 laipsnių įkaitęs asfaltas.
Mercedes
Mersų komandos garaže vyrauja skirtingos nuotaikos. Jei Ruselas skundžiasi ir neranda greičio panašiai kaip Monake, tai Antonelis apsoliučiai jokių bėdų neturi, o naudodamas raudonas padangas yra itin greitas. Mercedesai šį savaitgalį pagrindinius varžovus savo mato McLarenus, kurie pasak Ruselo - skraido.
Red Bull
Buliai atsivežė bene didžiausią atnaujinimų paketą iš visų komandų. Praėjus dviems treniruotėms pilotai sako, kad atnaujimai ne tai kad neveikia, bet kažkokio stebuklingo pasikeitimo greičio prasme nesijaučia. Maxui buvo bėdų su balansu arba priekis nesuka arba galas bėga - ieškos kompromiso savaitgalio eigoje. Dar turėjo bėdų lygtais su turbina, kuri 3 posukį pergreit numesdavo greitį ir vos neapsukdavo mašinos tiek Maxas, tiek Hadjaras tuo skundėsi.
McLaren
Tai komanda kuri irgi atsivežė atnaujimų ir panašu kad jiems labiausiai jie veikia - turi geresnę prispaudžiamaja jėga, negu Barselonoje ir tas jaučiasi. Piastris sako, kad Mercedes jiems dar nepasiekiami,o Norrisas, kad McLarenas atsilieka dar 3 mėn nuo lyderės Mercedes.
Ferrari
Komanda išbandė atnaujintą priekinį sparną, kitokias šoninių veidrodėlių formas. Galingesnį variklį ir jam atnaujintus Shell degalus. Panašu, kad atnaujinimai arba neveikė arba nedavė tokio efekto kiek tikėtasi. Iš šios komandos komentarų tikslesnių nėra, bet prisiminus Barselona, ten dar labiau atsilikinėjo nuo Mercedes ir McLaren, bet kai reikėjo - išovė. Prieš treniruotę Lecklerkas sakė kad komanda dėjo beprotiškas pastangas kad galingesnis variklis būtų čia Austrijoje, o Hamis sakė, kad dar negalvoja apie titulą ir visas dėmesys į šitą etapą.
Ferrari komentaras
Komandos vadovas Fredas Vasseuras pajuokavo, kad „Ferrari“ „kopijuoja Barseloną“, penktadienį demonstruodami tokią pat neįspūdingą formą, tačiau pripažino, kad jo komandai nepavyko sėkmingai pasirodyti tvankiomis sąlygomis, nes Europoje siaučiant karščio bangai temperatūra pakilo virš 33 laipsnių Celsijaus, o trasoje – perkopė 50 laipsnių Celsijaus ribą.
Lec komentaro ištrauka
Paklaustas, ko jam trūksta, Leclercas atsakė: „Tiesiog bendras sukibimas, nuo pirmojo rato, kurį įveikiau, slysta visos keturios padangos. Tai buvo labai, labai sudėtinga.“
„Nesu toks įsitikinęs, bet niekada nesakyk niekada“, – sakė jis. „Tačiau tiesa, kad penktadienį Barselonoje buvo keletas elementų, kurie leido manyti, kad automobilyje buvo nemažai našumo. Šiuo metu Austrijoje, tai buvo sunkus laikas – komandai tai buvo sunkus penktadienis.“
Taigi čia koja kiša karštas oras, padangos gerai nedirba ir pan., bet manau per naktį susitvarkys bent jau Hamiltono atveju, nes anam jau sugeba sureguliuot mašina pagal jo stilių.
Kiek supratau ką mačiau Ferrari turi tempą - ilgose ratų serijose ...skaityti daugiauKiek supratau ką mačiau Ferrari turi tempą - ilgose ratų serijose vienodai važiavo su McLaren ir Mercedem komandom.
Paskui parašysiu išsamiau paanalizavęs kas kaip kur.
Kaip ir pirmoje Austrijos GP treniruotėje, taip ir antroje buvo žiauriai karšta. Komandoms ir pilotams toliau darbą trasoje apsunkino iki beveik 50 laipsnių įkaitęs asfaltas.
Mercedes
Mersų komandos garaže vyrauja skirtingos nuotaikos. Jei Ruselas skundžiasi ir neranda greičio panašiai kaip Monake, tai Antonelis apsoliučiai jokių bėdų neturi, o naudodamas raudonas padangas yra itin greitas. Mercedesai šį savaitgalį pagrindinius varžovus savo mato McLarenus, kurie pasak Ruselo - skraido.
Red Bull
Buliai atsivežė bene didžiausią atnaujinimų paketą iš visų komandų. Praėjus dviems treniruotėms pilotai sako, kad atnaujimai ne tai kad neveikia, bet kažkokio stebuklingo pasikeitimo greičio prasme nesijaučia. Maxui buvo bėdų su balansu arba priekis nesuka arba galas bėga - ieškos kompromiso savaitgalio eigoje. Dar turėjo bėdų lygtais su turbina, kuri 3 posukį pergreit numesdavo greitį ir vos neapsukdavo mašinos tiek Maxas, tiek Hadjaras tuo skundėsi.
McLaren
Tai komanda kuri irgi atsivežė atnaujimų ir panašu kad jiems labiausiai jie veikia - turi geresnę prispaudžiamaja jėga, negu Barselonoje ir tas jaučiasi. Piastris sako, kad Mercedes jiems dar nepasiekiami,o Norrisas, kad McLarenas atsilieka dar 3 mėn nuo lyderės Mercedes.
Ferrari
Komanda išbandė atnaujintą priekinį sparną, kitokias šoninių veidrodėlių formas. Galingesnį variklį ir jam atnaujintus Shell degalus. Panašu, kad atnaujinimai arba neveikė arba nedavė tokio efekto kiek tikėtasi. Iš šios komandos komentarų tikslesnių nėra, bet prisiminus Barselona, ten dar labiau atsilikinėjo nuo Mercedes ir McLaren, bet kai reikėjo - išovė. Prieš treniruotę Lecklerkas sakė kad komanda dėjo beprotiškas pastangas kad galingesnis variklis būtų čia Austrijoje, o Hamis sakė, kad dar negalvoja apie titulą ir visas dėmesys į šitą etapą.
kaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po ...skaityti daugiaukaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po 0.3 sekundes, dabar Hamis Leclerui po mazdaug lygiai taip pat. kaip cia taip imanoma? Sukeite masinas ar ka?
kaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po ...skaityti daugiaukaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po 0.3 sekundes, dabar Hamis Leclerui po mazdaug lygiai taip pat. kaip cia taip imanoma? Sukeite masinas ar ka?
kaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po 0.3 sekundes, dabar Hamis Leclerui po mazdaug lygiai taip pat. kaip cia taip imanoma? Sukeite masinas ar ka?
Penktadienio treniruotė Austrijoje nr. 2: K. Antonelli išlieka greičiausiu (12)
Mes čia tokių būrėjų iš kavos tirščių ir be tavęs turim nema... skaityti daugiau
Ar šis etapas jau bus tas normalus ar dar kito lauksim?
Šaunuolis, kad daliniesi, dabar lengva kalbėti, kai turi ant popieri... skaityti daugiau
Kaip ir pirmoje Austrijos GP treniruotėje, taip ir antroje buvo žiau... skaityti daugiau
Komandos vadovas Fredas Vasseuras pajuokavo, kad „Ferrari“ „kopijuoja Barseloną“, penktadienį demonstruodami tokią pat neįspūdingą formą, tačiau pripažino, kad jo komandai nepavyko sėkmingai pasirodyti tvankiomis sąlygomis, nes Europoje siaučiant karščio bangai temperatūra pakilo virš 33 laipsnių Celsijaus, o trasoje – perkopė 50 laipsnių Celsijaus ribą.
Lec komentaro ištrauka
Paklaustas, ko jam trūksta, Leclercas atsakė: „Tiesiog bendras sukibimas, nuo pirmojo rato, kurį įveikiau, slysta visos keturios padangos. Tai buvo labai, labai sudėtinga.“
„Nesu toks įsitikinęs, bet niekada nesakyk niekada“, – sakė jis. „Tačiau tiesa, kad penktadienį Barselonoje buvo keletas elementų, kurie leido manyti, kad automobilyje buvo nemažai našumo. Šiuo metu Austrijoje, tai buvo sunkus laikas – komandai tai buvo sunkus penktadienis.“
Taigi čia koja kiša karštas oras, padangos gerai nedirba ir pan., bet manau per naktį susitvarkys bent jau Hamiltono atveju, nes anam jau sugeba sureguliuot mašina pagal jo stilių.
"Vienodai važiavo"
skaityti daugiau
Kiek supratau ką mačiau Ferrari turi tempą - ilgose ratų serijose ... skaityti daugiau
https://pbs.twimg.com/media/HLwJR8_WwAA6Wn2?format=png&name=large
https://pbs.twimg.com/media/HLwQBEfWEAAK6u9?format=jpg&name=medium
Mercedes
Mersų komandos garaže vyrauja skirtingos nuotaikos. Jei Ruselas skundžiasi ir neranda greičio panašiai kaip Monake, tai Antonelis apsoliučiai jokių bėdų neturi, o naudodamas raudonas padangas yra itin greitas. Mercedesai šį savaitgalį pagrindinius varžovus savo mato McLarenus, kurie pasak Ruselo - skraido.
Red Bull
Buliai atsivežė bene didžiausią atnaujinimų paketą iš visų komandų. Praėjus dviems treniruotėms pilotai sako, kad atnaujimai ne tai kad neveikia, bet kažkokio stebuklingo pasikeitimo greičio prasme nesijaučia. Maxui buvo bėdų su balansu arba priekis nesuka arba galas bėga - ieškos kompromiso savaitgalio eigoje. Dar turėjo bėdų lygtais su turbina, kuri 3 posukį pergreit numesdavo greitį ir vos neapsukdavo mašinos tiek Maxas, tiek Hadjaras tuo skundėsi.
McLaren
Tai komanda kuri irgi atsivežė atnaujimų ir panašu kad jiems labiausiai jie veikia - turi geresnę prispaudžiamaja jėga, negu Barselonoje ir tas jaučiasi. Piastris sako, kad Mercedes jiems dar nepasiekiami,o Norrisas, kad McLarenas atsilieka dar 3 mėn nuo lyderės Mercedes.
Ferrari
Komanda išbandė atnaujintą priekinį sparną, kitokias šoninių veidrodėlių formas. Galingesnį variklį ir jam atnaujintus Shell degalus. Panašu, kad atnaujinimai arba neveikė arba nedavė tokio efekto kiek tikėtasi. Iš šios komandos komentarų tikslesnių nėra, bet prisiminus Barselona, ten dar labiau atsilikinėjo nuo Mercedes ir McLaren, bet kai reikėjo - išovė. Prieš treniruotę Lecklerkas sakė kad komanda dėjo beprotiškas pastangas kad galingesnis variklis būtų čia Austrijoje, o Hamis sakė, kad dar negalvoja apie titulą ir visas dėmesys į šitą etapą.
kaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po ... skaityti daugiau
kaip cia taip idomiai, anksciau Lecleras pastoviai Hamiu ikraudavo po ... skaityti daugiau
Paskui parašysiu išsamiau paanalizavęs kas kaip kur.